Dėmesio – jūs turite galimybę išklausyti ir įsisavinti pasirinktą unikalią Angelų terapijos užsiėmimų, niekur kitur neskelbiamą mokymo medžiagą

Norėdami išklausyti pasirinktą mokymo medžiagą, užpildykite žemiau esančią formą

 

Visi mokymai yra parengti Projekto komandos specialistų – savo srities profesionalų.

Įsigydami teisę išklausyti ar peržiūrėti pateiktą medžiagą, jūs gausite veikiančią nuorodą į tos informacinės- praktinės mokymo medžiagos talpyklą. Paspaudę turimą nuorodą, išklausysite ar peržiūrėsite jums skirtą informaciją. Informaciją klausyti ar žiūrėti jūs galėsite 1 savaitę, vėliau nuoroda nebeveiks, tad išnaudokite laiką tam, kad įsisavintumėte jums aktualias žinias, atliktumėte praktikas ar tiesioog plėstumėte savo suvokimą ir galimybes.

Norėdami išklausyti pasirinktą mokymo medžiagą, užpildykite  Užsakymo formą, kurią rasite po kiekvienos mokymo medžiagos aprašymu.

Kai tik užpildysite visą Užsakymo formą ir  paspausite langelį “Siųsti”, iš karto po to pasitikrinkite savo el.pašto dėžutę. Patvirtinimą, kad jūsų užsakymas gautas, taip pat tolesnius nurodymus dėl atsiskaitymo ir galimybės išklausyti mokymo medžiagą, gausite į nurodytą el.paštą. Tad nedelskite!

Čia pateikiama audio ir video medžiaga bei visa informacija yra intelektualinė nuosavybė,- ją kažkokiu būdu platinti, dauginti, naudoti mokymams bei reklamai- draudžiama. Jūs įsigyjate tik teisę išklausti arba peržiūrėti pasirinktą informaciją.

 _________________________________________

 MOKYMO MEDŽAGA MMAR

PAŽINTIS SU ARKANGELU RAZIELIU, PRAKTIKA SU ŠIO ARKANGELO ENERGIJOMIS

 

WEBINARO ĮRAŠAS

Mistinis, stebuklingas, plečiantis sąmonės ribas mokymas

 

Mokymus veda

psichoinformaciologė Eglė Gleščinskienė

ANGELŲ TERAPIJOS IR DARBO SU SAVO ŠVIESOS KŪNU UŽSIĖMIMAS
 

 

Angelų medicina yra vienas iš Naujojo Amžiaus informacinio gydymo būdų. Jis paremta idėja, kad raktas į išgijimą yra bendravimas su angelais. Šis metodas palengvina pacientui užmegzti ryšį su Angelais ir Arkangelais, sąlygodamas prisilietimą prie aukštų valančių ir harmonizuojančių energetinių srautų ir tokiu būdu padėdamas jam atgauti visapusišką kūno, sielos ir dvasios harmoniją ir pasveikti.

Mokymo metu prisiliesime prie stebuklų, kviesime į pagalbą galingą burtininką arkangelą Razielį. Patirsime praktikas aktyvuojančias aiškiaregystę, prisiliesime prie dieviškų paslapčių. Patirsime dieviškos alchemijos aktą… Vyks  noro realizacijos praktika. Tai mistinis, stebuklingas, keičiantis nusistovėjusią pasaulėžiūrą ir plečiantis sąmonės ribas webinaras…

Mp4 formato audio įrašas su paveikslėliais
 
Įrašo trukmė-1 val.54 min.
Kaina – 29 Eur
 

Visą Angelų terapijos kursą rasite čia…

 

Apsaugos kodas:
security code
Prašome įvesti apsaugos kodą:

Registruotis

Iškilus neaiškumams susisiekite el. paštu: kosmoenergetika@gmail.com