ENERGIJŲ HOROSKOPAI

Energijų horoskopai mums padeda lengviau orientuotis energijų pasaulyje, pasiruošti pokyčiams ir veikti tikslingiau. 

Mus pasieks stabilizuojančių energijų banga, skirta nedarnos, agresijos ir net karo veiksmų slopinimui. Tai bus labai aukšto intensyvumo, energijos, nešančios darnos, kūrybos, laisvės ir šviesos vibracijas, besiskleidžiančias į daugelį mūsų gyvenimo sričių. Vis dėl to bus ir trukdžių, tad sujudintus vandenis – visuomenės nuotaikas ir toliau drums abejonės, panika, nežinia iš kur kylančios grėsmės ir sumaištis.

 

Labai netikėta, – mūsų aplinkoje sąveikaus dvejopos, dvilypės energijos, vienos – aštrios ir impulsyvios, ir šios naujosios – harmonizuojančios bet kokius per daug aštrius ir pavojingus procesus.

Prognozuoti galutinę prieštaringų energijų sąveiką pakankamai sunku. Atsidursime potvynio – atoslūgio veikimo sferoje, būsime veikiami besikeičiančių, prieštaringų energijų.

Ateinanti harmonijos ir darnos banga ypač palies asmenis, trokštančius į savo gyvenimą pasikviesti meilę, išaukštintą, besąlyginę, betarpišką, absoliučią meilę,- šie asmenys gali tikėtis ypatingų dovanų, gilių harmonijos ir darnos patyrimų ir meilės raiškos, kuri per juos skleisis kitiems žmonėms.

Meilės energija bus apdovanoti visi mylintys – atsiras daugiau darnos, vienas kito supratimo, pakantumo ir tolerancijos. Mus pasiekianti energija skatins intensyvų  bet kokio pozityvaus proceso vystymąsi.

 

Kai tik pajausime, patirsime, kad kažkas mums pradėjo sektis – tos sėkmės daugės, pozityvumo ir trokštamų dalykų mūsų gyvenime rasis daugiau. Juos dažniau pastebėsime, įvertinsime ir džiaugsimės.

Jeigu veiksime klausydami savo „vidinio balso“, „širdies balso“ galime tikėtis pataisyti mus netenkinančius santykius, įžiebti naują meilės liepsną šeimoje, atgaivinti priblėsusius jausmus.

 

Mūsų aplinkoje labiau skleisis moteriškojo prado energijos,- jos giliau palies visas moteris, mergaites, – būtent joms dažniau šypsosis sėkmė, jos gali tapti neįkainuojamu bet kokių derybų įrankiu. Šilta, mylinti, atvira, pasiruošusi pokyčiams ir kompromisams moters širdis padės kurti stebuklus – sutaikys besipykstančius asmenis, nuslopins konfliktus, ras susipriešinusioms grupėms tinkamus kompromisus, atkurs bendrystę tarp nesutariančių jėgų.

 

Energijos mus veiks potvyniais, – jausime tai stipresnį, tai silpnesnį išorės jėgų poveikį, įtakojantį mūsų norus, sprendimus ir pasirenkamas priemones jiems įgyvendinti. Kartais užteks luktelėti palankaus meto, kuomet su potvynio banga gebėsime realizuoti savo sumanymą, arba patekę į harmonizuojantį srautą, stebėsime, kaip nuslopinamas kažkoks nedarnus mūsų ketinimas, kylantis konfliktas ar įsižiebusi nesantarvė.

Svarbiausia bus nepasiduoti mums brukamam požiūriui ar nuotaikoms, – stiprybę pasistenkime atrasti savyje, o ne išorėje.

Bus tikrai įdomu ir nauja…

 

aut. Eglė Gleščinskienė
https://kosmoenergetika.lt 

Norite gauti energijų horoskopus pirmieji?


Kovo 22 d. startuoja Nuotoliniai MAGIJOS KURSAI (1 modulis)

Sužinok, sudalyvauk, patirk…