fbpx

ENERGIJŲ HOROSKOPAI – 2024 Balandžio 29 – Gegužės 5 d.

Energijų horoskopai mums padeda lengviau orientuotis energijų pasaulyje, pasiruošti pokyčiams ir veikti tikslingiau.   

Balandžio 29 – Gegužės 5 d. Energijų horoskopas

 

Bendros Tendencijos

Savaitė prasideda su galios ir jėgos energijomis, simbolizuojančiomis ištvermę, ryžtą ir galimybę valdyti savo gyvenimą, vidinius instinktus bei emocijas. Tai laikas, kai reikia pasikliauti savo vidine jėga ir drąsa, kad galėtume tvarkytis su iššūkiais ir juos valdyti. Nuo trečiadienio, mus pasiekiančios energijos keisis, atnešdamos apmąstymų ir atotrūkio nuo šurmulio poreikį, vidinį augimą ir savarankiškumą.

Nuotaika ir Asmeninės Savybės

Savaitės pradžioje galime jausti energijos ir motyvacijos antplūdį, skatinantį imtis veiksmų ir spręsti sudėtingus uždavinius. Tačiau nuo savaitės vidurio, energija tamps vangesnė, skatinanti mus ieškoti vidinės ramybės ir atsakymų į gyvenimo klausimus atsigręžiant į save.

Karjera ir Profesiniai Tikslai

Karjeros srityje šios savaitės pradžioje transliuosime lyderystę ir iniciatyvą. Tai geras laikas siekti savo tikslų su pasitikėjimu ir ryžtu. Jei greitai užsibrėžtų tikslų ir susitarimų nepasieksime, nuo savaitės vidurio naudingiau bus atsitraukti ir peržiūrėti ilgalaikius planus,  svarstyti strategijas, kurios reikalauja daugiau  individualaus darbo.

Santykiai ir Socialinis Gyvenimas

Santykiuose šią savaitę galime patirti dinamiškus pokyčius. Pradžioje jausime stiprų ryšį  ir palaikymą iš artimiausių žmonių, ypač naudodami savo energiją bendram tikslui. Tačiau nuo trečiadienio taps ypač svarbu apsvarstyti ir žengti savarankiškus žingsnius, pasilikti sau asmeninės erdvės ir laiko savo poreikių išpildymui, tai gali padėti sustiprinti santykius, suteikiant aplinkiniams laiko ir erdvės augimui.

Sveikata ir Gerovė

Fizinė sveikata ir gerovė šią savaitę pareikalaus aktyvaus dėmesio. Nuo savaitės pradžios bus tinkamas metas stiprinti savo kūną ir protą per reguliarias fizines apkrovas, judėjimą ar bent mankštą ir sveiką mitybą. Nuo savaitės vidurio, daugiau dėmesio vertėtų skirti atsipalaidavimo technikoms ir emocinei gerovei, rūpinantis savo psichologine sveikata.

Kūrybiškumas ir Dvasingumas

Kūrybinė energija ir dvasinių žinių bei praktikų poreikis išliks aukštas per visą savaitę, jausime poreikį išreikšti savo unikalias idėjas ir mintis. Savaitės pradžioje intensyviau reikšis dinamiška ir energinga kūryba, o vėliau – gilesnė ir prasmingesnė artistinė ar dvasinė raiška, leidžianti atskleisti savo vidines vertybes ir išgyvenimus.

Ši savaitė mums suteiks galimybes patirti tiek išorinio veiksmo, tiek vidinės ramybės dermę, leidžiant mums augti tiek asmeniškai, tiek profesiniu požiūriu. Tinkamai priimdami ir neblokuodami mus pasiekiančių energijų, galime pasiekti naujų aukštumų ir įgauti  visapusiškesnį gyvenimo supratimą.

Gegužės 30 d. 19 val. nuotoliniai Kosmoenergetikos mokymai

Energinis valymas ir korekcija, energinio potencialo didinimas, negalavimų ir problemų priežasčių šalinimas! Daugiau informacijos ir registracija čia…

Visada kartu – kosmoenergetika.lt

0
    0
    Krepšelis
    Jūsų krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę