ENERGIJŲ HOROSKOPAI


Energijų horoskopai mums padeda lengviau orientuotis energijų pasaulyje, pasiruošti pokyčiams ir veikti tikslingiau. 

Pasaulis parodys mums kitą savo pusę, tad nors kai kuriose srityse ir plačiau atvers prieš kiekvieną iš mūsų duris, tačiau kartu kels ir sąlygas bei ribojimus, – turėsime progą arba būsime verčiami keisti savo gyvenimą.

 

Ši savaitė – lyg atvirų durų diena visai naujame kontekste su naujomis patirtimis. Svarbiausia šios savaitės žinia – transformacija. Ji vyks ir mus supančioje aplinkoje ir mumyse. Įtakos daugelį mūsų gyvenimo sričių, tad ne vien veiklą, karjerą ar santykius, tačiau ir fizinį kūną, savijautą ir dėmesį savo sveikatai.

 

Daug kas mūsų gyvenime priklausys nuo gebėjimo sutelkti ir išsaugoti vidinę ramybę, aplink vykstant netikėtiems pasikeitimams. Silpnieji stipriau jus atotrūkį tarp vidinio “Aš” ir to, kokiu stengiasi atrodyti aplinkiniams, bėgs nuo prisipažinimų, akistatos su pačiu savimi, svaiginsis stiprindami savo iliuzijas.

 

Globaliai ir harmoningai spręsti iškilusias tarptautines problemas bus itin sunku, netikėtai gali prasiveržti iki šiol tramdyta brutalios, naikinančios galios energija. Kiekvieno mūsų susitelkimas ties kažkokiais pozityviais dalykais, vidinė ramybė ir tikslingos pastangos, kad šios ramybės būtų kuo daugiau, slopins agresyvų bet kokio konflikto foną, todėl stenkimės ir atsakingai dirbkime taikdarių darbą.

Skleidžiama darna ir harmonija, siekiant sustabdyti bet kokius neadekvačius, žalojančius žmones ir aplinką veiksmus, bus galingas visų mūsų mylinčių širdžių ginklas, kurį turėtume pasistengti naudoti šiuo metu visa galia ir visu pajėgumu.

 

Pamirškime nuoskaudas, nesiduokime valdomi egoizmo, keršto ir pykčio nuotaikų, rinkimės darnos ir meilės kelią. Tai vienintelė mūsų galimybė padėti ne tik sau, bet ir kitiems. Jeigu situacija mūsų netenkina – tuomet palikime ją, pasitraukime, be reikalo nekeldami grėsmės, konfliktų, nekurstydami pykčio židinių.

 

Tegul mūsų aplinkoje sklis ramybės, pasitikėjimo, saugumo ir meilės visa kam energija. Ieškokime savo kelio, semkimės energijos ir ženkime savo žingsnius, į siekiamą tikslą. Šią savaitę bus ypač saugomi ir globojami tie, kas mylės pasaulį, kas tikės gėriu, šviesa ir pozityviu bet kokio reikalo sprendimu.

aut. Eglė Gleščinskienė
www.kosmoenergetika.lt

Norite gauti energijų horoskopus pirmieji?


DVASINIS UGDYMAS – SEMINARAI SU PROFESIONALIAIS MOKYTOJAIS

Kosmoenergetika, Thetahealing, Magijos kursai, Taro kursai, Angelų terapijos užsiėmimai