fbpx

Vasario 20 – 26 d. energijų horoskopai

ENERGIJŲ HOROSKOPAI

Energijų horoskopai mums padeda lengviau orientuotis energijų pasaulyje, pasiruošti pokyčiams ir veikti tikslingiau.  

Energetiškai tai labai intensyvus metas, šis tarpsnis neša stiprias energijas, kurios atvers vartus į perversmus ir transformacijas.

Mus pasieks mažai pažįstamos, neištyrinėtos energijos, kurios suaktyvins judėjimą bet kokiame procese. Tai atsilieps žmonių tarpusavio santykiuose, bendravime, kūryboje, pasirinkimuose, veikloje, politikoje ir eilėje kitų sričių. Savaitės eigoje sunkiausios dienos – antradienis ir trečiadienis, vėliau energijos po truputį slops, tačiau įsisiūbavusios aistros taip lengvai nerims.

\"\"

Mūsų vis dar dvilypio pasaulio – gėrio ir blogio arba šviesos ir tamsos pusės šį kartą, šią savaitę kryps ten kur mūsų dėmesys ir ketinimai – realizuodamos tai, ko trokštame arba tai, ko baiminamės, – priklausomai, kokios mintys bus stipresnės.

 

Geriau susilaikykime nuo bet kokių santykių aiškinimosi, nuo skubotų finansinių sandėrių, atidėkime svarbius susitikimus ar derybas, jeigu jaučiame juose tvyrančią priešpriešą. Esant konfliktams ar nesutarimams, viskas greičiau ir lengviau įgaus negatyvias tendencijas, negatyvų, netikėtą posūkį ir dažniau nei įprastai pasisuks nepalankia linkme. Tai ko bijome – dabar tiesiausiu ir lengviausiu keliu mums bus priminta, parodyta ir, gal būt, – teks tai išgyventi.

 

Mus supančios energijos sąlygos neišvengiamą vyksmą – gausime tai, ką esame užsitarnavę, – galima sakyti kad vyks karminis valymas – tamsios, juodos, negatyvios karmos realizacija.

 

Niekas nevyks be priežasties, viskas bus iki galo susaistyta, tikslinga, pasverta. Bus saugomi tie, kas turi kilnius tikslus, kas tausoja ir saugo žmogiškąsias ir dieviškąsias vertybes, kas kuria gėrį ir stengiasi juo dalintis su kitais. Kai kam ši savaitė gali tapti netikėtos sėkmingos realizacijos laikotarpiu, nes ten, kur tamsa ir blogis nebeturės atsvaros, kur nebebus atsako ir rezonanso – dar labiau įsiplieks ir stiprės aukštų vibracijų dieviškosios energijos. Bus itin saugomi ir globojami tie, kas dirba žmonijos, ekologijos, žemės floros ir faunos naudai.

 

Venkime šią savaitę juodos spalvos, užsiimkime meditacija bei raminančiomis ir harmonizuojančiomis praktikomis. Kvėpuokime pavasarį, nes tai gamtos kūryba – yra kuriama tai, kas augs ir vystysis visą vasarą, o rudenį atneš derlių…

 

aut. Eglė Gleščinskienė
www.kosmoenergetika.lt
 

Norite gauti energijų horoskopus pirmieji?
Module ID attribute is required!

Dėmesio!- vyksta registracija į Kosmoenergetikos mokymus

\"\"

0
    0
    Krepšelis
    Jūsų krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę