Spalio 17 – 23 d. energijų horoskopai

ENERGIJŲ HOROSKOPAS

 

Energijos gerokai įsisiūbavo. Šią savaitę Fortūna gali pasirodyti neadekvati: dosni absoliučiai nepagrįstai rizikuojantiems asmenims ir godi – besistengiantiems. Nenuostabu, jeigu vyks dalykai, kurie logiškai svarstant, neturėtų vykti. Būkime atsargūs sandorių srityje – galite pasirašyti tokius susitarimus, kurie vienai pusei neš kolosalų pelną sėkmę ir pasitenkinimą, kitiems – baisius nuostolius. Be reikalingo svarstymo bus prastumti, įgyvendinti, realizuoti projektai, kurie iki šiol tam beveik neturėjo jokių šansų.

\"\"
Tai laikas, kai norėsis peržiūrėti savo vertybes. Pajusime, kad svyruoja pamatas ant ko jas visas statėme. Galime suprasti, kad mūsų įsitikinimų sistema nėra teisinga, jog vadovavomės klaidingais įsitikinimais.

Šią savaitę galime tikėtis kliūčių iš bet kokių valstybinių įnstitucijų ar bendrovių. Neturėtume viską planuoti labai kategoriškai,- laikas bus sunkiai kontroliuojamas veiksnys. Šią savaitę dažnai mums svarbios situacijos vers laukti, o bet kokios žinios ir ateinanti informacija ne padės išjudinti užstrigusias problemas, o tik įneš daugiau neaiškumų.

Pritrūksime supratimo, atjautos, gal būt net ir šiltų atvirų santykių. Stipriau bus jaučiamas aplinkinių abejingumas, atotrūkis, kartais net noras atsiriboti nuo mūsų gynybine ar apsaugos siena.

Harmonizuojanti, padedanti susitelkti, koncentruotis ties dalykais, kurie mums reikalingi būtent dabar, spalva – geltona. Dažniau rinkimės geltonus drabužius ar aksesuarus, žiūrėkime į geltonus daiktus esančius mūsų aplinkoje. Rinkimės geltonas žvakes, uždekime jas ir pabūkime šių degančių žvakių apsuptyje, žvelkime į plazdenančias žvakių švieseles ir viduje pasijusime stipresni, labiau sutelkti, pasirengę veikti, tikintys savimi ir savo pasirinkimais.

 

aut. Eglė Gleščinskienė                                                      www.kosmoenergetika.lt

ENERGINĖ MEDICINA- suraskite Facebooke…

\"\"

 

Pirkinių krepšelis