–

2021 m. Rugsėjo 10-11 d. DĖMESIO! – Nuotolinis seminaras

 

ENERGIJŲ VALDYMO SEMINARAS – MOKOMĖS KOSMOENERGETIKĄ

Kosmoenergetika – Dieviškasis prisilietimas


Kosmoenergetika– ypač stiprus ir veiksmingas metodas, leidžiantis prisilieti prie medicinos neišaiškinamų ligų priežasčių ir jas pašalinti, atstatyti pažeistas organizmo sritis, koreguoti organizmo sistemų veiklą, biocheminius organizmo skysčių parametrus, energijos įsisavinimą ir paskirstymą, o taip pat veikti įvairias psichologijos, socialinės adaptacijos, saviraiškos, kūrybos ir tarpusavio santykių sritis, kuriose atskiras individas yra ypač pažeidžiamas, jautrus, neatsparus žalojantiems aplinkos veiksniams.

Kosmoenergetika – puiki energinė technika, leidžianti mums atrasti naujus galios ir energijos šaltinius, o kartu plėsti sąmonę ir gebėjimus. Seminaro metu mokysimės ir įsisavinsime energinės terapijos techniką, leidžiančią mums prisijungti prie subtilių Galios ir Sąmonės Kosmoso kanalų ir veikti su šios energijos pagalba. Įsisavinsime pačią iškvietimo, prisijungimo prie energijų techniką, kontakto ir darbo su šiomis energijomis metodą, mokysimės kaip valyti žmogaus subtiliąją struktūrą biolauką ir šalinti ten susikaupusį negatyvą.

Vyks iniciacijos – suderinimai su Farun-Buda, Firast ir Zevs energijomis

 

 • Darbo su energijomis principai,

 • Negatyvas, destruktyvios programos ir kiti kenkiantys veiksniai esantys žmogaus energetinėje struktūroje,

 • Biolauko valymo technika,

 • Sąveika su kitu sąmonės lygmeniu

 • Komunikacijos principai su sąmoningomis energijomis

 • Negaluojančių organų ar organizmo sistemų valymo ir atstatymo energetinis darbas,

 • Energinis laukas ir jo įtaka mūsų sveikatai, savijautai bei troškimų realizacijai,

 • Gebėjimų (aiškiaregystės, aiškiagirdystės..) aktyvavimas,

 • Energetinės korekcijos – energetinio gydymo metodas…

 • Iniciacijos (įšventinimai) į Farun-Buda, Firast ir Zevs kanalus

 • Kristalų- informacijos nešėjų užpildymas energijų įrašais……

***

Taip pat seminaro metu:

 
 
Mokysimės kaip valyti žmogaus energinę struktūrą- biolauką nuo ten esančių pažeidimų
Mokysimės šalinti pririšimus, vampyrinius ryšius
Šalinsime ligų ir kitų mums kenkiančių dalykų priežastis
Stiprinsime energetinį ir fizinį kūną galingomis gydančiomis energijomis
Mokysimės kaip energijų pagalba atstatyti harmoniją, vidinę pusiausvyrą ir ramybę, išsivaduoti iš streso ir įtampos
Didinsime gyvybinį tonusą
Mokysimės kaip koreguoti (energetiniu būdu gydyti) pažeistus ar sergančius organus..
Patirsime stiprią ir galingą kosmoso energiją iniciacijų metu
Gausime stiprų energetinio valymosi ir sveikimo impulsą…

 

Mokymo metu vyks intuicijos atvėrimas, Mokytoja perduos impulsą dalyvių Aiškiaregystės, aiškiagirdystės ir kt. gebėjimų aktyvacijai..

Ką suteikia įgytos žinios?

 • Pirmiausia, tai galimybes keisti tai, kas tau nepatinka
 • Įrankius ir techniką, kaip iš savo kūno pašalinti ligų ir negalavimų priežastis
 • Gebėjimą bet kada, esant poreikiui, prisijungti prie pirmųjų trijų Kosmoso energijų srautų ir su jų pagalba atlikti norimus pokyčius
 • Galią sustiprinti savo fizinį, emocinį, dvasinį ar kitus kūnus
 • Naują sampratą apie bendravimą su kitokios sąmonės formomis
 • Pasitikėjimą, dėl savo pasirinkimų
 • Informaciją, kuri anksčiau buvo ypač slapta ir perduodama tik pašvęstiesiems (išrinktiesiems)
 • Metodiką, kaip sustiprinti norimas savybes
 • Galią valdyti veiksmingas Energinio poveikio priemones

 

Žinias bei įgūdžius perduoda ir įšventinimus į Kosmoso energijos kanalus atlieka

Gydovė, psichoinformaciologė, Kosmoenergetikos mokytoja, knygų „Langas tarp pasaulių“, „Aiškiaregė“ ir „Mirties laikas arba 8 minutės“ autorė, sertifikuota ThetaHealing metodo instruktorė  – Eglė Gleščinskienė

 

 

DĖMESIO! – tai nuotolinis seminaras, – rūpinamės jūsų sveikata ir patogumu.

Seminaras bus transliuojamas specialiai tam sukurtoje Facebook grupėje. Mokytis patogu ir saugu: dalyviai gaus visą reikiamą informaciją, taip pat nuotoliniu būdu vyks iniciacijos į energijas ir energijos kodų perdavimas.

Pirmąją mokymų dieną dalyviai gaus teorinę vaizdo medžiagą ir ją įsisavins, mokymų medžiaga atsiras mokymų grupėje.. Antrąją mokymų dieną online transliacijos metu nuo 10 val. aiškinsimės iškilusius klausimus ir vyks iniciacijos. Planuojamas online užsiėmimo laikas nuo 10 iki 11.30 val.

3 paras laiko grupėje (skaičiuojant nuo pirmos mokymų dienos) bus galimybė iš naujo peržiūrėti užsiėmimo mokymų įrašus ir jeigu tik reikia, prisiminti, pasikartoti ar pasižymėti svarbius mokymo metu perduotus dalykus.

Mokymų metu bus galimybė gauti patarimus, kaip ir kokias energijas taikyti esant tam tikroms problemoms.

Gal būt tai pats tinkamiausias ir laisviausias laikas tobulėjimui ir noriems pokyčiams!

 

Visa informacija ir patikslinimai po registracijos 

Seminaro kaina – 165 EUR.

 

 
BŪTINA IŠANKSTINĖ REGISTRACIJA
   
Apsaugos kodas:
security code
Prašome įvesti apsaugos kodą:

Registruotis
 
 

 

Kilus neaiškumams, galima susisiekti el.paštu kosmoenergetika@gmail.com

___________________________________________________

Dėmesio- tai ne gydymas, ne sveikatos priežiūros ar sveikatinimo veikla, o visiškai alternatyvus darbas su energijomis. Turintiems sveikatos problemų rekomenduojame kreiptis į medikus…

Kosmoenergetika – tai žmogaus tobulėjimo ir sąmonės plėtimo įrankių ir technologijų visuma, paremta prisijungimu ir naudojimu visiškai realiai egzistuojančios įvairių dažnių kosmoso energijos.

 

Kosmoenergetika- tai Dieviškasis kūno, jausmų ir proto gydymas nuo bet kokių pažeidimų, nukrypimų ar blokų. Šis metodas apjungia įvairių tradicijų ir krypčių pačius stipriausiuosius organizmo sveikatinimo metodus, okultinius pasaulio poveikio būdus ir galias bei religines doktrinas ir tiesas. Tai subtilus energijų, esančių žmogaus energetinės struktūros viduje bei tolimųjų išorės energetinių srautų, valdymo menas, leidžiantis kurti tokią realybę, kurios norime.

 

Visata yra pilna energijos, kurią, kiekvienas sugebantis, gali sąmoningai nukreipti reikiama linkme. Kiekvienas kosmoso kanalas, kuomet jis tampa pažįstamas žmogui (po iniciacijos)  tampa unikaliu įrankiu, padedančiu atkurti kažkurioje srityje pažeistą harmoniją ir žmogaus fiziniame, ir energetiniuose kūnuose. Kuo didesniu reikiamo spektro kanalų skaičiumi gali disponuoti individas, tuo greičiau vyksta jo visos energetinės struktūros progresas, tuo harmoningiau jis gali susiderinti su visos Visatos pulsavimo ritmais, tuo lengviau vyksta energetinė transformacija.

 

Čia pateikiamas, vystomas ir mokomas Aukso Amžiaus Kosmoenergetikos metodas- pats pažangiausias, pats naujausias, suderintas su Šveicarijos, Danijos, Rusijos ir Ukrainos komandų specialistais, generuojančiais pačias inovatyviausias Žmonijos Dvasinio augimo ir psichinių savybių atskleidimo ir panaudojimo galimybes, deklaruojantis ir pritaikantis kosmohumanizmo principus. 

 

Čia jūs rasite žinias ir, jeigu norėsite, įgysite gebėjimus ir patirsite tiesioginį sąlytį su itin subtiliai atliepiančia, laiko patikrinta Dvasinio tobulėjimo ir energetinio darbo technika- Aukso Amžiaus Kosmoenergetika. Tai metodas, kuriame sulieti trys ryškiausi naujojo laikmečio Dvasinių technologijų mokymai: Energoterapija, Socioterapija – Psichoterapija ir Dvasinė terapija.

 

Aukso Amžius žmonijai žinomas iš praėjusių laikų civilizacijų tyrinėjimo, taip pat kuriamų būsimo idealus pasaulio be blogio, be kančios ir ligų, be praradimų ir išsiskyrimų modelius. Aukso Amžiaus Kosmoenergetika- tai III kartos sublimuotas darbo su subtiliomis Kosmoso energijomis modelis, atspindintis Aukso Amžiaus žmonijos siekius:

 • Išvystyti itin aukštą Dvasinį potencialą,
 • Atskleisti ir maksimaliai aktyvinti kiekviename žmoguje slypinčias vertingas savybes, gebėjimus ir talentus,
 • Būti sveikiems ir visada turėti rezervinius gyvybinės energijos resursus,
 • Užsiimti tik pozityvia kūryba, nešančia gerovę visai Žemės planetai ir Žmonijai,
 • Gebėti sukurti sau ir artimiesiems reikalingą, norimą aplinką bei santykius,
 • Užsiimti tausojančia Žemės resursus ir aplinką veikla,
 • Patirti beribę Meilę, Laisvę ir Galimybes…

 

Šie Aukso Amžiaus Kosmoenergetikos principai, kartu su Kosmohumanizmo ideologija, veda visus mus į tokį gyvenimą apie kurį anksčiau galėjome tik svajoti ar kurti savo idealiose  ateities vizijose. Tai nebe vizija- tai mokslas, savyje turintis visą potencialią jėgą ir galią šių tikslų realizavimui. Tai metodika kaip pasiekti, prisijungti, prisišaukti ir naudoti subtilias Kosmoso energijas, kaip tapti jų laidininku ir tarpininku, kaip atstatyti savo sveikatą, kurti Dvasinę ir materialinę gerovę, ugdyti ir atskleisti „snaudžiančius“ talentus ir realizuoti savimi Kūrėjo mums suteiktas savybes – Kurti, Mylėti ir Skleisti Gėrį…

 

Aukso Amžiaus Kosmoenergetika – autorinis Eglės Gleščinskienės Dvasinių technologijų projektasintegruojantis inovatyviausius Kvantinės fizikos, Energinės medicinos, Kosmoenergetikos ir Kosmohumanizmo pasiekimus. Aukso Amžiaus Kosmoenergetikos metodas, į jos perdavėjo Petrovo ir kitų Kosmoenergetikos krypčių linijas, integruoja papildomas, esmines Evoliucines Žmogaus ir Visatos Matricos modelio direktyvas, leidžiančias šį metodą panaudoti keletą kartų efektyviau, gaunant ilgalaikius norimų pokyčių rezultatus.

 

Dabar Projektas „Aukso Amžiaus Kosmoenergetika” (AAK) pasiekia daugybę žmonių visame pasaulyje, siekiančių išsilavinimo ir žinių Dvasinėje srityje. Jau sukauptas jungtinis tarptautinės komandos, užsiimančios gilių, transformuojančių sąmonės technikų tyrinėjimu, pritaikymu, naudojimu visiems Dvasinės evoliucinės krypties siekiantiems žmonėms, įdirbis. Tai naujas kryptingas mokymas, vedantis į Aukso Amžiaus žmonijos savybių įgijimą, galios ir kūrybinio potencialo auginimą, gerovės ir darnos kūrimą.

Lietuvoje šio patobulinto metodo Mokytojai ir žinių perdavėjai, yra tik šioje svetainėje skelbiami specialistai, jų kontaktus galite rasti svetainės skyrelyje „Kontaktai“ .

Šioje svetainėje pateikiamą medžiagą, informaciją, mokymo programas kopijuoti, naudoti reklamoms ar mokymams be raštiško autorės Eglės Gleščinskienės sutikimo draudžiama,- tai intelektualinė šios specialistės nuosavybė saugoma Autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymu. 


Aukso Amžiaus Kosmoenergetikos mokymas susideda iš trijų lygių:

 1. Kosmoenergetika- Energoterapija (Budistinis Kosmoenergetikos kanalų blokas)
 2. Kosmoenergetika- Socioterapija (Maginis Kosmoenergetikos kanalų blokas)
 3. Kosmoenergetika- Dvasinė terapija (Magistrinis Kosmoenergetikos kanalų blokas)

Kosmoenergetika – ypač stiprus ir veiksmingas metodas, leidžiantis prisilieti prie medicinos neišaiškinamų ligų priežasčių ir jas pašalinti, atstatyti pažeistas organizmo sritis, koreguoti organizmo sistemų veiklą, biocheminius organizmo skysčių parametrus, energijos įsisavinimą ir paskirstymą, o taip pat veikti įvairias psichologijos, socialinės adaptacijos, saviraiškos, kūrybos ir tarpusavio santykių sritis, kuriose atskiras individas yra ypač pažeidžiamas, jautrus, neatsparus žalojantiems aplinkos veiksniams.

 

Kosmoenergetika – naujas sublimuotas natūralios medicinos, ekologinio gydymo ir transformacijos metodas, leidžiantis iš esmės keisti tai, kas šiame gyvenime vargina, kas skauda ir kas kelia įvairias problemas ar sunkumus. Be to tai unikalus Dvasinio tobulėjimo metodas, nes kiekvienas Kosmoenergetikos kanalas plečia mūsų sąmoningumą, skatina asmeninį tobulėjimo procesą išreikštą harmonijos ir vienybės su aukštesniąja savo būtimi- Dvasia principu. Tad dažnai šios metodikos mokymasis ir taikymas tampa Keliu ieškantiems Dvasinio tobulėjimo, kūrybinių gebėjimų atradimo ir stiprinimo bei saviraiškos naujame būties lygmenyje įtvirtinimu.

 

Kosmoenergetikos seminarų tvarkaraštį žiūrėkite čiaSeminarų tvarkaraštis…

Daugiau apie Kosmoenergetikos energijas (kanalus) skaitykite čia:

Budistinis energijų blokas

Maginis energijų blokas

Magistrinis energijų blokas


Kviečiame pasižiūrėti vaizdo įrašą apie Kosmoenergetiką: