fbpx

Energinės sesijos

 Energinis Žmogaus kūno, sielos ir dvasios atstatymas

 

Vis didesnio susidomėjimo sulaukia tausojantys aplinką gaminiai, Ekologiški Produktai ir Paslaugos. Kiekvienas ieškome būdų, padedančių pašalinti blogos savijautos, negalavimų ir skausmo priežastis kuo mažiau žalojančiais būdais ir priemonėmis. Stengiamės riboti cheminių preparatų ir vaistų dozes, ieškome alternatyvos chirurginei intervencijai…

Energinės sesijos – Kosmoenergetikos energetinio valymo, biolauko bei fizinio kūno energetinio korekcijos metodai, leidžia atsikratyti susikaupusio ir sąlygojančio ligas, išsekimą, emocines krizes, abejingumą bei depresines būsenas, „energetinio purvo”.

Energinių sesijų – energinio valymo metu šalinamos ligų ir blogos savijautos priežastys, biolauko ir Energinių meridianų pažeidimai, maginio poveikio dariniai, nužiūrėjimai, prakeiksmai ir kitos nesėkmių, skurdo, vienatvės bei ligų programos. Žmogus išlaisvinamas nuo jį alinančių ir jo energiją eikvojančių prisirišimų, nuo vampyrų, nuo jam kenkiančių esybių, kas dažnai ir būna įvairių negalavimų ir varginančių būsenų priežastis.

Energinės sesijos padės jums jeigu:

 • Susidūrėte ar jus veikia bet kokios rūšies Magija, nužiūrėjimai, porča, prakeiksmai;
 • Jums energetiškai ar psichologiškai kažkas kenkia, vampyruoja, alina ir silpnina jus;
 • Kažkas kuria prieš jus ar jūsų veiklą nukreiptas žalojančias, destruktyvias nesėkmių programas;
 • Norite išsilaisvinti iš energetinių, informacinių ir kitokio pobūdžio blokų, apribojimų ir trukdžių;
 • Vargina nuolatinis išsekimas, apatija, jėgų trūkumas;
 • Kankina niūrios mintys ar nuojauta;
 • Norite pašalinti ligų ir negalavimų priežastis;
 • Kamuoja liūdesys, kankina niūrios mintys;
 • Trūksta jėgų;
 • Norite greičiau atsistatyti po ligų;
 • Sustiprinti savo organizmą, padidinti energetinį potencialą;
 • Atgauti pasitikėjimą, gyvenimo džiaugsmą;
 • Harmonizuoti santykius šeimoje ar kolektyve;
 • Sukurti sėkmingus asmeninius santykius, harmonizuoti save; 
 • Pritraukti sėkmę į savo gyvenimą ir veiklą.

Čia galite užsisakyti nuotolines energines sesijas, kurias Jums atliks

gydovė Elė Soul

Šie valymo-korekcijos energetiniai atstatomieji seansai, energinės sesijos padeda išsilaisvinti iš varginančių būsenų, įtampos, neaiškios kilmės problemų, sąlygoja emocinį stabilumą, pusiausvyrą, gyvenimo džiaugsmą ir gerą savijautą.

Pašalinamos neigiamo maginio poveikio programos, nužiūrėjimai, energiją eikvojantys prisirišimai ir blokai. Vyksta santykių harmonizavimas, atsikratoma nebetinkamų, varginančių stereotipų, išsilaisvinama iš nuoskaudų, kuriami norimi ryšiai. Stiprinamas žmogaus energetinis potencialas, balansuojamas energetinių centrų- čakrų darbas.

Naujausios \”Aukso Amžiaus Kosmoenergetikos\” projekto energetinio poveikio technologijos-Kosmoenergetika- tai puikus sprendimas ieškantiems ekologiškų poveikio priemonių ir būdų iškilusioms problemoms spręsti.

Energines sesijas galite užsisakyti el.paštu kosmoenergetika@gmail.com

Sesijos atliekamos nuotoliniu būdu


Dėmesio! – tai ne gydymas ir ne sveikatinimo veikla, o darbas su energijomis. Turintiems sveikatos problemų rekomenduojame kreiptis į medikus.


Atsiliepimai:

Vaida:

Seanso metu rankose jaučiau šilumą, taip pat mačiau įvairius vaizdinius….o daugelis iš jų buvo negatyvūs. Toks jausmas lyg many gyventų blogis, o Jūs bandytumėt jį iš ten visaip iškrapštyti. Jaučiausi keistai, kūnas virpėjo (kaip aš išsigandau !!!!!!). O tada  vieną akimirką lyg kažkoks žaibo kamuolys būtų išlėkęs iš mano krūtinės. Po to viskas nurimo, baigėsi ir aš pasijutau labai gerai. Pajutau visišką ramybę, nebejaučiau įtampos, spaudimo. Pasidarė daug geresnė nuotaika negu buvo prieš tai.
Tas jausmas po to tikrai labai malonu, galėtų niekada nesibaigti. Toks jausmas, kai jauti tik gėrį savyje ir aplinkui.
Jausmas kai nejauti pykčio, pavydo, neapykantos. Jausmas, kai jauti taiką su pačia savim. Jausmas, kai norisi paprašyti, o galima dar vieną porciją tokio jausmo?

Ir iš tiesų gal būtų galima dar? Nepaprastas jausmas po to…


Marija J.:

Seanso metu jaučiau lengvą supimą. Prieš akis iškilo paskutiniu metu mane kankinanti situacija, pamaniau, jog grįžau į praeitį. Atsirado keli sūkuriai kurie į save viską traukė. Jutau kaip nuo manęs \”nueina\” visas sunkumas, o visa kas \”buvo aplink\” nyko ir darėsi neberyšku. Buvo šilta, dilgčiojo rankos ir kojos. Tarpais matėsi (užsimerkus) gelsvos šviesos blyksniai, atėjo palengvėjimas, kokio maniau niekada negali būti po išgyventų įvykių.  Jaučiausi glostoma kažkokių nežemiškų rankų, mylima. Labai norėjau kad tai būtų kuo ilgiau…


Edita:

Žinokite pokyčiai LABAI geri: pradėjau šypsotis ir save mylėti. Pradėjau daryti gerus darbus ir mylėti žmones, atsirado MEILE manyje, ko anksciau nebuvo iš skausmo ir nevilties. Žmonės pradėjo maloniai su manimi bendrauti – o ne taip kaip anksčiau tik puldavo nepagrįstai darbe. Aš sportuoju ir turiu jėgų rankose kojose – anksčiau prieš oro permainas sukdavo sąnarius – dabar to nėra!!!! Pasikeitė mityba: nebevalgau beveik mėsos: daug sulčių natūralių, vandens, salotos, riešutai , juoda duona ir košės + vitaminai. – man to užtenka. Guluosi energinga ir keliuosi be žadintuvo! Manęs nebepykina kaip anksčiau. Nustojau viduriuoti – nors valgau daug žalumynų. Miegas susitvarkė – miegu gerai, kai anksčiau šokinėjau ir vaikščiojau!!!! Veidas irgi pasikeitė – dingo spuogai, atsirado natūralus grožis, plaukai auga, nagai auga. Atsiranda dvasine ramybė, tikėjimas ir viltis.. Jūsų dėka! :))

0
  0
  Krepšelis
  Jūsų krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę