ENERGIJŲ HOROSKOPAS

 

Šią savaitę intensyvūs pokyčiai vyks informaciniame lygmenyje. Palaipsniui skleisis paslaptys, kurios keis nusistovėjusį požiūrį ir skatins pasirinkti savo poziciją kylančiose, visai visuomenei aktualiose, diskusijose ir judėjimuose. Subtiliuose lygmenyse kiekvieno mūsų siela stengsis parodyti ir atskleisti unikalias savybes ar gebėjimus. Tai ypatingas laikas, kai savyje galime atrasti kažką naujo ir unikalaus.

Ši savaitė tiks savo projektų pristatymui visuomenei ir didesnį klausytojų ratą apimantiems pareiškimams. Teks įsiklausyti į kolektyvų, grupių nuomones – daug ką apspręs bendrystės, interesų suderinamumas ir kompromisai. Laikas bus sėkmingas žmonėms užsiimantiems kūryba, siekiantiems darnos, mokytojams, padedantiems kitiems susigrąžinti vidinį stabilumą ir harmoniją. Palanku užsiimti dvasinėmis praktikomis.

Mus pasiekiančios energijos itin stipriai veiks vaikus,- šį kartą fortūna atsigręš į juos. Pasistenkime neslopinti mažųjų entuziazmo kažką išbandyti, sukurti, suprasti, pamatyti. Vaikai bus puikus paskatinimas mums įsitraukti į naujas veiklas ar sumanymus, gali būti, kad surasime bendraminčius, žmones, kurie palaipsniui taps naujaisiais draugais, kartu pasisemsime idėjų naujai veiklai bei netradiciniams sprendimams.

Taip pat galime pajusti, kad vaikai darosi emociškai jautresni, irzlesni ir gal net priekabesni, ypač jeigu juos per daug drausminsime ar ribosime. Aplinkos fonas didins dirglumą.

 

Pažeidžiama ir mažiau atspari bus galva. Ji gali kentėti ir dėl per didelių apkrovų kojoms ir apatinei nugaros daliai ar juosmeniui. Patartina saugotis peršalimų, skersvėjo, nesėdėti ant šaltų paviršių ar lauko baldų. Sveikatą stipriai įtakos emocijos, tad jeigu jausime irzulį, nepasitenkinimą, pyktį dėl kažkokių mums nepatinkančių dalykų – organizmas sunkiau priešinsis bet kokiems negalavimams, lengviau pasiduosime peršalimams, būsime neatsparūs infekcijoms ir virusiniams susirgimams.

Nepatartina šią savaitę lankytis kapinėse, būsime lengviau pažeidžiami mirties ir anapusinės energijos. Lengviau prie mūsų prisikabins, prilips įvairūs parazitiniai energetiniai sutvėrimai, lervos, astralinės esybės, taip pat būsime taikiniu klaidžiojančioms vėlėms, besielėms esybėms, demonams ar mirusiems, dėl kažkokių priežasčių negalintiems pasitraukti iš šio pasaulio energijų. Tad reikėtų vengti mirties vietų, kapinių, nesiklausyti ir nežiūrėti siaubo istorijų apie mistinius, anapusinius dalykus ir blogio jėgų pasireiškimus.

 

aut. Eglė Gleščinskienė
https://kosmoenergetika.lt/
 

MAGIJOS KURSAI online

Daugiau apie tai skaitykite čia…