Filipinų Hilerių metodas arba Dvasinė Chirurgija   Daugelis esame matę ypatingus kadrus, kaip Hileriai, naudodami ypatingą savo metodą, rankomis atlieka gydymą, operacijas, šalina kažkokius pažeistus audinius ar ligas keliančius dalykus iš žmogaus kūno. Bet kokie veiksmai ir operacijos yra atliekamos plikomis rankomis, be jokių įrankių- peilių ar skalpelių. Seanso metuSkaityti daugiau …

Filipinų Hilerių metodas arba Dvasinė Chirurgija


Daugelis esame matę ypatingus kadrus, kaip Hileriai, naudodami ypatingą savo metodą, rankomis atlieka gydymą, operacijas, šalina kažkokius pažeistus audinius ar ligas keliančius dalykus iš žmogaus kūno. Bet kokie veiksmai ir operacijos yra atliekamos plikomis rankomis, be jokių įrankių- peilių ar skalpelių. Seanso metu Filipinų hileris- specialistas dirba labai susikaupęs, jis geba įžvelgti, pajausti nesveikuojančias pažeistas vietas žmogaus kūne ir jas gydo, vėl atstatydamas tinkamą organų darbą, šalindamas problemų priežastis ir trukdžius.

Anksčiau tokie specialistai atvykdavo iš toli, sužavėdavo tokiu darbu besidominčius asmenis, pagydydavo pas juos besikreipiančius sergančiuosisu ir vėl išvykdavo atgal į savo šalį- Filipinus. Dabar tokios pagalbos galimybė jau atsirado ir Lietuvoje- supažindiname jus su Filipinų gydymo metodą įsisavinusia ir jį taikančia Gydove, Hilere, Dvasine Mokytoja- Egle Gleščinskiene.

Eglė daugeliui yra žinoma kaip ilgametė energetinio darbo specialistė, žiniuonė, ekstrasensė, Reiki Meistrė ir Kosmoenergetikos Magistrė… Daugelis esame gavę šios moters pagalbą, kai patyrėme negalavimus ir ligas, išgyvenome ilgalaikį stresą ar turėjome kitų problemų. Atrodo, kad ši moteris tiesiog akyse atlieka stebuklus- vien pokalbis ar buvimas netoli jos jaučiamas, kaip susidūrimas su kažkuo labai stipriu, galingu, neįprastu..

” Atvykusi į konsultaciją ir sėdėdama už kelių metrų nuo Eglės jutau kažkokias ypatingas energijas. Nors mes tik kalbėjome, bet kūne prasidėjo keisti procesai, jutau kaip juo cirkuliuoja energijos, atsiranda neįprasti virpesiai atskirose kūno vietose, pradėjo kaisti apatinė nugaros dalis- kaip tik ten kur turiu didelių problemų. Jaučiausi tarsi patekusi į kitokią erdvę ar kitą pasaulį- vyko kažkas nesuprantamo…” (Vanda)

Eglė jau daugybę metu dirba su Energijomis  ir geba sukoncentruoti ir pasiųsti reikiamą energiją ten, kur žmoguje slypi problema. “Viskas yra energijos,- sako ji. Mūsų kūnas irgi energija, tik grubesnė, įgavusi materialų pavidalą. Tad jeigu žmogus serga, jeigu jį vargina kažkokia liga, jeigu jis patiria emocines perkrovas, yra lydimas nesėkmių ar problemų,- visa tai tik neteisingai pasiskirsčiusios energijos, kurios įtakoja visas šias problemas. Būtent su energijomis galime pašalinti energetinius blokus ir pažeidimus, o tuomet nebelieka priežasčių blogais jaustis, sirgti ar kentėti,- aiškina Eglė apie tai ką ir kaip ji dirba.”

O dabar Eglė mus stebina dar naujuoju savo hobi, naujomis drastiškomis žiniomis ir gebėjimais. Pasirodo Eglė jau kurį laiką domėjosi Filipinų hilerių darbais. Ji sekė kiekvieną hilerių atvykimą į Lietuvą, mokėsi, bendravo, patyrė eilę hilerių prisilietimų, kol pagaliau ir pati įsisavino šį Filipinų Hilerių metodą, apsilankė Filipinuose išgyveno unikalią transformaciją ir gavo specialius įšventinimus, o kartu ir Dvasinių vadovų pagalbą bei pritarimą pačiai užsiimti šia veikla. “

“Dabar Filipinų Hilerį galima rasti ir Lietuvoje, šį metodą Lietuvoje taikau aš, -dalinasi savo patyrimais Eglė. Esu perėmusi savo Mokytojo- žymaus Filipinų Hilerio Joseph Calano žinias, gavusi reikiamus įšventinimus, palaiminimą, perėjau pas jį visus patikrinimus ir testavimus ir esu pripažinta tokio pat lygio Hilere, man leista atlikti šį gydymo ir mokymo darbą. Tad dabar patekti pas hilerį paprasčiau,- galima kreiptis į mane, susisiekti, suderinti laiką ir atvykti. Aš dirbu Kaune, tad norintys yra kviečiami atvykti į Kauną.”

Taigi puiki žinia mums, kad išsilavinę, didelę patirtį parapsichologijos srityje turintys specialistai domisi ir perima tokio pobūdžio žinias.

Eglė pasakoja, kad daug ką iš šio Filipinų hilerių arba Dvasinės chirurgijos metodo galima paaiškinti moksliškai. Veikiama su ypatingomis aukšto intensyvumo energetinėmis vibracijomis, kurios įsiskverbusios į žmogaus kūną bei subtilius lygmenis (biolauką) iššaukia reikiamus pokyčius- šalina blokus, aktyvuoja netinkamai dirbančius organus, jeigu reikia, perkeičia netinkamai susiformavusias ar dėl neigiamo aplinkos poveikio pakitusias signalų perdavimo- sinapsines jungtis ir signalų perdavimo schemas žmogaus sistemoje. Tačiau nėra aparatūros, priemonių gebančių užfiksuoti tokio pobūdžio veiklą.

Visas darbas vyksta Dvasiame lygmenyje (todėl metodas ir vadinamas Dvasine chirurgija), o ne kaip įprastai mediciniškai, fiziniame lygmenyje. Hileris be jokių instrumentų peilių ar skalpelių, be jokių kitų priemonių tik savo rankų pagalba gali atlikti operacijas- chirurgiškai kažką tvarkyti, pjaustyti, šalinti ir keisti. Kai ši veikla integruojasi į fizinį lygmenį- stebime kaip hilerio pirštai praveria (prapjauna) žmogaus kūną, bėga kraujas, skiriasi kiti skysčiai, matosi giliau po oda judantys, pulsuojantys audiniai ar net organų dalys. Visa tai atliekama be jokio nuskausminimo, žmogui esant budriam (nemiegant). Po to užbaigus operaciją, kuomet hilerio pirštai ištraukiami iš kūno, dar kurį laiką žmogus kraujuoja, bet netrukus žaizda užsitraukia ir užgyja.

Hileriui ne visuomet prireikia tokios intervencijos, kai kuriais atvejais operacijos atliekamos aukštesniuose žmogaus struktūros lygmenyse (biolauke) ir tai neiššaukia kraujavimo, tuomet atrodo, kad vyksta kažkas šalia kūno, hilerio pirštai masažuoja ten esančius darinius, ardo pažeidimus ir gydo.

Eglė Gleščinskienė – Gydovė, Hilerė mums pasakoja, kad ji dirba vedama aukštesniųjų jėgų ir pagalbininkų- Dvasinių vadovų. Tai aukštesnioji sąmonė, kuri padeda atlikti visą šį sudėtingą gydymo darbą. Tad norint būti tikru Hileriu reikalingas unikalus ryšys su šiomis jėgomis. Bet kurį seansą lydi malda arba susikaupimas, kuomet Eglė stengiasi sustiprinti šį ryšį ir ji dirba tik vedama savo pagalbininkų.

Pasak Eglės, žmogus tokio seanso metu gauna ypatingą pagalbą, keičiasi ne tik jo fizinio kūno parametrai ar atskirų organų darbas, tačiau vyksta poveikis ir emociniame, jausmų, minčių bei kituose planuose. Žmogus nusimeta apribojimų, nuoskaudų šleifą, sustiprėja ir intensyviau reiškiasi kūrybiniai gebėjimai, keičiasi vertybių skalė..

Šiuo metodu ir Eglės gebėjimais jau domisi ir Sveikatos mokslų Universitetas. Gydovė, Hilerė Eglė buvo pakviesta šiais 2015 metais dalyvauti KU Sveikatos mokslų fakulteto organizuojamoje Nacionalinėje Mokslinėje- Praktinėje konferencijoje ir skaitė ten pranešimą tema “Dvasinė chirurgija ir jos vieta Lietuvoje”, demonstravo unikalius video kadrus ir skaidres. Šiuo pranešimu ir bandradarbiavimu su Sveikatos mokslų universitetu po truputėlį yra žengiama į Naująją Energinę mediciną ir jos erą, kuomet vis daugiau dėmesio skiriama Energetiniam gydomajam poveikiui žmogaus kūnui, ieškoma efektyvesnių būdu įveikti ligas ir profilaktiškai dirbti su žmogumi, kad tos ligos net neatsirastų…

 

Vytis Tamoliūnas
Svetainės administratorius
www.kosmoenergetika.lt
 

____________________________ * _____________________________