AMULETAI  IR  TALISMANAI

 

AMULETAS – nešiojamas prie savęs nedidelis daiktas, užkrautas maginėmis formulėmis ir energijomis. Amuletas yra skirtas sukurti ir palaikyti žmogaus ar kokio labai brangaus gyvūno apsaugą.

TALISMANAS – nešiojamas su savimi arba laikomas pagal paskirtį tam tikroje vietoje (darbe, namie, verslo pasitarimų kambaryje, prekybos vietoje) daiktas, pakrautas maginių formulių, pasirinkto vibracinio dažnio energija ir programa sėkmei. Talismanas yra skirtas sėkmei, norimam tikslui, norimiems pasikeitimams ir kitiems veiksniams pritraukti. 

Amuleto ir talismano veikimas priklauso nuo to iš kokios medžiagos jis pagamintas, daikto paskirties, nuo esamų simbolių ir kt. Labai svarbus veiksnys yra amuleto ar talismano pakrovimas, surišimas- suderinimas su konkrečiu asmeniu, vibracinio veikimo dažnio ir poveikio programos įvedimas. Todėl norint, kad jis tarnautų konkrečiam asmeniui ir būtų suderintas su juo, sukurtų apsaugą ar veiktų pagal pasirinktą programą būtent jam, reikia ir atlikti visą šį darbą.

Amuletai

Ar žinote, kad veiksmingas amuletas yra tik tas, kuris savyje saugo specialiu būdu jame integruotas ir konkrečiam žmogui skirtas programas? Pasirodo daugelis įsivaizduoja, kad užtenka parduotuvėje ar mugėje įsigyti amuletą ir jis atitinkamai paskleis savo stebuklingąsias galias…
Tikras ir veiksmingas amuletas tik toks- kuris pakrautas specialiai konkrečiam žmogui, suderintas su jo struktūra ir veikia jam tinkamomis energijomis…

Tikram amuletui ar talismanui paruošti reikia profesionalaus specialisto, gebančio į tą kuriamą amuletą ar talismaną įvesti, koduoti ir užtvirtinti norimas programas. Tas poveikis, kuris sklis iš jau parengto amuleto (talismano), atsiranda ir pradeda veikti tik tuomet, kai specialių ritualų pagalba, taip pat darbo su intensyviomis energijomis metu yra užkoduojamas ir įjungiamas.

Koks gražus ar brangus bebūtų amuletas, jeigu jis nebus specialiai pakrautas konkrečiam žmogui,- didelės galios neturės. Ant amuleto esantys simboliai, ženklai, amuleto forma, spalva, medžiaga ir visa kita turi tik papildančią reikšmę.

Pagal paskirtį amuletai gali būti užkraunami apsaugai nuo kažkokio kenksmingo poveikio, nuo nemalonių ir dažnai žmogui pasikartojančių situacijų, taip pat apsaugai nuo netinkamų draugų. Kartais prisireikia apsaugos nuo energetinių agresorių- nuo stiprių ir tikslingai bandančių pakenkti asmenų.

Populiarūs yra amuletai apsaugai nuo santykių trukdžių. Paprastai kiekvienuose santykiuose pasitaiko ne itin malonių akimirkų, įsiskverbia nepasitikėjimas, pyktis, subujoja patirtos nuoskaudos. Tai gerokai trukdo bet kokiems bandymams išsaugoti santykius, neskatina atsižvelgti į partnerio ypatumus, didina atotrūkį ir šaltumą. Amuletas, saugantis nuo santykių trukdžių, padės harmonizuoti tvyrančias tarp partnerių nuotaikas, lengviau ir protingiau reaguoti į nepatinkančius dalykus, skatins įsiklausyti, suprasti, turėti kantrybės situacijose, kurios paprastai veda į konfliktus. Taip pat toks amuletas stipriai saugos nuo kitų asmenų kišimosi į santykius, nuo barnių ar konfliktų skatinimo, nuo įvairių planų sugriauti draugystę, partnerystę ar šeimą realizacijos.

Kita amuletų rūšis- apsauga nuo netinkamų, klaidingų finansinių sprendimų. Tokia apsauga paprastai reikalinga žmonėms, kurie abejoja dėl savo sprendimų, dažnai klysta, pasiduoda kitų asmenų įtakai ir priima nepalankius savo finansinei gerovei sprendimus. Minimo amuleto veikimo zonoje, asmuo, kuriam yra suderintas amuletas, neskubės priimti sprendimų, susijusių su finansais, intuityviai, veikiant amuleto programai, labiau pasidomės rengiamu sandoriu, pirkiniu, kurį nori įsigyti, bet kokiu finansiniu susitarimu. Asmuo lengviau ir greičiau gaus būsimą finansinį sprendimą lydinčią svarbią informaciją, pasidomės dalykais, kurie gali įtakoti tokio pasirinkimo rezultatą. Amuletas gali padėti būti taupesniam, racionaliau paskirstyti savo finansus, sėkmingiau ieškoti priemonių ir būdų, kad būtų pagerinta finansinė padėtis. Jis taip pat gali paskatinti sustoti ties netinkamu veiksmu, netinkamu sprendimu ir jo nedaryti- atidėti, derėtis dėl palankesnių sąlygų, ieškoti kitų variantų.

Paprastai amuletas skleidžia ypatingas, tam žmogui skirtas ir tą jo sferą (pagal įvestą programą) įtakojančias bangas arba kitaip- virpesius. Žmogus intuityviai jaučia šias vibracijas ir prieš svarbų sprendimą gauna tarytum kažkokio “dvasinio” padėjėjo pagalbą. Pajaučia, supranta, atkreipia dėmesį į detales, kurias anksčiau ignoravo ar nekreipė dėmesio, jeigu reikia- kreipiasi į kitus, daugiau išmanančius toje srityje asmenis.  Tad galima pasakyti, kad amuletas įtakoja žmogaus priimamus sprendimus ta linkme, kad jie būtų palankesni, ne tokie griaunantys bei žalojantys kaip iki tol.

Turbūt kiekvienas turime silpnesnių vietų, kur žinome, kad galime paslysti, kad esame nepajėgūs tinkamai apsisaugoti, pažeidžiami ar per daug nukentėję, kad elgtumėmės ir veiktume racionaliai. Tad mažutis amuletas gali mus padrąsinti ir padėti pasijusti tvirčiau, lengviau įveikti iššūkius, patirti mažesnius nuostolius, nesikarščiuoti ir išsaugoti norimus santykius, nepasiduoti kažkokiai įtakai..

Amuletų suskirstymas pagal poveikį:

 • Apsauga nuo nužiūrėjimo
 • Apsauga nuo norinčių pakenkti žmonių
 • Apsauga nuo santykių trukdžių
 • Apsauga nuo netinkamų finansinių sprendimų
 • Apsauga nuo energetinių agresorių
 • Apsauga nuo vagių

Gali būti ir daugiau Amuletų veikimo sričių, tačiau čia išvardintos yra pačios dažniausios, pačios aktualiausios, pačios reikalingiausios. Dauguma klientų kreipiasi ir prašo būtent kažkurios iš čia išvardytų amuletų rūšies.

Talismanai

 

Talismanai yra skirti sėkmei ir jie gali būti pakraunami ypatingomis specialiomis programomis, padedančiomis pritraukti daugiau sėkmės pasirinktoje sferoje.

Patys veiksmingiausi talismanai turi vienintelę veikimo sritį. Nėra veiksmingų talismanų, turinčių iš karto integruotas kelias programas, nes pasitaiko situacijų, kuomet viena įvesta programa prieštarauja kitai- tuomet žmogus yra klaidinamas, nebeturi tinkamo veiksmingo saugotojo. Įsivaizduokite, jeigu viename talismane būtų įvestos dvi programos: pirmoji- partnerio suradimui, o antroji- vidinei ramybei išsaugoti. Akivaizdu kad anksčiau ar vėliau šių programų veikimo sritys susipriešins, nes kuriant santykius, bendraujant su neseniai susipažintu draugu kils didesnis jausmų ir emocijų antplūdis (t.y. žmogus nerimaus ką apie jį galvoja partneris, gal būt ilgėsis, o gal kurs kažkokius ateities planus ir dėl to negalės miegoti naktimis). Viena programa stengsis žmogų raminti ir harmonizuoti, vengti nereikalingų emocijų ir išlaikyti vidinį balansą, kita- kaip tik eiti į artimesnius santykius, pasitraukti iš įprastos komforto zonos, patirti nuotykius, įsimylėti ir pan..

Tad siekiant efektyvaus talismano veikimo, programos kraunamos po vieną. Tai labai svarbu.

Nereikėtų apsigauti ir pirkti nežinia kieno parduodamus talismanus, pritraukiančius sėkmę, meilę, turtą ir pan.. Jie neveiksnūs ir “padeda” jums taip, kaip bet koks nieko dėtas daiktas. Žinoma galite prisirišti prie tokio daikto ir ilgą laiką jį nešiodamiesi, ieškodami pozityvių jo savybių, palaipsniui pripildyti savo paties energija, tad ilgainiui toks daiktas pradės veikti kaip jūsų paties dalis- esant sunkesniems tarpsniams primins kaip gali būti kitaip, palaikys viltį vėl sulaukti pagerėjimo, su juo nesijausite visiškai bejėgis..

Kiekvienas iš mūsų bendraujame su kitais žmonėmis, turime darbą ar veiklą, hobį ir mėgstamus laisvalaikio užsiėmimus. Turime savo svajonių, siekių, tikslų. Gal būt norėtume būti sėkmingesni, svarbesni, sulaukti daugiau Fortūnos ženklų sferoje, kuri mums nėra tokia lengva ir daug žadanti kaip aplinkiniams. Tad čia į pagalbą galime pasitelkti specialiai mums parinktą ir suderintą talismaną.

Talismano veikimas paremtas tuo, kad į jį specialių ritualų metu, naudojant ypatingas technikas ir energijas, yra įvedamos parinktos konkrečiam žmogui programos. Vėliau, žmogui tą talismaną turint prie savęs ir kažką sprendžiant, veikiant sferoje, kuri apibrėžta talismano programoje, aktyvuojasi ir sklinda talismane koduojama energija. Šios itin subtilios vibracijos veikia tiek patį žmogų, tiek toje situacijoje dalyvaujančius asmenis ar veikiančias jėgas. Veikimas reiškiasi ta kryptimi, kad žmogui rūpimi klausimai (pagal talismane įvestas programas) būtų sprendžiami ir klostytųsi palankiau talismano savininkui.

Talismanų suskirstymas pagal veikimo sritis:

 • Moteriško žavesio, patrauklumo sustiprinimas
 • Komunikacijos su aplinkiniais palengvinimas
 • Įtampos, streso slopinimas
 • Atidumo, dėmesio, koncentracijos padidinimas
 • Kūrybinių galių sustiprinimas
 • Vidinių būsenų harmonizavimas
 • Finansinės gerovės stiprinimas
 • Santykių  su partneriu harmonizavimas
 • Pasitikėjimo, seksualumo stiprinimas
 • Drąsos, ryžto, atsakomybės stiprinimas
 • Profesinio pripažinimo auginimas

Gali būti ir daugiau Talismanų veikimo sričių, tačiau čia išvardintos yra pačios dažniausios, pačios aktualiausios, pačios reikalingiausios. Didelė dalis klientų kreipiasi ir prašo būtent kažkurios iš čia išvardytų talismanų rūšies.

Reikia suprasti kad Amuletai ir Talismanai nėra panacėja. Žmogus visuomet išlaiko savo pasirinkimų ir sprendimų teisę, tad jis,- nors ir jausdamas amuleto ar talismano veikimą ir intuityviai nešamą žinią, kad pasirinkimas, kurį rengiasi priimti nėra jam palankus,- vis tiek tai daro, turi teisę klysti ir veikti netinkamai. Amuletai ir Talismanai- tai lyg subtilieji pagalbininkai, draugai, bandantys svarbiu momentu padėti teisingai apsispręsti, padedantys išvengti problemų, kliūčių, praradimų ar kitų nemalonių patirčių. Pagalbininkai mokantys atkreipti dėmesį į detales, pažvelgti į visumą, pasidomėti galimais alternatyviais sprendimo variantais. Subtilieji, šalia mūsų esantys pagalbininkai, mokantys mus elgtis atsargiau, išsaugoti kantrybę atsakingai momentais, stiprinantys ir palaikantys, kuomet jaučiamės silpnesni, lengviau pažeidžiami ar vieniši. Subtiliajame plane amuletas ar talismanas gali prilygti dar vienam žmogų serginčiam Angelui, kuždančiam į ausį patarimus, rodančiam sėkmės žvaigždę, vedančiam už rankos klystkeliuose, sustabdančio pavojaus akimirkomis…

– – – AMULETŲ IR TALISMANŲ UŽSAKYMAS VYKSTA ČIA – – –

Str.autorė

Eglė Gleščinskienė
Hilerė, Kosmoenergetikos Magistrė
https://kosmoenergetika.lt/