fbpx

Asmeninė ThetaHealing® sesija

100.00550.00

Asmeninė Online Thetahealing® sesija

Thetahealing® sesiją jums atliks sertifikuota ThetaHealing metodo instruktorė, šį metodą įsisavinusi iš pačios technikos autorės Viannos Stibal, hilerė, psichoinformaciologė, Kosmoenergetikos mokytoja, knygų „Langas tarp pasaulių“, “Aiškiaregė” ir “Mirties laikas arba 8 minutės” autorė – Eglė Gleščinskienė – Elė Soul

Thetahealing sesija yyks per Zoom platformą iš anksto suderintu laiku.

Jeigu jūs turite įsitikinimų, su kuriais norite padirbėti, arba šalinti kažkokias jums kenkiančias programas ir patirtis, sveikti nuo pažeidimų, skausmingų santykių, o gal tiesiog pamėtėti Visatai savo PRAŠYMĄ ir laukti manifestacijos – pirmasis žingsnelis sudalyvauti Teta sesijoje.
Gal būt jums užteks tos vienintelės sesijos, kad stebėtumėte norimus pokyčius savo gyvenime, tačiau gali būti kad jos metu į paviršių iškils seniai užspaustos traumos, giluminiai kūno, sielos ar dvasios pažeidimai, dabartyje blokuojantys jūsų laimę ir gerovę. Tuomet prireiks daugiau sesijų.

Galite rinktis norimą sesijų skaičių, sesijų laikas po jų įsigijimo bus el.paštu suderintas su jumis ir vyks tinkamu jums laiku.

Vienos sesijos trukmė 45-60 min.
Renkantis 3,5 ar 7 sesijų ciklą – sesijos kaina mažėja.

Saugus atsiskaitymas

ThetaHealing® -Teta Gydymas – tai dvasinė praktika, meditacija, kuri gydo žmogaus sielą, protą ir kūną energetiniame, fiziniame bei DNR lygmenyje. Teta metodas pagrįstas tuo, kad esant Teta būsenoje, smegenų bangos sulėtėja iki 4-7 virpesių per sekundę ir tai leidžia pasiekti ypatingai aukštą sąmoningumą. Teta metodas nubrėžia aiškias gaires, kaip patekti į Teta būseną ir kaip ten veikti, kad pasiektume pokyčius.

Mokslininkai jau pripažįsta, kad Teta smegenų dažnis mažina stresą, nerimą, skausmą, suteikia gilų poilsį, išgrynina proto aiškumą ir kūrybiškumą, pakelia nuotaiką, atveria galimybes momentiniam išgijimui.

Teta metodas tai kelias į Teta būseną, kurioje tampa yra įmanoma susisiekti ir dirbti kartu su Kūrėju, su Šaltiniu, Visata, Dievu (pavadinimas priklausomai nuo jūsų dvasinių ir religinių įsitikinimų). Įėję į Teta būseną galime vykdyti galingus energinius gydymus, akimirksniu transformuoti giluminius blokus, šalinti neigiamus įsitikinimus ir patyrimus, pasąmonės ir visos žmogaus Esybės (visuose lygmenyse) traumas.

Palaikydami Teta bangų dažnį ir susijungę su Kūrėju, mes akimirksniu keičiame materialinę ir dvasinę realybę.

Teta metodas – Teta gydymas vis labiau įsigali pasaulyje, daugybė žmonių pajutę jo galią ir paprastumą, jį naudoja ir tuo mėgaujasi.


Teta gydymas- Thetahealing®- RASK ATSAKYMUS!!!

 

Prisiminkite, kad savo gyvenimą kuriame ant praeities traumų,- o tai negatyvi informacija su griaunančiomis, kankinančiomis, trukdančiomis eiti pirmyn programomis. Teta sesijų metu šios programos yra atrandamos ir transformuojamos, – tuomet mūsų galimybės sveikti, kurti, įgyvendinti savo sumanymus ir išpildyti svajones -keičiasi iš esmės..

 

 

Thetahealing® (Teta sesijos) metu yra sąmoningai keičiamas smegenų darbo dažnis ir spinduliuojamų impulsų amplitudė. Patenkama į “aukštesniojo intelekto“ būseną, kurios metu yra siunčiama norimų pakeitimų, išgydymų formulė, vėliau stebimi pokyčių, įsitikinimų pakeitimo, išgijimo procesai (per teta specialistą visus pokyčius ir išgydymus atlieka Viso Kas Yra Kūrėjas). Labai svarbu tai, kad bet kokie pasikeitimai vyksta norimuose, pasirinktuose ar visuose keturiuose žmogaus įsitikinimų lygiuose ir net DNR .

Tai tarsi energinės žmogaus struktūros perkeitimas. Jei žmoguje yra susikaupę daug neigiamų emocijų (pykčio, kitų kaltinimo, savigraužos arba kaltės jausmo, nenoro prisiimti atsakomybę, baimės ir vengimo keistis ir pan.), pasveikimas gali būti užblokuotas, tuomet tenka padirbėti su tuos blokus sąlygojančiais įsitikinimais, juos paleisti arba perkeisti į pozityvius.

Jeigu žmogus nesipriešina išgijimui, neblokuoja jo savo įsitikinimais ar neigiamomis programomis, tada įmanomas momentinis išgijimas – per kelias sekundes.

 

DĖMESIO! – tai ne gydymas ir ne sveikatos priežiūros veikla, o visiškai alternatyvus darbas su energijomis. Turintiems sveikatos problemų rekomenduojame kreiptis į medikus…

Sesijų skaičius

1 sesija, 3 sesijos, 5 sesijos, 7 sesijos

0
    0
    Krepšelis
    Jūsų krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę
    Asmeninė ThetaHealing® sesija
    100.00550.00Pasirinkti savybes