ENERGIJŲ HOROSKOPAI


Šią savaitę išaugs laisvės poreikis, darysis per daug ankšta savo aplinkoje, bręs troškimas priimti svarbų sprendimą ir pagaliau imtis veiksmų, kad vyktų norimi pokyčiai. Tam nebus palankus laikas, nes įvairūs išorės trukdžiai stabdys, ribos ir vers daug ko atsisakyti, kad dar kartą viską apmąstytume ir tik tuomet priimtume sprendimus.

 

Galime sulaukti aiškių vizijų, nuojautų mus nukreipiančių kita kryptimi, stabdančių, verčiančių abejoti. Vis dėl to tai laikas, kai tose kilusiose idėjose galime pajusti tikrąjį savo esybės šauksmą, užsiimti būtent tuo, ko trokštame. Būsime supami energijų, kurios ardys tai, kas mūsų gyvenime yra nedarnu ir neharmoninga, tad bus pajudintos, išryškintos tos sritys ir vietos, kur elgiamės neteisingai, kur kenčiame, patiriame pyktį ar baimę. Tikėtinos permainos būtent tokiose nedarniose gyvenimo ir veiklos bei santykių srityse, – griaunanti veikla bus stabdoma, santykiai ardomi, o mūsų pasirinkimai ir norai keičiami.

 

Ramybe galės džiaugtis tie, kas savo gyvenimą jau bemaž sutvarkė ir nukreipė darnia ir harmoninga linkme, nors ir juos gali įtakoti valstybės, šalies vadovų sprendimai dėl kažkokių globalių pertvarkymų.

 

 

Nebus lengva, dažnai lydės abejonės, o neatsakyti klausimai kels įtampą. Galime justi visos aplinkos stabdymą, pradėti dvejoti dėl ankstesnių savo sprendimų. Ankstesnis indėlis, lyg subrendusi ir augti pasiruošusi sėkla, prašysis dėmesio ir truputėlio pastangų. Pajuskime, ką mes išties norime auginti ir puoselėti, o ką atliekame iš inercijos ar vengdami permainų.

Dažniau kils kelionių į užsienį idėjos, persikėlimo gyventi kitur, veiklos užsienyje vizijos, tačiau jas realizuoti bus sunku dėl esamų ribojimų. Mus dažniau ir greičiau, tikslingiau pasieks informacija apie įvairius mokymus ir studijas, plečiančias mūsų pasaulėžiūrą ir galimybes.

 

Pikti, nusivylę, viskuo nepatenkinti ir visus kritikuojantys asmenys šią savaitę gali išgyventi didelių sunkumų tarpsnį, kuomet visa tai, ką jie iki šiol negatyvaus siųsdavo ir savo mintimis ar ketinimais spinduliuodavo į aplinką, dabar su visa jėga grįš jiems atgal. Tad kiekvienas galime tikėtis pas mus sugrįžtant savo paties sukurtų negatyvių scenarijų ir palinkėjimų. Taigi išaugs nenumatytų įvykių tikimybė, mūsų planai gali būti akimirksniu sugriauti, o lydėjusi sėkmė išliks tik šalia tų, kurių gyvenime yra pakankamai darnos ir ramybės.

 

Būsime transformuojančių energijų sraute, tačiau kol kas patartina susilaikyti nuo drastiškų sprendimų: tiesiog stebėkite aplinką ir save, kurkite planus, išgryninkite ketinimus, atlikite paruošiamuosius darbus ir užsiimkite tuo, kas būtina šiame etape…

 

aut. Eglė Gleščinskienė
https://kosmoenergetika.lt/
 

 Autorės Elė Soul knygos – kviečiame pasinerti į nuostabius mistinius romanus

 

Stebėk Facebooke https://www.facebook.com/Aiskiarege/