2021 m. Spalio 9  d. 10 – 13 val. – Nuotoliniai mokymai


Stuburo – sąnarių seminaras

Energija ir formulė stuburo bei sąnarių atstatymui!

 

Seminaras, kurio metu mokysimės ir įsisavinsime energinės terapijos techniką kuri padeda įveikti stuburo ir sąnarių ligas bei negalavimus, kaulų sistemos pažeidimus,  šalinti stuburo pažeidimų ir traumų pasekmes.

Vyks iniciacijos- suderinimai su Sviatoj Buda, Sviatoj Jesus, Farun energijomis. Bus perduota energinio darbo technika, skirta stuburo ir sąnarių atstatymui.

  • sužinosite apie subtilų energetinį darbą su visa žmogaus atramos- judėjimo sistema
  • kalbėsime apie stuburo pažeidimų ir negalavimų energetinės korekcijos metodus
  • mokysimės šalinti nugaros, sprando srities skausmus ir jų priežastis
  • mokysimės šalinti sąnarių skausmą, energetiškai koreguoti pažeidimus
  • mokysimės stiprinti ir atstatinėti pažeistas kaulų, sąnarių, kremzlių vietas
  • aiškinsimės kaip iš pažeistų organizmo vietų šalinti druskų ir kitų kenksmingų medžiagų sankaupas
  • mokysimės minėtus stuburo ir sąnarių negalavimus šalinti ir koreguoti naudojant Kosmoenergetikos kanalų energiją

Kanalas Sviatoj Jesus– Naudojamas esant sąnarių pažeidimams. Padeda energetiškai įveikti uždegiminius procesus sąnaryje , kremzlių ir sausgyslių audiniuose, taip pat audiniuose šalia stuburo, kur dėl įvairių negalavimų ar ligų, stuburo traumų vystosi uždegiminis procesas. Atstato pažeistas sąnario struktūras.

Kanalas Sviatoj Buda–  Darbas su išvaržomis, galūnių lūžiais, stuburo traumomis, pooperaciniais randais. Įvairių stuburo pažeidimų, sąnarių, kaulų sistemos pažeidimų energetinė korekcija.

Kanalas Farun Naudojamas kaulų, stuburo, sąnarių (skoliozė, infekcinis ir kitokio pobūdžio poliartritas) pažeidimų, traumų, susirgimų ir ligų korekcijai. Laikysenos koregavimui. Sąlygoja stuburo išvaržų palaipsninį išnykimą, druskų ir kitų medžiagų sankaupų pašalinimą.

  • Seminaro metu perduota technika padės greičiau įveikti stuburo ir sąnarių ligas, šalinti traumų pasekmes, naikinti uždegiminius atramos- judėjimo sistemos procesus. Taip pat sužinosite kaip energetiškai koreguoti laikyseną, atstatinėti kaulų struktūrą, šalinti druskų bei įvairių šlakų sankaupas.

Taip pat seminaro metu gilinsime anksčiau įgytas žinias ir gebėjimus..

 

Jeigu vargina savo ar artimųjų stuburo, nugaros, sąnarių skausmai, lankstumo problemos, jeigu judesiai darosi vis labiau sukaustyti, taip pat po stuburo, sąnarių, galūnių traumų, esant kaulų ligoms ir pan.- korekcijai puikiai tiks kanalai Sviatoj Buda+ Sviatoj Jesus+ Farun.

 

Naudojami kartu šie kanalai sąlygoja traumų pasekmių, sąnarių ligų ir juos lydinčių skausmų, stuburo problemų, išvaržų nykimą. Tinka laikysenos korekcijai, druskų ir susikaupusių šlakų nugaros, kaklo, sąnarių srityse šalinimui.

Apie Kosmoenergetinius kanalus ir jų veikimo sritį skaitykite čia

 

Seminaro kaina- 165 EUR.

 

Žinias bei įgūdžius perduoda ir įšventinimus į Kosmoso energijos kanalus atlieka knygos “Langas tarp pasaulių”, “Aiškiaregė” ir “Mirties laikas arba 8 minutės” autorė, Kosmoenergetikos Mokytoja Eglė Gleščinskienė, Pasaulinės Kosmohumanizmo nacijų lygos narė, Tarptautinio projekto “Aukso Amžiaus Kosmoenergetika” vadovė Lietuvoje

 

DĖMESIO! – tai nuotolinis seminaras, – rūpinamės jūsų sveikata ir patogumu.

Seminaras vyks specialiai tam sukurtoje Facebook grupėje. Mokytis patogu ir saugu: dalyviai gaus visą reikiamą informaciją, taip pat nuotoliniu būdu vyks iniciacijos į energijas ir energijos kodų perdavimas.

 

Mokymų metu dalyviai gaus teorinę medžiagą ir ją įsisavins, taip pat online transliacijos metu aiškinsimės iškilusius klausimus ir vyks iniciacijos. Planuojamas online užsiėmimo laikas nuo 12 iki 13 val.

3 paras laiko grupėje (skaičiuojant nuo pirmos mokymų dienos) bus galimybė iš naujo peržiūrėti mokymo vaizdo įrašą ir jeigu tik reikia, prisiminti, pasikartoti ar pasižymėti svarbius mokymo metu perduotus dalykus.

Mokymų metu bus galimybė gauti patarimus, kaip ir kokias energijas taikyti esant tam tikroms problemoms.

 

 

Gal būt tai pats tinkamiausias ir laisviausias laikas tobulėjimui ir noriems pokyčiams!

Būtina išankstinė registracija 

Apsaugos kodas:
security code
Prašome įvesti apsaugos kodą:

Registruotis

  

________________________________

Dėmesio- tai ne gydymas, ne sveikatos priežiūros ar sveikatinimo veikla, o visiškai alternatyvus darbas su energijomis. Turintiems sveikatos problemų rekomenduojame kreiptis į medikus…