fbpx

Angelų medicina

Angelų medicina yra vienas iš Naujojo Amžiaus gydymo būdų. Ji paremta idėja, kad raktas į išgijimą yra bendravimas su angelais. Šis metodas palengvina pacientui užmegzti ryšį su Angelais ir Arkangelais, sąlygodamas prisilietimą prie aukštų valančių ir harmonizuojančių energetinių srautų ir tokiu būdu padėdamas jam atgauti visapusišką kūno, sielos ir dvasios harmoniją ir pasveikti.

 

\"\"

Naudojamos unikalios darbo praktikos ir metodikos, kurias padovanojo žinomi lektoriai bei šviesos darbuotojai: Angelų terapijos pradininkė psichologijos mokslų daktarė Doreen Virtue \”Angelų medicina\”, \”Deivės ir angelai\” knygų autorė, Drunvalo Melchisedekas \”Gyvenk širdimi\” ir \”Senosios gyvenimo gėlelės paslaptis\” autorius

 

Organizuojami nuotoliniai Angelų terapijos vakarai 

Kiekvieno tokio vakaro metu dirbame pagal Angelų terapijos pradininkės, psichologijos mokslų daktarės Doreen Virtue bei Drunvalo Melhisedeko metodikas. Užsiėmimo metu yra iššaukiama pasirinkto Arkangelo arba Arkangelų grupės ir Šviesos Dievybių energija, kuri sąlygoja negatyvių energijų, kenksmingos informacijos ir žalingų programų (priklausomybė, baimė, gėla, skurdas, skausmas, vienatvė ir kt.) valymąsi.

Dalyvavimas Angelų terapijos vakaruose – atgaiva kūnui, sielai, ir Dvasiai. Tai galimybė pabūti su savimi, prisiliesti prie Dieviškos Esaties nešėjų- Angelų, Arkangelų ir Šviesos Valdovų energijos, patikėti jiems savo problemas, rūpesčius ir patirti žaismingą, subtilų, švelnų Aukštesniųjų Pagalbininkų sąlytį su Jūsų Esybe…

 

Dieviškieji Pagalbininkai- Angelai laukia kiekvieno iš mūsų kvietimo, kad ateitų mums į pagalbą. Jeigu Jūs iki šiol nesusidūrėte su tokia energija ar su panašiomis praktikomis, pradžioje galite viduje abejoti ir svarstyti, negalėdami patikėti Tikru Aukštesniojo Pasaulio Esybių buvimu, tačiau tai tik mūsų proto, įpratusio prie racionalių dalykų bei visų gyvenimo įvykių kontrolės,  blaškymasis.

Galime leisti ir toliau sau abejoti, neigti Angelų buvimo galimybę, ryšio, iškvietimo ir atliepimo į mūsų prašymus procesus. Tačiau pakanka savo širdžiai leisti rinktis, kuri lyg vaikas nori vėl grįžti į gerai prisimenamą malonų, saugų, globojantį ir viską išsprendžiantį šių būtybių glėbį, ir Jūs be abejo gausite vidinį patvirtinimą, kad norite vėl tai patirti…

 

Patyrimai dalyvaujant Angelų terapijos užsiėmimuose labai įvairūs. Dalyviai pasakoja apie pakylėtą sąmonės būseną, subtilius išgyvenimus Meilės erdvėje, prisilietimą prie kažko didelio, seniai laukto ir siekiamo. Dažnai jaučiama neįprasta būtis, kuomet aplink kūną lyg didelis apsiaustas apjuosiamas gydančios energijos šydas, įvairūs procesai fiziniame kūne- karštis, šiltos srovės, dilgčiojimai skausmingose vietose, pulsacija, lengvumas nusimetant kažkokią naštą ir pan.

Angelų Terapijos užsiėmimai pratina mus labiau pasitikėti Aukštesniaisiais mūsų Draugais- Angelais, Arkangelais ir Šviesos Mokytojais, atsiverti Aukštesniajai Sąmonei, susiderinti su gydančios ir atnešančios naujas galimybes ir įkvėpimą Visatos energijos srautais.  Šį kartą mes renkamės Draugus, kurie gali padėti mums išsilaisvinti iš varginančių situacijų, suteikti pasitikėjimo, drąsos, gerumo, meilės, sveikatos ir tai, ko labiausiai mums trūksta.

Ar dar verta aprašinėti ką išgyvename, ką patiriame ir kuo užsipildome kviesdami sau tokią šviesią ir gydančią Angelų ir Arkangelų energiją? Manau, kad to niekada neišreikšime net pačiais gražiausiais žodžiais,- juk tai subtili ir kiekvieno dalyvio unikali patirtis, kuri kiekviename reiškiasi kitaip…


Šiuo metu vyksta registracija į Nuotolinius (online) Angelų medicinos kursus. 

Registracija ir informacija čia…

Jeigu turite klausimų, galite teirautis el. paštu  kosmoenergetika@gmail.com

Angelų Terapijos vakarus veda Tarptautinio Projekto \”Angelų Medicina\” dalyvė,

I, II ir III Angelų Medicinos specialisto lygmenis įsisavinusi Mokytoja Elė Soul –  Eglė Gleščinskienė

 

Kviečiame pasižiūrėti video įrašą apie PAGALBĄ SAU ir sąveiką su aukštesniaisiais pagalbininkais- ANGELAIS IR ARCHANGELAIS..

 

Laukiame visų apsilankiusių šioje svetainėje asmenų nuomonės apie čia skelbiamą informaciją, renginius, seminarus, mokymus ir kitus aprašomus dalykus.

Rašykite  mums vadybos.sprendimai@gmail.com

0
    0
    Krepšelis
    Jūsų krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę