fbpx

ZOROASTRIZMAS

 

Zoroastrizmas – prisilietimas prie Ugnies pasaulių

 

\"\"

Zoroastrizmas – kone pats seniausias mokymas apie asmeninę laisvę ir galią. Dar neseniai žinios apie Zoroastrizmo egregorus, veikiančias jėgas ir galimybes buvo ypatingai saugomos ir tai buvo slaptas, ypatingas  Mokymas ir žinojimas išrinktiesiems. Šiuolaikiniame pasaulyje ši sritis įvairiai interpretuojama ir prilyginama ypač aukštos klasės Baltajai Magijai, tapatinama su Religijos doktrina. Keistos interpretacijos, pralenkiantys laiką pasaulėžiūros stereotipai, Kūrėjo kaip Vienintelio viso pasaulio, pasaulių ir išraiškos elementų visumos suvokimas ir priėmimas padidina  šių energijų patrauklumą šiuolaikinio besikeičiančių požiūrių, tikėjimų ir atgyvenusių doktrinų atmetimo pasekėjams, žmonėms siekiantiems Dvasinio tobulėjimo, besirenkantiems kūrybinių savybių atskleidimo ir vystymo kelią.

Zoroastrizmas – šviesos, galios ir Dvasios prisilietimo prie Kūrėjo energijų kelias. Ugnis Zoroastrizme – tarpininkas, palydovas – terpė ir substancija per kurią pasiekiame reikiamas vibracijas ir sąveikaujame su sąmoningais energijų egregorais. Visi ritualai, iniciacijos, veiksmai ir praktikos yra lydimi ugnimi ir veikia ugnies stichijos vibracijose.

Senovėje tik išrinktieji būdavo prileidžiami prie šio ypatingo žinių ir galios šaltinio. Tačiau teisybė, kad tuomet dauguma žmonių ir buvo nepasiruošę ne tik priimti ar tapti šių energijų laidininku, tačiau bet koks darbas su Zoroastrizmo egregorais jiems buvo per sudėtingas, per šventas ir reikalaujantis ypatingo kūno ir sielos pasiruošimo. Dabar vis labiau artėjant prie kvantinio šuolio į aukštesnes kokybiškas energijas ribos, vis daugiau praktikų ir mokymų tampa priimtinesnės ir suvokiamos didesniam žmonių ratui.  Tiesa, lygiai taip pat daugiau atsiranda ir kritikų, skeptikų pasirengusių į miltus sumalti bet kokias subtiliųjų pasaulių žinias, ezoterinius mokymus ir juos perduodančius mokytojus. Paprastai šie žmonės jaučia labai didelį vidinį diskomfortą, nepasitenkinimą, priešpriešą ir yra pasirengę kitiems „atverti akis“ savo suvokimu. Jiems šios energijos kelia pyktį, darbas atrodo kvailas, informacija- neatitinkanti laiko realybės ir pan…

Visatos energetika kokybiškai keičiasi ir šios labai stiprios ir galingos Zoroastrizmo energijos padeda žmonėms prisitaikyti prie besikeičiančių energetinių vibracijų srauto, artimiau ir giliau sąveikauti su Kūrėjo energijomis ir patiems įgauti (atgauti) Kūrėjo galias. Zoroastrizmo energijos plečia žmogaus galimybes įvairiose srityse priimti pasikeitimų energijas, vedančias žmoniją į naujo egzistencinio lygmens būvį…

 

Zoroastrizmo ritualai – šviesos ir ugnies Magija

 

Galime įsivaizduoti itin stiprų, galingą energijos sūkurį- sankaupą, kuri vibruoja, juda, veikia tam tikrame diapazone. Tai intensyvus energijos- informacijos šaltinis, prie kurio, jeigu tik norime ir sugebame galime prisiliesti savo sąmone, galime pasikviesti į pagalbą troškimų realizavimui, norimų pokyčių impulsui, užstrigusių ir kitomis priemonėmis neišjudinamų įvykių, santykių, krizių, sveikatos negalavimų, būsenų įveikimui. \"\"

Darbas su Zoroastrizmo egregorais tolygus pačios aukščiausio klasės Magijai, stebuklams, šviesos jėgų apsireiškimui mūsų materialiame pasaulyje. Tai visuomet šventas aktas, lydimas labai koncentruotos energijos, kuri kviečiama ir nukreipiama įvykio, būsenos ar kažkokio kito reikiamo dalyko formavimui.

Zoroastrizmo ritualai ar praktikos vadinami Šviesos Magija, nes šiame procese dalyvauja šviesos jėgos. Štai jau gilioje senovėje galime rasti dievybės Anachitos aprašymus. Jos vaizdinys laikui bėgant keitėsi ir transformavosi kintant žmonių sąmoningumui, tačiau visuomet išliko ta pati šios dievybės sąveikos su žmonija kryptis- tai Didžioji Valdovė, Žemės Motina, Meilės ir Vaisingumo Deivė. Anachita ne tik reiškėsi savo pačios galia, bet buvo laikoma ir stichijų – Ugnies, Oro, Vandens, Žemės valdove, gebančia valdyti ir nukreipti šių be galo galingų stichijų energiją, įgaudama neprilygstamą galią bet kokiuose žemiško gyvenimo apraiškose ir būviuose.

Tiesa, kad ugnis yra šildanti, šviečianti, stiprinanti, kelianti aistrą ir įkvepianti gyvenimą. Ji gali būti ir valanti, gydanti, išlaisvinanti ir Anachita šių visų ugnies būvių apraiška. Ji ir vaisingumo energijos, kūrybos energijos, gimimo ir atgimimo, transformacijos energijos nešėja. Dar daugiau, ji pati ta energija ir ta ugnis. Kūdikio pradėjimo ir gimimo paslaptis saugo ir valdo ši galinga dievybė – valdovė Anachita, ji kartu ir moteriškasis šios ugnies aspektas, išraiška ir realizacija.

Viskas Visatoje juda į savo dieviškąją ugnies- šviesos išraišką, įveikdami vieną po kitos gimimo ir atgimimo gijas. Tai ugnies judėjimas, ugnies kelias ir ugnies išraiška ir šiame vyksme valdovė Anachita laimina ir suteikia realizaciją šioms evoliucijos gijoms. Štai šiame stebukle ir atsiveria dievybės, Zoroastrizmo egregoro Anachita esmė.

Gali pasirodyti keista, tačiau kai kurie žmonės patiria ypatingas problemas dėl šios energijos trūkumo ar iškraipymo, dėl programų, kurios trukdo realizuotis trokštamiems dalykams, kelia eilę problemų, neįveikiamų sunkumų, blokų, kurie tampa itin stipriomis sienomis, prieš kurias bejėgiškai nuleidžia rankas medikai, tarpusavio santykių specialistai, psichologai ar psichoterapeutai, prieš kuriuos ilgalaikis užsispyrimas ir žmogaus valia pasirodo visiškai beprasmiai ar beveiksmiai.

Valdovės Anachitos pagalba išties atrodo ir yra didelis stebuklas, kuris nusileidžia savo palaimos šviesa ant kenčiančio ir pagalbos prašančio žmogaus. Sprendžiasi užvilkintos, supainiotos, sudėtingos giluminės problemos, santykiai, į pasaulį ateina ilgai lauktas šeimoje kūdikėlis, žmogui atsiveria durys savo kūrybinių gebėjimų realizacijai ir t.t.

Trumpai apžvelgėme tik mažytę Zoroastrizmo egregorų sferą, o jų yra daug, tad pagalbos sąveikaudami su viena ar kita energija mes galime sulaukti.

Zoroastrizmo ritualai gali būti atliekami tik aukšto profesionalumo Meistrų, sugebančių savo energetines vibracijas pakelti iki tam tikro subtilaus lygmens, kuriame ir įvyksta sąlytis, sąveika, kvietimas ir santykis su šiomis stipriomis energijomis. Tad šis aktas gali būti prilyginamas įėjimui į Šviesos energijų buveinę, pasisvečiavimui ten ir pagalbos iškvietimui kliento reikalų sprendimui…

 

Informaciją apie Zoroastrizmo mokymus rasite čia…

 

Zoroastrizmo Magijos Magistrė Elė Soul
www.kosmoenergetika.lt

0
    0
    Krepšelis
    Jūsų krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę