Seminarai ir įgytų žinių pritaikymas – tai Šviesos įžiebimas savyje, Dieviškasis prisilietimas ir kelias į Sąmoningumo šventovę…

Mokymų centre vyksta prasmingi ir įdomūs renginiai: seminarai, mokymai, praktiniai užsiėmimai, saviugdos kursai, atpalaiduojanti ir gydanti meditacija, terapija, energinė sesija.

Čia pateikiami patys stipriausi seminarai – šiuolaikiniai intensyvūs Dvasiniai mokymai, – jūs susipažinsite, mokysitės ir, jeigu norėsite, įvaldysite tokius metodus kaip:  Thetahealing®- Teta metodas (Teta gydymas), Kosmoenergetika, Angelų medicina (Angelų terapija), Šviesos magija- Zoroastrizmas, Būrimas ir pranašavimo menas su Taro kortomis.

Dvasinio tobulėjimo kelias, dvasiniai seminarai ir mokymai, dvasiniai renginiai, neįtikėtini pokyčiai ir realiai vykstanti transformacija- tai padės pasiekti nauji čia perteikiami mokymai ir seminarai, įsisavinamos energijos ir energinio darbo technikos, meditacija, gebėjimai įveikti stresą ir nerimą, energinio potencialo augimas ir galios įvaldymas.

Čia tu pajusi, kad esi mylimas, svarbus ir reikalingas. Prisiminsi, koks esi nuostabus, atrasi naują hobi, tikruosius draugus ir džiaugsmo šaltinį…

2023 m. Seminarai ir renginiai

Tai pradžios seminaras iš nuotolinių mokymų ciklo – Mokomės Kosmoenergetiką

Šie mokymai vyksta distanciniu būdu (niekur vykti nereikia). Gali prisijungti dalyviai, esantys bet kur Lietuvoje ar kokioje kitoje pasaulio vietoje. Mokymų laikas derinamas individualiai.Reikiamoms žinioms įsisavinti bus pateikiama video medžiaga, konspektai, prieš iniciacijas (suderinimus) vyks individuali diskusija ir pokalbis per Skype. Bus paskirtas individualus laikas inciacijoms, iniciacijos vyks distanciniu būdu naudojant pačias naujausias  Kosmoenergetikos Mokytojos Eglės Gleščinskienės Dieviškos Matricos kodavimo technologijas, perduotas šiai mokytojai iš pačių aukščiausių Kūrėjo būties lygmenų..
 1. Teorinė Kosmoenergetikos mokslo dalis
 2. Praktiniai pavyzdžiai, praktinis mokymas
 3. Iniciacijos (suderinimai) į Farun-Buda, Firast ir Zevs energijas
 4. Klausimai, aptarimas
Tai autorinė Kosmoenergetikos Mokytojos, gydovės, knygų “Langas tarp pasaulių” ir “Aiškiaregė” autorės Elės Soul – Eglės Gleščinskienės mokymo programa ir technologijos..
Daugiau apie seminarą..

Nuotoliniai MAGIJOS KURSAI – BUITINĖ MAGIJA + DOVANA!

Šių Magijos kursų dalyviai gaus ypatingą DOVANĄ! – dalyviui specialiai energijomis pakrautą ir suderintą Magišką Talismaną, kurį paruoš gydovė ir energijų specialistė Elė Soul, bei nemokamą jo atsiuntimą į pasirinktą LP Express paštomatą Lietuvoje.

Šiuose kursuose daug aktualių temų, o svarbiausia – magijos ir asmeninių galių susigražinimas, nauji potyriai ir pažintis su Magijos pasaulio jėgomis. 

 1. Magija namuose
 2. Ypatingų erdvių – virtuvės ir vonios magija
 3. Vandens magija ir akmens galios
 4. Ugnies magija
 5. Veidrodžių magija
 6. Pagalbininkų – Angelų magija
 7. Prakeikimai. Maginis prakeikimų nuėmimo ritualas
 8. Norų išsipildymo magija.

