Energetinis Žmogaus kūno, sielos ir dvasios atstatymas


Vis didesnio susidomėjimo sulaukia tausojantys aplinką gaminiai, Ekologiški Produktai ir Paslaugos. Kiekvienas ieškome būdų, padedančių pašalinti blogos savijautos, negalavimų ir skausmo priežastis kuo mažiau žalojančiais būdais ir priemonėmis. Stengiamės riboti cheminių preparatų ir vaistų dozes, ieškome alternatyvos chirurginei intervencijai…

Kosmoenergetikos energetinio valymo, biolauko, bei fizinio kūno energetinio valymo ir korekcijos metodai, leidžia atsikratyti VISO susikaupusio ir sąlygojančio ligas, išsekimą, emocines krizes, abejingumą bei depresines būsenas, „energetinio purvo“.

Energetinių seansų- energetinės korekcijos metu šalinamos ligų ir blogos savijautos priežastys, biolauko ir Energetinių meridianų pažeidimai, maginio poveikio dariniai, nužiūrėjimai, prakeiksmai ir kitos nesėkmių, skurdo, vienatvės bei ligų programos. Žmogus išlaisvinamas nuo jį alinančių ir jo energiją eikvojančių prisirišimų, nuo vampyrų, nuo jam kenkiančių esybių, kas dažnai ir būna įvairių negalavimų ir varginančių būsenų priežastis.

Dėmesio- tai ne gydymas, ne sveikatos priežiūros ar sveikatinimo veikla, o visiškai alternatyvus darbas su energijomis. Turintiems sveikatos problemų rekomenduojame kreiptis į medikus…

 

Energetiniai seansai padės jums jeigu:

 • Susidūrėte ar jus veikia bet kokios rūšies Magija, nužiūrėjimai, porča, prakeiksmai;
 • Jums energetiškai ar psichologiškai kažkas kenkia, vampyruoja, alina ir silpnina jus;
 • Kažkas kuria prieš jus ar jūsų veiklą nukreiptas žalojančias, destruktyvias nesėkmių programas;
 • Norite išsilaisvinti iš energetinių, informacinių ir kitokio pobūdžio blokų, apribojimų ir trukdžių;
 • Vargina nuolatinis išsekimas, apatija, jėgų trūkumas;
 • Kankina niūrios mintys ar nuojauta;
 • Norite pašalinti ligų ir negalavimų priežastis;
 • Kamuoja liūdesys, kankina niūrios mintys;
 • Trūksta jėgų;
 • Norite greičiau atsistatyti po ligų;
 • Sustiprinti savo organizmą, padidinti energetinį potencialą;
 • Atgauti pasitikėjimą, gyvenimo džiaugsmą;
 • Harmonizuoti santykius šeimoje ar kolektyve;
 • Sukurti sėkmingus asmeninius santykius, harmonizuoti save; 
 • Pritraukti sėkmę į savo gyvenimą ir veiklą.

 

Čia galite užsisakyti energetinius seansus, kuriuos Jums atliks

 

Tarptautinio projekto „Aukso Amžiaus Kosmoenergetika“ vadovė, Hilerė, Energinės korekcijos Meistrė, LSNR Energinio poveikio komiteto pirmininkė, Pasaulinės Kosmohumanizmo nacijų lygos narė, Psichoinformaciologė, Kosmoenergetikos Mokytoja, knygos „Langas tarp pasaulių“ autorė Eglė Gleščinskienė

 

 

Šie valymo-korekcijos energetiniai atstatomieji seansai padeda išsilaisvinti iš varginančių būsenų, įtampos, neaiškios kilmės problemų, sąlygoja emocinį stabilumą, pusiausvyrą, gyvenimo džiaugsmą ir gerą savijautą. Pašalinamos neigiamo maginio poveikio programos, nužiūrėjimai, energiją eikvojantys prisirišimai ir blokai. Vyksta santykių harmonizavimas, atsikratoma nebetinkamų, varginančių stereotipų, išsilaisvinama iš nuoskaudų, kuriami norimi ryšiai. Stiprinamas žmogaus energetinis potencialas, balansuojamas energetinių centrų- čakrų darbas.


 

Naujausios „Aukso Amžiaus Kosmoenergetikos“ projekto energetinio poveikio technologijos-Kosmoenergetika- tai puikus sprendimas ieškantiems ekologiškų poveikio priemonių ir būdų iškilusioms problemoms spręsti.

 Seansus galite užsisakyti el.paštu kosmoenergetika@gmail.com


Seansai atliekami Kaune arba pageidaujant klientui- per jo nuotrauką nuotoliniu būdu

Daugiau informacijos ieškokite čia


_______________________________________________________________________________

Atsiliepimai:

Vaida:

Seanso metu rankose jaučiau šilumą, taip pat mačiau įvairius vaizdinius….o daugelis iš jų buvo negatyvūs… Toks jausmas lyg many gyventų blogis , o Jūs bandytumėt jį iš ten visaip iškrapštyti. Jaučiausi keistai, kūnas virpėjo (kaip aš išsigandau !!!!!!)…..O tada  vieną akimirką lyg kažkoks žaibo kamuolys būtų išlėkęs iš mano krūtinės…Po to viskas nurimo,  baigėsi…ir aš pasijutau labai gerai. Pajutau visišką ramybę , nebejaučiau įtampos, spaudimo… pasidarė daug geresnė nuotaika negu buvo prieš tai.
Tas jausmas po to tikrai labai malonus..galėtų niekada nesibaigti…toks jausmas, kai jauti tik gėrį savyje ir aplinkui…
Jausmas kai nejauti pykčio, pavydo, neapykantos…Jausmas, kai jauti taiką su pačia savim….Jausmas, kai norisi paprašyti, o galima dar vieną porciją tokio jausmo?

Ir iš tiesų gal būtų galima dar?….Nepaprastas jausmas po to….

Marija J.:

Seanso metu jaučiau lengvą supimą. Prieš akis iškilo paskutiniu metu mane kankinanti situacija, pamaniau, jog grįžau į praeitį. Atsirado keli  sūkuriai kurie į save viską traukė. Jutau kaip nuo manęs „nueina“ visas sunkumas, o visa kas „buvo aplink“ nyko ir darėsi neberyšku. Buvo šilta, dilgčiojo rankos ir kojos. Tarpais matėsi (užsimerkus) gelsvos šviesos blyksniai, atėjo palengvėjimas, kokio maniau niekada negali būti po išgyventų įvykių.  Jaučiausi glostoma kažkokių nežemiškų rankų, mylima. Labai norėjau kad tai būtų kuo ilgiau…

Edita:

Zinokite pokyciai LABAI geri: pradejau sypsotis ir save myleti. Pradejau daryti gerus darbus ir myleti zmones..,atsirado MEILE manyje, ko anksciau nebuvo – is skausmo ir nevilties…, Zmones pradejo maloniai su manimi bendrauti – o ne taip kaip anksciau tik puldavo nepagrystai darbe. As sportuoju ir turiu jegu rankose kojose – anksciau pries oro permainas sukdavo sanarius- dabar to nera!!!! BETTTTT valosi labai keistai, ypac po gruodzio 13 dienos seanso: is nosies – po nakties- gerkles – gumulai isiena..,uzdegiminiai kazkokie…,nors temperaturos nera. 
Pasikeite mityba: nebevalgau beveik mesos: daug sulciu naturaliu,vandens,salotos,riesutai , juoda duona ir koses + vitaminai. – man to uztenka. Guluos energinga ir keliuosi be zadintuvo!
Manes nebepykina kaip anskciau. Nustojau viduriuoti – nors geriu kava ir valgau daug zalumynu.
Miegas susitvarke -miegu gerai, kai anskciau sokinejau ir vaiskciojau!!!!
Veidas – pasikeite – beveik nesidazau ir grazi esu…,dingo spuogai,atsirado naturalus grozis, plaukai auga,nagai auga… 
Atsiranda dvasine ramybe..,tikejimas ir viltis..Jusu deka! :))