ThetaHealing Pažengusiųjų DNR-2® kursas

2021 m. Rugpjūčio 27-29 d.  Kaune

 

Įsisavinus Bazinį ThetaHealing ( bazinis TETA kursas) kursą, prasidėjo intensyvus jūsų kelias į žinojimą, į giluminių priežasčių matymą

Ateina metas judėti pirmyn ir tam – specialiai jums sukurtas, įgūdžius ir žinias plečiantis šis kursas

Pažengusiųjų ThetaHealing (pažengusiųjų TETA kursas) kursas dar labiau aktyvuoja jūsų intuiciją, intuityvų matymą ir žinojimą, gebėjimą nuskenuoti žmogų, rasti jam trukdančius tobulėti įsitikinimus ir juos keisti reikalingais. Šio kurso metu išmoksite kaip greitai įeiti į Teta būseną ir šiuo metodu naudotis lengvai.

Kurso tikslas – besimokančiojo sąmonės pokyčiai, naujų žinių ir gebėjimų įvaldymas, rezonavimas- sąveika su žmogų supančiomis energijomis ir visos Visatos kuriančiąja jėga- Kūrėju.

Taip pat šis kursas atveria vartus į tolimenį tobulėjimą ir augimą, nes daugelis tolimesnių intensyvių Teta kursų reikalauja tam tikro pasiruošimo, t.y. būtina, kad besimokantis būtų įsisavinęs bazinį ir pežengusiųjų Teta kursus.

***

Ateikite į PAŽENGUSIŲJŲ TETA kursą ir :

 • Prisiminkite savo ateitį, sužinokite savo Dieviškąjį laiką,
 • Gilinkite “kasinėjimų”- problemų paieškos įgūdžius.
 • Sužinokite ir išmokite kaip atstatyti, pažeistą, išsiskaidžiusią dalimis Sielą,
 • Gebėkite padėti žmogui sugražinti gyvenimo džiaugsmą ir prasmę.
 • Ugdykite gebėjimą ištempti arba suspausti laiką.
 • Pritraukite į savo gyvenimą tikrąjį Sielos draugą.
 • Mokėkite užpildyti meile kūdikį motinos įsčiose ir išgydyti kūdikio pradėjimo, gimimo ir tolesnio vystymosi traumas;
 • Žinokite kaip negatyvias emocijas ir jausmus perkeisti į pozityvias.
 • Kaip išsilaisvinti iš priesaikų ir pažadų, kurios neleidžia kurti trokštamų santykių, veiklos ar išpildyti svajonių.
 • Pagerinkite savo santykius su parneriais ir artimaisiais…

Mokymų metu vyks labai intensyvus reikiamų programų ir jausmų užkrovimas

Kartais žmogus tiesiog neturi savyje reikiamų įgūdžių, jausmo nuojautos, gebėjimo patirti norimą jausmą, tad tai ir negali reikštis jame..

Vyks darbas su baimėmis. Mokysimės kaip atrasti baimės priežastį, įrašus, traumas ir jų pasekmes ir pašalinti turimą baimę.

Pažengusių praktikų kurse išmoksite:

* bendrauti su augalais ir juos gydyti;
* pašalinti žmogaus traumas nuo pat jo pradėjimo iki dabartinio momento;
* ištempti ir suspausti laiką;
* bendrauti su protėviais ir keisti praeitį;
* atlikti “suskilusios sielos” išgydymą;
* pakeisti susierzinimą, pasipiktinimą ir apgailestavimą į vertingus jausmus ir būsenas;
* užbaigti neįvykdytus pažadus, priesaikas, duotus įžadus istoriniame bei genetiniame lygmenyse ir turinčius įtakos šio gyvenimo laimei bei sveikatai.

Kurso metu sužinosite kas yra laisvai plaukiojantys prisiminimai ir mokysitės juos pašalinti

Mokymų metu vyks daugybė intensyvių praktikų. Dalyviai gaus užduotis ir praktiškai jas atliks pagal perduotą pažengusiųjų kurso ThetaHealing® metodiką.

Mokymų metu 75%  laiko bus skiriama praktiniams užsiėmimams, kurių metu augs ThetaHealing metodo samprata ir asmeniniai įgūdžiai.

Šio kurso metu vyksta giluminė dalyvių transformacija, pokyčiai kurie apima veiklos, santykių, savirealizacijos sritis. Taip pat stiprėja kūno, sielos ir dvasios harmonija, samprata apie vykstančius procesus ir jų įtaką. Auga ir stipriau reiškiasi intuityvus gebėjimas suvokti savo problemų priežastis, jas rasti ir iš jų išsivaduoti. Kurti norimus dalykus savo gyvenime..

Dėmesio, mokymų metu patirsite unikalią “Bendravimo su savo Aukščiausiuoju AŠ” praktiką…

„ThetaHealing®“ metodą, praktiką ir patogias naudojimo technikas sukūrė Vianna Stibal- ThetaHealing® Instituto (Institute of Knowledge®, USA) įkūrėja. Tai šiuolaikinis alternatyviosios medicinos gydymo būdas, naudojantis kvantines technologijas. Vianna šio metodo pagalba pati išsigydė savo negalavimus ir sunkias ligas, kurių jai nepavyko įveikti jokiais kitais būdais, kur jai nebegalėjo padėti šiuolaikinė medicina ir jai atstovaujantys profesionalūs specialistai.  Dabar šis Teta metodas (ThetaHealing®) yra paplitęs visame pasaulyje, jį, kaip terapinės pagalbos  (ir savipagalbos) priemonę, padedančią išsiugdyti ir taikyti gebėjimą sukelti pokyčius visuose lygmenyse: fiziniame, protiniame, emociniame ir dvasiniame,- naudoja ir labai mėgsta daugybė įvairių sričių specialistų.

Apie Metodą:

„ThetaHealing®“ metodą praktikuojančių žmonių smegenys veikia teta bangų diapazone, tai  leidžia pasiekti aukštą sąmonės būseną, kurioje įmanoma vienovė su visata, su Visa, kas yra, šaltiniu. Būdami šioje sąmonės būsenoje, tampa įmanoma akimirksniu keisti materialinę ir dvasinę tikrovę.

Atsiranda galimybė nustatyti ligų priežastis ir jas pašalinti, gauti atsakymus į užduotus klausimus, grįžti į praeitį ir numatyti ateitį, rasti ir pakeisti neigiamus įsitikinimus bei programas.

Taikant šį ThetaHealing® metodą, galima padėti sau, savo draugams, artimiesiems ir aplinkiniams žmonėms.

„ThetaHealing®“ — tai patogi, lengvai išmokstama technika, kuri į žmogaus gyvenimą įneša realius, norimus, laukimaus pokyčius.

Svarbu: Šios technikos įvaldymo meistriškumas pasiekiamas praktikuojantis,- pačius pirmuosius nuostabius rezultatus praktikuojantieji gauna jau  „ThetaHealing®“ mokymo kursų metu.

 

Mokymus veda sertifikuota ThetaHealing metodo instruktorė- mokytoja, šį metodą įsisavinusi iš pačios technikos autorės Viannos Stibal, hilerė, psichoinformaciologė, Kosmoenergetikos mokytoja, knygų „Langas tarp pasaulių“, “Aiškiaregė” ir “Mirties laikas arba 8 minutės” autorė – Eglė Gleščinskienė

Mokymai vyks tris dienas: 

Pirmąją dieną 16- 20 val.,
Kitas dienas 10-17 val. Šiomis dienomis dalyviai turės 1 val. pietų pertrauka (aplink daug kavinių tad tikrai rasite kur pavalgyti), taip pat numatyta viena arbatos pertraukėlė (pasirūpinkite mėgstamu užkandžiu prie arbatos)

Mokymų vieta: Kaunas, šalia PC „Akropolis“ (vieta bus patikslinta vėliau).

 

Būtina dalyvavimo sąlyga: įsisavintas Teta Gydymo Bazinis kursas (ThetaHealing Basic DNA®)

 Besilaukiančioms moterims pirmą nėštumo trimestrą dalyvauti seminare nerekomenduojama.

Kurso dalyviai gaus:

1.  Mokymų medžiagą.

2. Praktiką, kuri jau mokymų metu įtakos laisvinimąsi nuo esamų trukdžių ir kenkiančių įsitikinimų. 

3.  Sėkmingai užbaigus kursą- ThetaHealing Institute of Knowledge®, USA, sertifikatą- Teta praktikas.


SVARBU:
Vieta rezervuojama atlikus 50 eur. registracijos mokesčio pervedimą.

“ThetaHealing Pažengusiųjų DNR-2 ®” kursų kaina:

Ankstyva registracija – 280 eur (užsiregistravus likus ne mažiau kaip mėnesiui laiko iki mokymų pradžios ). 
Vėliau – 350 eur.
 
(350 eur- oficiali ThetaHealing Insitute of Knowldege kaina Lietuvai)
 
 • Registruojantis iš karto į Thetahealing® bazinį ir Thetahealing® pažengusiųjų seminarus ir pervedant 100 Eur registracijos mokestį už už šiuos seminarus ankstyvos registracijos laikotarpiu – šių abiejų (bazinio ir pažengusiųjų) seminarų kaina- 500 Eur. 
 • Pakartotinai lankant šį seminarą – pateikus sertifikatą, suteikiama 50% nuolaida nuo oficialios kainos.
 • Ypatinga stipendija: surinkusiam 5 asmenų  grupę, skiriama 50% vertės seminaro finansavimo stipendija, surinkus 10 asmenų grupę, skiriama 100% vertės seminaro kainos stipendija.

Neatvykus į mokymus sumokėtas registracijos mokestis negražinamas ir neperkeliamas į kitus kartus.

Norėdami užsiregistruoti, prašome užpildyti šią formą, po to į savo el.paštą gausite visą reikiamą informaciją apie avanso pervedimą, registracijos patvirtinimą, mokymų vietą ir pan.

BŪTINA IŠANKSTINĖ REGISTRACIJA

Apsaugos kodas:
security code
Prašome įvesti apsaugos kodą:

Registruotis
 
 

 

Informacija el.p. kosmoenergetika@gmail.com

___________________________________________________

Dėmesio- tai ne gydymas, ne sveikatos priežiūros ar sveikatinimo veikla, o visiškai alternatyvus darbas su energijomis. Turintiems sveikatos problemų rekomenduojame kreiptis į medikus…