Daugiau apie kursus…


NUOTOLINIAI TARO KURSAI (1 modulis)

Šių Magijos kursų dalyviai gaus ypatingą DOVANĄ! – dalyviui specialiai energijomis pakrautą ir suderintą Magišką Talismaną, kurį paruoš gydovė ir energijų specialistė Elė Soul, bei nemokamą jo atsiuntimą į pasirinktą LP Express paštomatą Lietuvoje.

Taro yra visiems gerai žinoma ir ypač populiari semantinė pranašavimo sistema. Šie Taro kursai – tai pažintis su pranašavimo, įvairių nutinkančių dalykų paaiškinimo, savęs ir kitų žmonių pažinimo priemone – Taro kortomis.

 • Norite išmokti skaityti Taro kortas?
 • Atlikti Taro būrimus?
 • Pažvelgti į ateitį?
 • Žinoti Taro siunčiamus atsakymus?
 • Ugdyti intuiciją?

Tuomet laukiame jūsų šiuose Taro kursuose. Šie Taro mokymai tinka visiems, norintiems įvaldyti Taro kortas ir perprasti Taro semantinę sistemą, o taip pat turėti puikų savęs ir kitų žmonių pažinimo įrankį bei gauti patarimus ir įžvalgas.

Šis Nuotolinis Taro kursas apima visus Didžiuosius Taro arkanus – 22 pagrindines Taro kaladės kortas su archetipais ir simboliais, pagrindinių dėstymų įsisavinimą.

Daugiau apie kursus..


NUOTOLINIAI TARO KURSAI (2 modulis)

Šių Taro kursų dalyviai gaus DOVANĄ! – Taro kortų altorių (kilimėlį) ir jo krepšelį, tinkantį laikyti altorių ir kortas, bei nemokamą jo atsiuntimą į pasirinktą LP Express paštomatą Lietuvoje. Dovanos vertė 24 eur.

Būrimas ir pranašavimas su Taro kortomis yra vienas iš labiausiai visus dominančių dalykų. Taro yra visiems gerai žinoma ir ypač populiari semantinė pranašavimo sistema.

Įsisavindami būrimo meną, mes geriau suprantame pasąmonės kalbą, visapusiškiau suvokiame nutinkančių dalykų priežastis, imame geriau pažinti save ir kitus žmones, o taip pat į savo gyvenimą įnešame daugiau spalvų, auginame kūrybines galias.

Šie Taro mokymai tinka visiems, norintiems įvaldyti Taro kortas ir perprasti Taro semantinę sistemą, o taip pat turėti puikų savęs ir kitų žmonių pažinimo įrankį bei gauti patarimus ir įžvalgas. Rekomenduojama prieš šį kursą įsisavinti Bazinio Taro kurso 1-dalį. Apie jį skaitykite čia..

Šis Nuotolinis Taro kursas apima visus Mažuosius Taro arkanus ir Dvaro kortas – 56 Taro kaladės kortas, o taip pat įdomių ir reikalingų Taro kortų dėstymų įsisavinimą.

Daugiau apie kursus..


NUOTOLINIAI TARO MAGIJOS KURSAI 

Tai nuotolinio mokymosi Taro magijos kursai, skirti tiems, kas jau pažįsta Taro kortas ir yra susipažinę su semantine Taro būrimo sistema.

Būrimas ir pranašavimas su Taro kortomis yra vienas iš labiausiai visus dominančių dalykų. Taro yra visiems gerai žinoma ir ypač populiari semantinė pranašavimo sistema. Deja, dažnai žvelgdami į ateitį, išvydę aktualių įvykių prognozes ar santykių tendencijas, nusiviliame, nes besiformuojanti ateitis mūsų netenkina. Iki šiol tekdavo su tuos susitaikyti, tačiau dabar, žinodami Taro Magijos ypatumus, gebėdami atlikti maginius ritualus, galime visa tai pakeisti ir formuoti būsimus įvykius pagal savo ar kliento norus.

Šie Taro Magijos kursai – tai mokymasis sukurti reikiamą energinį informacinį portalą ir magišku būdu perprogramuoti būsimus įvykius bei ateities tendencijas.

Įsisavindami magijos meną, mes energiškai sąveikaujame su informaciniu visų įvykių lauku, šaliname trukdžius ir kliudantį sėkmingai realizacijai negatyvą, pritraukiame trūkstamą resursą ir  atliekame norimus pokyčius. Būtent taip į savo ar klientų gyvenimą įnešame daugiau galimybių, spalvų ir galios.

Daugiau apie kursus..


ENERGIJŲ VALDYMO SEMINARAS- MOKOMĖS KOSMOENERGETIKĄ

Seminaro metu mokysimės ir įsisavinsime energinės terapijos techniką, leidžiančią mums prisijungti prie subtilių Galios ir Sąmonės Kosmoso kanalų ir veikti su šios energijos pagalba. Įsisavinsime pačią iškvietimo, prisijungimo prie energijų techniką, kontakto ir darbo su šiomis energijomis metodą, mokysimės kaip valyti žmogaus subtiliąją struktūrą biolauką ir šalinti ten susikaupusį negatyvą.

Vyks iniciacijos- suderinimai su Farun-Buda, Firast ir Zevs energijomis

 • Mokysimės valyti žmogaus energinę struktūrą- biolauką nuo ten esančių pažeidimų
 • Mokysimės šalinti pririšimus, vampyrinius ryšius
 • Šalinsime ligų ir kitų mums kenkiančių dalykų priežastis
 • Mokysimės kaip energijų pagalba atstatyti harmoniją, vidinę pusiausvyrą ir ramybę, išsivaduoti iš streso ir įtampos
 • Didinsime gyvybinį tonusą.
Daugiau apie seminarą..

ENERGINIO DARBO TECHNIKŲ ĮSISAVINIMAS. PRIKLAUSOMYBĖS 

Kosmoenergetikos seminaras pradedantiesiems

Galima rinktis individualius mokymus – tuomet mokymai ir iniciacijos vyks asmeniškai jums tinkamu suderintu laiku. Pasirinkimą matysite prie mygtuko „Į krepšelį“.

Būtina dalyvavimo sąlyga – įsisavintas Kosmoenergetikos Pradžiamokslio seminaras ir  energijos Farun-Buda, Firas ir Zevs. Šį seminarą rasite čia…

Šis seminaras puikiai tiks tiems, kas dalyvavo Kosmoenergetikos pradžios seminare ir nori sustiprinti galią valdyti subtilias energijas bei jų pagalba laisvintis iš negalavimų, problemų bei sunkumų. Mokysimės praktinių dalykų, stiprinsime įgūdžius, įsisavinsime naujas energinio darbo technikas. Šiame seminaras informacija ir apie tai, kaip įveikti priklausomybes bei laisvintis iš žalingų įpročių su energijų pagalba.

Mokymų metu įsisavinsime energiją Raun.

Mokymų metu Vyks iniciacijos – suderinimai su Raun energija, bus perduota energinio darbo technika, skirta įveikti priklausomybes.

Daugiau apie seminarą..


MAGIJA IR JOS PANAIKINIMAS. MAGINĖ APSAUGA

Kosmoenergetikos mokymai pažengusiems

Grupinio mokymosi nuotolinis seminaras, būtina dalyvavimo sąlyga – turimas I pakopos Kosmoenergeto diplomas.

Aplink mus nuolat vyksta energiniai mainai, deja, kartais jie išbalansuoja mūsų energinę struktūrą, pažeidžia mūsų biolauko vientisumą, sutrikdo energijų tekėjimą, žaloja ir verčia priimti bei vadovautis psichinių atakų metu įbruktomis destruktyviomis programomis arba kentėti dėl prisikabinusių energiją atimančių energijos vampyrų.

Tai vadinama Magija. Nuo tokių dalykų norisi apsisaugoti, o jeigu jau esame pažeisti,- tuos pažeidimus pašalinti. Čia mokomės kaip nuimti magiją, kaip panaikinti įbruktas destruktyvias programas, neutralizuoti maginį poveikį, išsivalyti nuo nužiūrėjimo, prakeiksmo ir kitų sudėtingų pažeidimų, nutraukti vampyravimą ar pajungimą.

Daugiau apie seminarą..


Energinis skausmo kontrolės mechanizmas. Moters patrauklumo, seksualumo ir intuicijos stiprinimas

Kosmoenergetikos mokymai pažengusiesiems

Moters patrauklumas, žavesys, intuicija ir fiziologiniai kūno parametrai, tiesiogiai susiję su energijomis, kurias moteris įsileidžia į save, su kuriomis sąveikauja ir kurias emanuoja į aplinką. 

Egzistuoja energinės priemonės padedančios prisiliesti prie skausmo vibracijų ir jas keisti. Energinė anestezija-  skausmo slopinamas be medikamentų, veikiant skausmo židinį ir jo priežastį energinėmis priemonėmis.

Pagrindinės temos:

 • Energetinis skausmo kontrolės mechanizmas
 • Skausmo šalinimo technika
 • Ribinis skausmo slenkstis
 • Skausmo sustabdymas šoko, avarijos ar traumos atveju
 • Iniciacija į Kosmoso energijos kanalą Lunnyj svet
 • Moters žavesys ir patrauklumas
 • Trūkstamų moteriškumo savybių sukūrimas ir programavimas
 • Moters seksualumo ir vaisingumo didinimas
 • Iniciacija į energiją Gekata
 • Energinės moters vibracijos ir norimų santykių su partneriu kūrimas.

Daugiau apie seminarą..


SĄVEIKA SU SUBTILIUOJU PASAULIU. AIŠKIAREGYSTĖS IR AIŠKIAGIRDYSTĖS VYSTYMAS

Kosmoenergetikos seminaras pažengusiems…

Seminare – teorinė dalis ir mokymas apie informacijos iš subtiliojo pasaulio gavimo būdus ir galimybes. Mokysimės ir įsisavinsime informacinius kanalus Midi ir Gektas. Vyks iniciacijos į šių kanalų energiją bei jų veikimą blokuojančius dažnius. 

Seminare:

 1. Subtilios informacijos priėmimo būdai
 2. Subtiliojo pasaulio pagalbininkai.
 3. Kanalo Midi savybės, planetarinės informacijos srautas.
 4. Iniciacija į kanalo Midi energiją.
 5. Iniciacija į blokuojančio informaciją dažnio energiją.
 6. Sąmonės valymas ir plėtimas, aukštesniųjų energetinių centrų- čakrų aktyvacija.
 7. Kanalo Midi įdirbis.
 8. Pažintis su kanalo Gektas energija.
 9. Valantis ir kūrybinius gebėjimus plečiantis informacinio kanalo Gektas aspektas.
 10. Informacijos kryptis ir jos gavimo būdai
 11. Iniciacija į kanalo Gektas energiją
 12. Iniciacija į blokuojančio informaciją dažnio energiją.
 13. Kanalo Gektas įdirbis.
 14. Kanalų Midi ir Gektas naudojimo ypatumai
 15. Kosmoenergetikos kanalų parinkimas ir derinimas, taikymo ypatumai, asmeninės praktikos.

Daugiau apie seminarą..


Zoroastrizmo – Šviesos Energijų Seminaras

– Tai mokymas tiems, kas nori įvaldyti itin stiprias jėgas, įgauti galią ir veikti magijos būdu…-

Užsiėmimų laikas: Trys dienos. Pirmą dieną 17- 20 val., kitas dienas 10- 13 val. 

Zoroastrizmas kone pats seniausias mokymas apie asmeninę laisvę ir galią. Dar neseniai žinios apie Zoroastrizmo egregorus, veikiančias jėgas ir galimybes buvo ypatingai saugomos ir tai buvo slaptas, ypatingas  Mokymas ir žinojimas išrinktiesiems. Šiuolaikiniame pasaulyje ši sritis įvairiai interpretuojama ir prilyginama ypač aukštos klasės Baltajai Magijai, tapatinama su Religijos doktrina. Keistos interpretacijos, pralenkiantys laiką pasaulėžiūros stereotipai, Kūrėjo kaip Vienintelio viso pasaulio, pasaulių ir išraiškos elementų visumos suvokimas ir priėmimas padidina  šių energijų patrauklumą šiuolaikinio besikeičiančių požiūrių, tikėjimų ir atgyvenusių doktrinų atmetimo pasekėjams, žmonėms siekiantiems Dvasinio tobulėjimo, besirenkantiems kūrybinių savybių atskleidimo ir vystymo kelią.

Zoroastrizmo egregorų bazė, esmė ir galia yra sukaupta 11- koje Zoroastrizmo egregorų. Seminaro metu vyksta įšventinimai į 11 egregorų energijas, į vienuolika skirtingų dimensijų bei pobūdžio energijų.

Daugiau apie seminarą..

FINANSINĖS GEROVĖS PRITRAUKIMAS. GAUSA IR JOS TRUKDŽIAI

Kosmoenergetikos seminaras pažengusiems

Galima rinktis individualius mokymus – tuomet šis užsiėmimas ir iniciacijos vyks asmeniškai jums tinkamu suderintu laiku. Pasirinkimą matysite prie mygtuko „Į krepšelį“.

Būtina dalyvavimo sąlyga – įsisavintas Kosmoenergetikos Maginio bloko seminaras “Magijos panaikinimas”  ir tam naudojamos energijos Mama ir 1- Magičeskij.

Mokysimės apie įvairių rūšių Magijos pasireiškimą finansinėje srityje, finansinės gerovės blokus, programas pinigų bei turto praradimui ir galimybes tai pašalinti. Energetinis darbas padedantis pritraukti sėkmę ir gerovę, didinti finansinį potencialą ir galią.

Energinėmis priemonėmis galime prisiliesti prie finansinių srautų vibracijų ir juos keisti.

Kaip vyksta energinė korekcija, kurios metu yra šalinami įvairūs pažeidimai ir blokai sąlygojantys gerovės kliūtis? Kas mus riboja ir trukdo pasiekti gausą?

Daugiau apie seminarą..


AKIŲ IR VISOS REGOS SISTEMOS KOREKCIJA

Kosmoenergetikos seminaras pradedantiesiems

Būtina dalyvavimo sąlyga – įsisavintas Kosmoenergetikos Pradžiamokslio seminaras ir  energijos Farun-Buda, Firas ir Zevs. Šį seminarą rasite čia…

Tai seminaras skirtas matymo bei regos sistemos energinei korekcijai. 

Seminaro metu įsisavinsime specialią energinio darbo techniką, skirtą įveikti akių susirgimus ir problemas. Mokysimės kaip energijų pagalba gerinti matymą, stiprinti visą regos sistemą, koreguoti silpnesnes regos sistemos vietas.

Įsisavinsime tam skirtas energijas Ranul, Surij-Sanlaj ir Kurf

Daugiau apie seminarą..


SVORIO REGULIAVIMAS, IN-JAN BALANSAS

 Kosmoenergetikos mokymai pažengusiems 

Endokrininė sistema, Žmogaus kūno svorio reguliavimas

 • Endokrininės sistema ir jos reguliavimas
 • Sutrikusių endokrininės sistemos liaukų atstatymas ir energetinė korekcija
 • Medžiagų apykaitos procesų aktyvavimas
 • Svorio korekcija

Tata – padeda koreguoti svorį. Galime mažinti viršsvorį, keisti mitybos įpročius ir režimą, gydyti endokrininės sistemos pažeidimus, atstatyti pažeistą hormonų pusiausvyrą, stiprinti gyvybinį tonusą, keisti organizmo parametrus. Su šia energija galime ir didinti svorį, reguliuoti medžiagų apykaitos procesus, energiškai koreguoti endokrininės sistemos liaukų darbą.

Energinio balanso atstatymas, IN-JAN korekcija, Sunkių negalavimų korekcija.

Daugiau apie seminarą.. 


 GRIPAS – PERŠALIMAS energetinė korekcija

Energetinė pagalba peršalus, susirgus gripu, darbas su virusais

 Kosmoenergetikos mokymai pasirengusiems toliau tęsti mokymą (jau turintiems kanalus Farun-Buda, Firast ir Zevs). Mokysimės ir dirbsime su energijomis

Ural, Sv.Jesus ir Sv.Moisej

 Seminaro metu:

 • sužinosite apie subtilų energetinį darbą peršalus, susirgus gripu
 • mokysimės minėtus negalavimus šalinti ir koreguoti naudojant Kosmoenergetikos kanalų energiją
 • vyks inicacijos į energijas Ural, Sv.Jesus ir Sv.Moisej
 • energijų taikymo ypatumai, energetinio darbo eiga
 • iniciacijos į blokuojančias energijas, energijų kodų perdavimas

Daugiau apie seminarą.. 


MOTERŲ IR VYRŲ ATJAUNINIMAS, SEKSUALUMO DIDINIMAS

Kosmoenergetikos mokymai pasirengusiems toliau tęsti mokymą (jau įsavinusiems kanalus Farun-Buda, Firast ir Zevs).

Seminaras, kurio metu mokysimės ir įsisavinsime energinės terapijos techniką padedančią atjauninti moters ir vyro organizmą, skatinančią regeneracijos ir greitesnio gijimo procesus.

Įsisavintos energijos leis padidinti bet kokio organo energetinį potencialą, tonusą ir aktyvumą, greičiau ir efektyviau atstatyti organizmo bei atskirų organų funkcijas po traumų ar sužalojimų, panaikinti bėrimus ir alergines organizmo reakcijas.

Seminaro metu gilinsime anksčiau įgytas žinias ir gebėjimus, vyks iniciacijos į Sinrach, Sinlach ir Sv.Muchamed energijas. Užsiėmimas vyks Zoom platformoje.

Daugiau apie seminarą.. 


ENERGINĖ KVĖPAVIMO IR VIRŠKINIMO SISTEMŲ KOREKCIJA

Kosmoenergetikos seminaras pradedantiesiems

Tai seminaras skirtas kvėpavimo ir virškinimo sistemų energinei korekcijai. 

Seminaro metu mokysimės dirbti su kvėpavimo sistema, šalinti virškinimo sistemos problemas, koreguoti vidaus organų veiklą, šalinti įvairių virškinimo problemų priežastis.

Įsisavinsime tam skirtas energijas Šaon, Sv.Moisej ir Risur

Daugiau apie seminarą.. 


STUBURO-SĄNARIŲ SEMINARAS

Energija ir formulė stuburo bei sąnarių atstatymui! 

Seminaras, kurio metu mokysimės ir įsisavinsime energinės terapijos techniką kuri padeda įveikti stuburo ir sąnarių ligas bei negalavimus, kaulų sistemos pažeidimus,  šalinti stuburo pažeidimų ir traumų pasekmes.

Vyks iniciacijos- suderinimai su Sviatoj Buda, Sviatoj Jesus, Farun energijomis. Bus perduota energinio darbo technika, skirta stuburo ir sąnarių atstatymui.

Daugiau apie seminarą.. 

 


Energiniai valymo – korekcijos seansai

Registruojami asmenys energiniam valymui ir korekcijai (dėl energetinių pažeidimų, Magijos, įvairių kenkiančių programų, nepraeinančių negalavimų, silpnumo, blokų ir trukdžių, kurių nepavyksta įveikti), tai ir pažeidimų iš energetinės žmogaus struktūros šalinimas, viso biolauko valymas, nužiūrėjimų, porčos ir kitų negatyvaus poveikio programų naikinimas, biolauko stiprinimas, energizavimas, harmonizavimas, gyvybinių funkcijų atkūrimas.

Konsultuoja ir seansus (nuotoliniu būdu) atlieka jūsų pamėgtas Kosmoenergetikos Mokytojas, Gydovas, Magijos ir Zoroastrizmo specialistas Sigitas, turintis ypač didelę  santykių harmonizavimo patirtį, žmogus į kurį kreipiasi visi patyrę žalojantį Magijos poveikį, šalinantis nužiūrėjimus, porča, prakeiksmus ir negatyvias programas uždėtas skurdui, vienatvei ar ligoms.

Daugiau apie tai…


Visi šie seminarai skirti asmenims, kurie domisi ezoterinėmis praktikomis, biolauko struktūra ir korekcija, norintiems suprasti ir patirti energetinio darbo galimybes, jėgą, galią nukreipti energiją ten, kur jos labiausiai reikia:

 • Gyvybinio tonuso stiprinimui
 • Emocinių problemų sprendimui
 • Savo gebėjimų realizacijai
 • Naujų talentų atskleidimui
 • Dvasiniam augimui, įžvalgos, aiškiaregystės ir sąmoningumo stiprinimui.

Kosmoenergetikos mokymasis bei kanalų iniciacijos plečia kiekvieno individo sąmonę, lavina pojūčius bei priimamos ir suvokiamos informacijos diapazoną, stiprina gebėjimų, talentų ir savirealizacijos bei poveikio išorės pasauliui galimybes. Tai stiprina fizinį ir energetinį žmogaus kūną, leidžia prisiliesti prie neišnaudotų ir iki tol nepažintų rezervų. Atsiranda galimybė padėti ne tik sau bet ir kitiems, prašantiems pagalbos asmenims, keisti situacijas.


Darius nuomonė: Dalyvavau Kosmoenergetikos seminare. Labai patiko. Ziniu perdavimas vyko labai sklandziai, labai aiskiai, labai maloniai… ir visaip kitaip labai 🙂 Dekingas labai ir manau dar ne syki susitiksim 🙂 Aciu labai 🙂 ir uz tusinuka paskolinta labai aciu 🙂


Vytautas (nuomonė): “Kosmoenergetika – tai ispudingos galimybes 🙂 Isitikinau tuo isisavines budistini, magini blokus ir keleta magistriniu kanalu. Manau, tai yra unikali proga kiekvienam, kuri domina subtilusis pasaulis ir jo desniai. Problemos, kurios vilkosi paskui mane metu metus, ir atrode neissprendziamos… dabar tapo iveikiamos. Pagaliau, kiekvienas is musu nori buti laimingas… kosmoenergetika gali labai veiksmingai padeti kelyje i laimes busena. Pagaliau jau vien tai, kad pavyksta nesunkiai issisukti nuo poliklinikos, daktaru ir tableciu, yra nerealus pasiekimas! :)”


Jūratė (nuomonė): “Ačiū!!! Seminaras (pirmi trys kanalai Farun- Buda, Firast, Zevs) buvo labai įdomus, labai daug gavau informacijos. Iniciacijos- tai kažkas nepaprasta, mačiau daug spalvų, jos vis judėjo, keitėsi, ėjo kiaurai per mane. Per Zevs kanalo iniciaciją mačiau tokią intensyvią violetinę spalvą, kad net nežinau su kuo palyginti. Ir dar ši spalva mane lietė, ji priartėdavo prie pat kūno ir tada jautėsi toks “šaltis”- karštis lyg deginimas, lyg kažkokios keistos medžiagos prisilietimas. Pagalvojau kad gal aš jau visa užsidegiau :). Po šitos iniciacijos pasijutau kažkokia lengvesnė, galva švari. Dabar kalbėdama su žmogumi dažnai matau nuo jo sklindančią šviesą- tai atsirado kitą dieną po seminaro. Įdomu labai, bet čia supratau kiek aš dar daug nesuprantu, atsivėrė visai kita, nauja sritis, kurią iki šiol kažkaip apeidavau…

Manau šis seminaras labiausiai tinka tiems, kas nori gilesnio Dvasinio pažinimo, tikro prisilietimo prie tų aukštesnių energijų, ir tiems, kas nori išsigydyti ligas.”