Pažinčių KAMPELIS

 

Vienatvė, atskirtumas ir gyvenimo draugo paieškos. Tai labai rimta problema, kuri paliečia daug nuostabių, išsilavinusių, įvairaus amžiaus vyrų ir moterų. Po skaudžių nusivylimų, išsiskyrimų su ankstesniais gyvenimo partneriais, po patirto skausmo, išdavysčių bei netikėtų likimo pasikeitimų dažnas jaučiasi palūžęs, kenčiantis ir sunkiai susidorojantis su išgyventu skausmu. Nebedrąsu vėl patikėti galimybe rasti artimą žmogų, kuriuo vėl galėtume pasitikėti, kuris padėtų išsigydyti sielos ir dvasios žaizdas, kuris suprastų ir priimtų mus tokį, kokiu esame. Ir žinoma, kuris Mylėtų, sakytų tai net tik retsykiais ar vieną kartą gyvenime, bet nebijotų to kartoti tiek kiek reikia, kiek norisi kad išreikštų džiugesį, palaimą ir meilę sutiktam žmogui…

Ar ir jūs esate tai patyręs, o gal išgyvenate tai dabar? Esate vienišas ir ieškote gyvenimo draugo, norite ir tikitės surasti mylimą žmogų? Tuomet pataikėte tikrai ten kur reikia.


Rašykite mums laišką šiuo el. paštu   rask.drauga@gmail.com , parašykite apie save, kuo domitės, ką dirbate arba kuo užsiimate, papasakokite koks esate, ir žinoma kokio žmogaus ieškote, kokie jums patinka ir kokį norėtumėte matyti šalia.


Lauksime jūsų laiškų ir susisieksime su jumis.

Dauguma čia į šią svetainę patenkančių žmonių paprastai domisi ezoteriniais dalykais, yra pasirinkę arba renkasi Dvasinio tobulėjimo kelią, bando ar mokosi įvairių ezoterinių praktikų, netgi dirba jau šioje srityje ir ieško naujų tobulėjimo ir pažinčių galimybių. Tad mus visus sieja bendras tikslas, bendros idėjos, bendri siekiai ir noras keistis, tobulėti, mokytis, suprasti, pažinti ir atsiverti Meilei taip, kaip kol kas tik svajojame…

Laukiame jūsų laiškų ir pasiūlymų geresniam šio pažinčių kampelio funkcionalumui. Gal būt galite kažkuo prisidėti prie šio bendro ir visiems reikalingo darbo?


Pažinčių kampelio komanda:

Vytis-    administratorius

Paulius-  informacinių technologijų specialistas

Ilona-     santykių specialistė

Marija-   renginių organizatorė

Eglė-      parapsichologė


Vytis Tamoliūnas
Svetainės administratorius
www.kosmoenergetika.lt