ENERGIJŲ HOROSKOPAI

Energijų horoskopai mums padeda lengviau orientuotis energijų pasaulyje, pasiruošti pokyčiams ir veikti tikslingiau.   

Šią savaitę ypač jautrios bus santykių ir kūrybos bei veiklos sritys. Gali augti nepasitenkinimo ankstesniais savo pasirinkimais nuotaikos, priimti sprendimai nebeatrodys tokie geri, kaip iki šiol. Gręžiosimės atgal, būsime dirglesni, o supanti aplinka pasirūpins, jog turėtume daugiau problemų, kurias skubu spręsti, daugiau iššūkių, kurie tikrins mūsų vertybes, taip pat daugiau nesusipratimų bendraujant su kitais.

 
Iš mūsų gyvenimo trauksis jau atgyvenę dalykai, nebespėjantys su pasikeitusiu gyvenimo ritmu, su naujovėmis ir požiūrio plėtra. Tai bus ir žmonės, kurie vienaip ar kitaip nuo mūsų trauksis- augs tikimybė prarasti draugus, kolegas, partnerius, žmones, kuriais pasitikėjome, kurie iki šiol buvo bendražygiai, kam buvome autoritetu ir kas juo buvo mums. 

 

Vyks kartu su jumis ir atskirai veikiančių jėgų persigrupavimas. Galite būti išstumti iš grupės, komandos, prarasti autoritetą, suabejoti iki šiol jus vedusiais lyderiais. Tas gali būti pastebima ir politikoje, darbo kolektyvuose, bendraminčių grupėse, draugų kompanijose.

Stiprės nuojauta, augs intuityvus žinojimas. Tai keis situaciją, vers iš naujo apsvarstyti savo pasirinkimus,- galite prarasti motyvaciją veikti komandoje, bendrauti su žmonėmis, kuriuos jausite esant ne tokius, kokiais stengiasi pasirodyti.

 

Netinkami, nieko gero neduodantys bendraujančių žmonių santykiai- irs.

Valančios energijos veiks mūsų sąmonę. Daugelis iki šiol buvusių mūsų tikslų, veiklos ir pasirinkimų motyvų bus ištrinta, tad dabar kažką darydami, nebejausime nei postūmio, nei poreikio tam. Keisis norai, keisis suvokimas ir automatiškai- mūsų veiksmai.

 

Emocinis dirglumas trikdys imuninės sistemos veiklą. Mūsų kūnas į daugelį netinkamų dalykų reaguos intensyviau.  Gali augti įvairių alergijų, dermatitų, odos ir gleivinių pažeidimų ir ligų skaičius. Informacija apie tai kas mus žeidžia greičiau ir lengviau pateks į pagrindinį mūsų informacijos ir energijos nešėją- kraują, tad čia tikėtini besikeičiantys biocheminiai parametrai, infekcija, virusai, grybeliai ir kitokio pobūdžio pakitimai, kurie atspindės mūsų negalavimus ir ligas.

Galime stipriau pajusti ryšį su kažkuo išėjusiu, mirusiu. Tikėtini dažnesni sapnai, susiję su mirusiaisiais, galimybė jų metu gauti kažkokią naują, papildomą informaciją. Jautresnės psichikos asmenims, tai gali būti nemalonių patirčių, dirglumo, baimės ir vidinio, nelabai suvokiamo nerimo metas. Patartina dažniau vėdinti patalpas, jas smilkyti kadagių dūmais ar natūraliais smilkalais.

 

 

aut. Eglė Gleščinskienė                                            www.kosmoenergetika.lt

KVIEČIAME APSILANKYTI PARDUOTUVĖLĖJE WWW.ELESOUL.EU