Zoroastrizmo mokymas

 

Organizuojami mokymai-

Norintiems įvaldyti Zoroastrizmo- Šviesos ir Ugnies Magijos žinias ir galią 

 

Tai mokymai atsakingiems, gebantiems suvokti Visatos, Energijų mainų, Karmos ir Magijos principus, siekiantiems profesionalių žinių ir gebėjimų. Zoroastrizmo egregorų energijų įvaldymas- rimtas žingsnis į profesionalią Šviesos Magijos doktrinos erdvę. Čia išties vyksta stebuklai, čia realizuojasi norai ir svajonės, čia nusilenkia piktosios jėgos ir sveikinasi Visatos galingieji, čia įgaunama galia ir jėga, reikalinga, norimiems pokyčiams realizuoti. 

\"\"Zoroastrizmo egregorai- tai labai stipri, šifruota Visatos energija. Kiekvienas egregoras turi savo kodą arba raktą, erdvę kurioje veikia, savo veiklos sritį, kurioje jis yra pats efektyviausias. Tai labai stipri ugnies energija, savyje talpinanti ne tik unikalią Visatos galios sankaupą, bet ir Zoroastrizmo mitų, religijos, tikėjimo, bendrijų maldų, ritualų sankaupą, archetipų energiją ir galią bei jose sudėtą ir išsaugotą energiją.

Nagrinėdami vien moksliniu  ar religiniu požiūriu, randame išsibarsčiusių religinių doktrinų bei atskirų dievybių reikšmes ir aprašymus, garbinimo ritualus ir apeigas. Čia Zoroastrizmas nėra nei religinė kryptis, nei religinė doktrina ar tikėjimas. Tai galinga, unikali, veikianti ir stebinanti savo galia ir intensyvumu energija, kuri pasiekiama tik pašvęstiesiems, gavusiems unikalius įšventinimus iš Zoroastrizmo Mokytojų linijos. 

Zoroastrizmo egregorai pasiekiami ir iškviečiami tik gavus tiesioginį įšventinimą iš savo Mokytojo, kuris turi Zoroastrizmo egregorų kodų raktą bei valdymo žinias. Savarankiškas bandymas prisijungti prie šių energijų, kažkokios praktikos, aprašomos internete bei jų naudojimas yra labai pavojingas ir gali atnešti negrįžtamus pažeidimus žmogaus gyvybinėse sistemose. Darbas su Zoroastrizmo egregorais galimas tik po tiesioginių įšventinimų į Zoroastrizmo egregorus per savo Mokytoją ir po visos mokymo medžiagos įsisavinimo.

Zoroastrizmo egregorų bazė, esmė ir galia yra sukaupta 11- koje Zoroatsrizmo egregorų. Taigi įšventinimai vyksta į 11 egregorų energijas, į vienuolika skirtingų dimensijų bei pobūdžio energijų. Tai bazinis, pagrindinis ir neiškraipytas Zoroastrizmo egregorų- Ugnies ir Šviesos Magijos mokymas. Interneto erdvėje randame įvairių Zoroastrizmo atšakų, išvestinių dažnių ir lygių. Išties visa kita be šių 11- kos egregorų bazės yra nereikalinga, nevertinga dirbtina. Šie 11 egregorų yra visa esmė kurią įkūnija ši Ugnies Magija ir jos doktrina. 

Plačiau apie Zoroastrizmą ir šias ypatingas energijas galite skaityti čia…

Apie Zoroastrizmo egregorus galite skaityti čia..

 

Ruošiami specialistai:

Zoroastrizmo Meistras

Zoroastrizmo Magijos Magistras

 

Mokymasis susideda iš kelių pakopų:

  1. Pasiruošimas Zoroastrizmo egregorų energijų priėmimui 
  2. Teorinė dalis
  3. Iniciacijos į Zoroastrizmo egregorus (11 egregorų)- ypač stiprus energinis aktas, transformuojantis kiekvieno dalyvio Energinę- informacinę Matricą į Šviesos ir galios kūną. Zoroastrizmo ritualai
  4. Individualus valymasis ir laisvinimasis iš blogio bei pažeidimų
  5. Zoroastrizmo egregorų kodų gavimas
  6. Holografinė Visata, Energinių Hologramų naudojimas aplinkos procesų ir įvykių transformacijai
  7. Įgūdžių užtvirtinimas

 

Zoroastrizmo Meistro sertifikatas suteikiamas įsisavinus visus 11-ka Zoroastrizmo egregorus ir gavus iniciacijas į šių egregorų energijas, atlikus individualų praktinį valymą sau šiomis energijomis, gavus energijų kodus, įsisavinus teorinę darbo su šiais egregorais dalį bei gavus Šviesos Energijos doktrinos žinias.

Zoroastrizmo Magijos Magistro sertifikatas suteikiamas Zoroastrizmo Meistrui visiškai įvaldžius šių 11-kos egregorų energiją, gavus Zoroastrizmo Magistro iniciacijas- įšventinimus į Zoroastrizmo egregorų Magijos Magistro lygmenį bei išventinimą į 11-kos sustiprintu lygmeniu veikiančių egregorų energijas, įsisavinus Šviesos Magijos doktrinos žinias bei Zoroastrizmo egregorų energijos perdavimo- mokymo- iniciacijos galią,  simbolius bei kodus.

__________________________________________________________________________

Zoroastrizmo Magijos Magistras- pats aukščiausias, pats stipriausias Šviesos Magijos atstovas žemėje, kuris yra pasiekiamas per žemės Mokytojus, inciacijas bei doktrinas ir slaptus žinių kodus- informacijos- energijos koncentruotus junginius, taip pat per sąlytį ir sąveiką su sustiprintomis Zoroastrizmo Ugnies energijomis.

__________________________________________________________________________

Zoroastrizmo mokymus ir ritualus veda Tarptautinio projekto \”Aukso Amžiaus Kosmoenergetika\” atstovė, Psichoinformaciologė, Kosmoenergetikos Magistrė, Zoroastrizmo Magijos Magistrė, LSNR Energinio poveikio komiteto narė- Eglė Gleščinskienė. 

Ši specialistė turi didelę darbo su Zoroastrizmo egregorais ir šiomis ypatingomis energijomis patirtį. Ji savo žiniomis ir praktiniais įgūdžiais yra pasiekusi itin aukšto Tarptautinio lygio specialistų reitingus, bendradarbiauja su įvairios specializacijos ezoterinio darbo praktikais, naujų ateinančių į žemę energijų tyrėjais ir mokslininkais, dalyvauja įvairiuose projektuose, eksperimentuose bei renginiuose. Pastaruoju metu prisijungė ir prie Lietuvos sveikos gyvensenos ir natūralios medicinos Sveikatos Rūmų veiklos, siekdama ir čia padėti įnešti aiškumo ir žinių visoje alternatyvios medicinos, energetinio gydymo sferoje.

\”Galime sakyti, kad čia naujas didis mokslas apie Visatos energiją bei jos panaudojimą\”- sako Eglė. \”Magija tik tol išlieka Magija, kol mes negalime moksliškai paaiškinti viso to proceso, kuris slypi už jos. Tačiau tam ateis laikas- nauja mokslo ir medicinos era, kurioje viskas taps viena, viskas bus paaiškinta ir nebebus vadinama įvairiais vardais, doktrinomis, burtais, stebuklais ar net šarlatanizmu. Tai mokslas, kol kas neturintis savo vardo ir vietos tokių įprastų mokslų kaip fizika, matematika ar biologija tarpe. Tai mokslas keičiantis Žmogaus galimybes, suvokimą ir vietą Visatoje..\”.  (Eglė Gleščinskienė)

 

Jau pradedama registracija Zoroastrizmo mokymams, mokymai vyksta Kaune.

Artimiausias Zoroastrizmo- Šviesos Magijos seminaras- informaciją rasite čia…

 

Teirautis ir registruotis el.p. kosmoenergetika@gmail.com arba tel. 8-618-03054

 \"\"
 
Vytis Tamoliūnas
Svetainės administratorius
www.kosmoenergetika.lt
Pirkinių krepšelis