fbpx

Kosmoenergetika

Kosmoenergetika – tai žmogaus tobulėjimo ir sąmonės plėtimo įrankių ir technologijų visuma, paremta prisijungimu ir naudojimu visiškai realiai egzistuojančios įvairių dažnių kosmoso energijos.

 

Kosmoenergetika – tai Dieviškasis kūno, jausmų ir proto gydymas nuo bet kokių pažeidimų, nukrypimų ar blokų. Šis metodas apjungia įvairių tradicijų ir krypčių pačius stipriausiuosius organizmo sveikatinimo metodus, okultinius pasaulio poveikio būdus ir galias bei religines doktrinas ir tiesas. Tai subtilus energijų, esančių žmogaus energetinės struktūros viduje bei tolimųjų išorės energetinių srautų, valdymo menas, leidžiantis kurti tokią realybę, kurios norime. \"\"

 

Visata yra pilna energijos, kurią, kiekvienas sugebantis, gali sąmoningai nukreipti reikiama linkme. Kiekvienas kosmoso kanalas, kuomet jis tampa pažįstamas žmogui (po iniciacijos)  tampa unikaliu įrankiu, padedančiu atkurti kažkurioje srityje pažeistą harmoniją ir žmogaus fiziniame, ir energetiniuose kūnuose. Kuo didesniu reikiamo spektro kanalų skaičiumi gali disponuoti individas, tuo greičiau vyksta jo visos energetinės struktūros progresas, tuo harmoningiau jis gali susiderinti su visos Visatos pulsavimo ritmais, tuo lengviau vyksta energetinė transformacija.

 

Čia pateikiamas, vystomas ir mokomas Aukso Amžiaus Kosmoenergetikos metodas – pats pažangiausias, pats naujausias, suderintas su Šveicarijos, Danijos, Rusijos ir Ukrainos komandų specialistais, generuojančiais pačias inovatyviausias Žmonijos Dvasinio augimo ir psichinių savybių atskleidimo ir panaudojimo galimybes, deklaruojantis ir pritaikantis kosmohumanizmo principus. 

 

Čia jūs rasite žinias ir, jeigu norėsite, įgysite gebėjimus ir patirsite tiesioginį sąlytį su itin subtiliai atliepiančia, laiko patikrinta Dvasinio tobulėjimo ir energetinio darbo technika- Aukso Amžiaus Kosmoenergetika. Tai metodas, kuriame sulieti trys ryškiausi naujojo laikmečio Dvasinių technologijų mokymai: Energoterapija, Socioterapija – Psichoterapija ir Dvasinė terapija.

 

Aukso Amžius žmonijai žinomas iš praėjusių laikų civilizacijų tyrinėjimo, taip pat kuriamų būsimo idealus pasaulio be blogio, be kančios ir ligų, be praradimų ir išsiskyrimų modelius. Aukso Amžiaus Kosmoenergetika- tai III kartos sublimuotas darbo su subtiliomis Kosmoso energijomis modelis, atspindintis Aukso Amžiaus žmonijos siekius:

 • Išvystyti itin aukštą Dvasinį potencialą,
 • Atskleisti ir maksimaliai aktyvinti kiekviename žmoguje slypinčias vertingas savybes, gebėjimus ir talentus,
 • Būti sveikiems ir visada turėti rezervinius gyvybinės energijos resursus,
 • Užsiimti tik pozityvia kūryba, nešančia gerovę visai Žemės planetai ir Žmonijai,
 • Gebėti sukurti sau ir artimiesiems reikalingą, norimą aplinką bei santykius,
 • Užsiimti tausojančia Žemės resursus ir aplinką veikla,
 • Patirti beribę Meilę, Laisvę ir Galimybes…

 

Šie Aukso Amžiaus Kosmoenergetikos principai, kartu su Kosmohumanizmo ideologija, veda visus mus į tokį gyvenimą apie kurį anksčiau galėjome tik svajoti ar kurti savo idealiose  ateities vizijose. Tai nebe vizija- tai mokslas, savyje turintis visą potencialią jėgą ir galią šių tikslų realizavimui. Tai metodika kaip pasiekti, prisijungti, prisišaukti ir naudoti subtilias Kosmoso energijas, kaip tapti jų laidininku ir tarpininku, kaip atstatyti savo sveikatą, kurti Dvasinę ir materialinę gerovę, ugdyti ir atskleisti „snaudžiančius“ talentus ir realizuoti savimi Kūrėjo mums suteiktas savybes – Kurti, Mylėti ir Skleisti Gėrį…

 

Aukso Amžiaus Kosmoenergetika – autorinis Elė Soul Dvasinių technologijų projektasintegruojantis inovatyviausius Kvantinės fizikos, Energinės medicinos, Kosmoenergetikos ir Kosmohumanizmo pasiekimus. Aukso Amžiaus Kosmoenergetikos metodas, į jos perdavėjo Petrovo ir kitų Kosmoenergetikos krypčių linijas, integruoja papildomas, esmines Evoliucines Žmogaus ir Visatos Matricos modelio direktyvas, leidžiančias šį metodą panaudoti keletą kartų efektyviau, gaunant ilgalaikius norimų pokyčių rezultatus.

 

Dabar Projektas „Aukso Amžiaus Kosmoenergetika” (AAK) pasiekia daugybę žmonių visame pasaulyje, siekiančių išsilavinimo ir žinių Dvasinėje srityje. Jau sukauptas jungtinis tarptautinės komandos, užsiimančios gilių, transformuojančių sąmonės technikų tyrinėjimu, pritaikymu, naudojimu visiems Dvasinės evoliucinės krypties siekiantiems žmonėms, įdirbis. Tai naujas kryptingas mokymas, vedantis į Aukso Amžiaus žmonijos savybių įgijimą, galios ir kūrybinio potencialo auginimą, gerovės ir darnos kūrimą.

Lietuvoje šio patobulinto metodo Mokytojai ir žinių perdavėjai, yra tik šioje svetainėje skelbiami specialistai, jų kontaktus galite rasti svetainės skyrelyje \”Kontaktai\” .

Šioje svetainėje pateikiamą medžiagą, informaciją, mokymo programas kopijuoti, naudoti reklamoms ar mokymams be raštiško autorės Elė Soul (Eglės Gleščinskienės) sutikimo draudžiama,- tai intelektualinė šios specialistės nuosavybė saugoma Autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymu. 


Aukso Amžiaus Kosmoenergetikos mokymas susideda iš trijų lygių:

 1. Kosmoenergetika – Energoterapija (Budistinis Kosmoenergetikos kanalų blokas – Mokymai Pradedantiesiems).
 2. Kosmoenergetika – Socioterapija (Maginis Kosmoenergetikos kanalų blokas – Mokymai Pažengusiesiems).
 3. Kosmoenergetika – Dvasinė terapija (Magistrinis Kosmoenergetikos kanalų blokas – Mokymai Kosmoenergetikos Meistrams).

Kosmoenergetika – ypač stiprus ir veiksmingas metodas, leidžiantis prisilieti prie medicinos neišaiškinamų ligų priežasčių\"\" ir jas pašalinti, atstatyti pažeistas organizmo sritis, koreguoti organizmo sistemų veiklą, biocheminius organizmo skysčių parametrus, energijos įsisavinimą ir paskirstymą, o taip pat veikti įvairias psichologijos, socialinės adaptacijos, saviraiškos, kūrybos ir tarpusavio santykių sritis, kuriose atskiras individas yra ypač pažeidžiamas, jautrus, neatsparus žalojantiems aplinkos veiksniams.

 

Kosmoenergetika – naujas sublimuotas natūralios medicinos, terapinio energinio poveikio, ekologinio organizmo atstatymo ir transformacijos metodas, leidžiantis iš esmės keisti tai, kas šiame gyvenime vargina, kas skauda ir kas kelia įvairias problemas ar sunkumus. Be to tai unikalus Dvasinio tobulėjimo metodas, nes kiekvienas Kosmoenergetikos kanalas plečia mūsų sąmoningumą, skatina asmeninį tobulėjimo procesą išreikštą harmonijos ir vienybės su aukštesniąja savo būtimi – Dvasia principu. Tad dažnai šios metodikos mokymasis ir taikymas tampa Keliu ieškantiems Dvasinio tobulėjimo, kūrybinių gebėjimų atradimo ir stiprinimo bei saviraiškos naujame būties lygmenyje įtvirtinimu.

 

Kosmoenergetikos seminarus rasite čia: Kosmoenergetikos mokymai

Daugiau apie Kosmoenergetikos energijas (kanalus) skaitykite čia:

Budistinis energijų blokas

Maginis energijų blokas

Magistrinis energijų blokas


Kviečiame pasižiūrėti vaizdo įrašą apie Kosmoenergetiką:

 

0
  0
  Krepšelis
  Jūsų krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę