• 2021 m.  rudenį (laikas tikslinamas)– Šviesos Energijos Seminaras  (Kaunas)

         Užsiėmimų laikas: Trys dienos. Pirmą dieną 17- 20 val., kitas dienas 10-13 val.

     

Zoroastrizmo – Šviesos Energijų Seminaras

 

Zoroastrizmas – sąveika su ugnies pasauliais.

– Tai mokymas tiems, kas nori įvaldyti itin stiprias jėgas, įgauti galią ir veikti magijos būdu…-

Zoroastrizmas kone pats seniausias mokymas apie asmeninę laisvę ir galią. Dar neseniai žinios apie Zoroastrizmo egregorus, veikiančias jėgas ir galimybes buvo ypatingai saugomos ir tai buvo slaptas, ypatingas  Mokymas ir žinojimas išrinktiesiems. Šiuolaikiniame pasaulyje ši sritis įvairiai interpretuojama ir prilyginama ypač aukštos klasės Baltajai Magijai, tapatinama su Religijos doktrina. Keistos interpretacijos, pralenkiantys laiką pasaulėžiūros stereotipai, Kūrėjo kaip Vienintelio viso pasaulio, pasaulių ir išraiškos elementų visumos suvokimas ir priėmimas padidina  šių energijų patrauklumą šiuolaikinio besikeičiančių požiūrių, tikėjimų ir atgyvenusių doktrinų atmetimo pasekėjams, žmonėms siekiantiems Dvasinio tobulėjimo, besirenkantiems kūrybinių savybių atskleidimo ir vystymo kelią.

Zoroastrizmo egregorai– tai labai stipri, šifruota Visatos energija. Kiekvienas egregoras turi savo kodą arba raktą, erdvę kurioje veikia, savo veiklos sritį, kurioje jis yra pats efektyviausias. Tai labai stipri ugnies energija, savyje talpinanti ne tik unikalią Visatos galios sankaupą, bet ir Zoroastrizmo mitų, religijos, tikėjimo, bendrijų maldų, ritualų sankaupą, archetipų energiją ir galią bei jose sudėtą ir išsaugotą energiją.

Šios energijos atitikmenis galime rasti skaitydami Rerichų Gyvosios Etikos arba Agni Jogos filosofinę sistemą..

Zoroastrizmo egregorų bazė, esmė ir galia yra sukaupta 11- koje Zoroastrizmo egregorų. Seminaro metu vyksta įšventinimai į 11 egregorų energijas, į vienuolika skirtingų dimensijų bei pobūdžio energijų. Tai bazinis, pagrindinis ir neiškraipytas Zoroastrizmo egregorų- Ugnies ir Šviesos Magijos mokymas.

Mokymas susideda:

1.  Pasiruošimas Zoroastrizmo egregorų energijų priėmimui
2.  Teorinė dalis
3.  Iniciacijos į Zoroastrizmo egregorus (11 egregorų)- ypač stiprus energinis aktas, transformuojantis kiekvieno dalyvio Energinę- informacinę Matricą į Šviesos ir galios kūną. Zoroastrizmo ritualai
4.  Individualus valymasis ir laisvinimasis iš blogio bei pažeidimų
5.  Zoroastrizmo egregorų kodų gavimas

6. Holografinė Visata ir Energinių Hologramų naudojimas aplinkos procesų ir įvykių transformacijai
7.  Įgūdžių užtvirtinimas
 

 
Zoroastrizmo egregorai:
 

MITRA Ištikimybės, tvarkos ir teisingumo dievas

CHUMO Laimės valdovė

CHUBBI Vandenų valdovė

MIRICH Karo dievas 

NACHID  (ANACHITA) Meilės valdovė

YEDINE Gynėjas 

MACH Mėnulio dvasia

DEEN Šventoji ugnis

EŠMA Aistros demonas

SRAUŠ Mirusiųjų valdovas

ARCHIMAN Blogio esybė 

 

Daugiau apie Zoroastrizmo egregorus skaitykite čia..

 

Zoroastrizmo mokymus ir ritualus veda Psichoinformaciologė, Kosmoenergetikos Magistrė, Zoroastrizmo Magijos Magistrė, knygos “Langas tarp pasaulių” autorė Eglė Gleščinskienė. Apie šią mokytoją galite skaityti čia..
 
Registracija į mokymus išankstinė el.p. kosmoenergetika@gmail.com arba tel. 8-618-03054