q Kosmoenergetika | Maginis energijų blokas

Maginis Kosmoenergetikos kanalų blokas

MAGINIS  BLOKAS  

Kanalas Pervyj Magičeskij (1-й Mагический)
Blokuojantis dažnis Aparente\"\"
Paskirtis 

Labai stiprus valymo ir apsaugos kanalas. Naudojamas nuimti nužiūrėjimams, užkalbėjimams, prakeiksmams, meilės magijai ir kitoms neigiamos energijos programoms. Visą neigiamą efektą gražina tai atlikusiems asmenims. Harmonizuoja emocinę būseną, panaikina stresą ir psichines krizes, mažina įtampą, nuramina.

Kanalas Agni 
Blokuojantis dažnis Alvara
Paskirtis 

Vyriškos energijos srautas (vystimasis, dinamika, aktyvumas, veržlumas, spaudimas). Iššaukia entuziazmą, panaikina depresiją ir stresą, atstato gyvybines jėgas, stipriai valo. Patariamas naudoti esant chroniško nuovargio sindromui, apatijai, nesugebėjimui realizuoti savo kūrybinius sumanymus materialinėje plotmėje. Sąlygoja biznio, materialinės gerovės augimą, planų ir idėjų realizaciją, įsitvirtinimą sociume. Gali būti naudojamas transportui sustabdyti.

Kanalas Chum
Blokuojantis dažnis Imiš
Paskirtis 

Moteriškos, pasyvios energijos kanalas, turi valantį nusiurbiantį poveikį. Stipriai valo, apsaugo nuo skandalų, muštynių, nuima stresus, įtampą ir agresiją. Tinkamas patalpų valymui.

Kanalas Agni- Chum
Blokuojantis dažnis Kum- Chu
Paskirtis

Universalus kanalas. Naudojamas esant sunkiems atvejams, gydant įvairius susirgimus ir negalavimus. Stipriai valo nuo magijos, burtų, nužiūrėjimų, prakeiksmų  ir bet kokios neigiamos energijos. Sąlygoja išsilaisvinimą iš kenksmingų sutvėrimų (energetinių esybių).Vyriškas šio kanalo aspektas (Agni) valo ir pripildo biolauką aktyvumo, judėjimo, veiklos energija, moteriškas (Chum)- sutraukia visą sunkią, kenksmingą energiją, panaikina agresiją. Šis kanalas atstato energetinę pusiausvyrą, energetinį In ir Jan balansą.

Kanalas Anael
Blokuojantis dažnis Aparente
Paskirtis 

Meilės kanalas. Naudojamas kaip harmonizuojantis. Savyje neša gėrio ir kūrybos energiją. Naudojamas, kad būtų išvengta barnių ir skandalų.  Padeda sukurti harmoningus, draugiškus santykius ir pozityvų požiūrį į Jus bei kitus, patenkančius į kanalo veikimo zoną asmenis. Mažina stresą, nerimą, įtampą, agresiją. Atstato vidinę pusiausvyrą, sukuria palankią aplinkinių nuomonę bei vertinimą apie Jus bei Jūsų pasirinkimus.

Kanalas Bonn
Blokuojantis dažnis Alvara
Paskirtis 

Skirtas darbui su sunkiai sergančiais, nesikeliančiais iš lovos asmenimis. Suteikia lengvumą, pagerina bendrą savijautą, kai kiti kanalai nepadeda arba veikia per lėtai. Rekomenduojamas esant insultui ir kitoms sunkioms, ilgai besitęsiančioms ligoms. Naudojamas levitacijos gebėjimų vystymui.

Kanalas Gekata
Blokuojantis dažnis Aparente
Paskirtis 

Naudojamas bet kokiems krūtų susirgimams, išskyrus mastopatiją. Padidina ir koreguoja krūtinės formą.

Kanalas Do
Blokuojantis dažnis Alvara
Paskirtis 

Astralinių kelionių, informacinis kanalas. Turite būti įsitikinę, kad dirbant su šio kanalo energija Jums niekas nesutrukdys (stipresnis garsas, skambutis ir kiti netikėti aplinkos veiksniai gali sutrukdyti Astraliniam kūnui teisingai įeiti į Fizinį).

Kanalas Zolotaja Piramida (Золотая Пирамида)
Blokuojantis dažnis Aparente
Paskirtis

Stipriai valo ir apsaugo žmones ir nekilnojamąjį turtą. Gydo nudegimus, žaizdas, gerai dirba su čakromis ir stuburu, ištraukia destruktyvią, ardančią, kenksmingą energiją ir vietoje jos gražina švarią.

Kanalas Luli
Blokuojantis dažnis Aparente
Paskirtis 

Darbas esant šizofrenijai ir vaikų cerebraliniam paralyžiui.

Kanalas Lugra
Blokuojantis dažnis Suerte
Paskirtis 

Gyvūnų ir augalų gydymas. Kanalas atveriamas bet kokiam gyvūnui, paukščiui ir pan.

Kanalas Lunnij svet (Лунный свет)
Blokuojantis dažnis Aparente
Paskirtis 

Anestezija. Dantų skausmas, žaizdos ir pan., išskyrus neaiškias traumas ir podagrą. Nėra gydantis, veikia tik kaip nuskausminantis, tačiau nepašalina skausmo priežasties.

Kanalas Mama
Blokuojantis dažnis Kum- Chu
Paskirtis 

Galingas valantis kanalas. Pašalina kenksmingą, sunkią energiją iš žmogaus biolauko ir fizinio kūno. Panaikina nužiūrėjimus, prakeiksmus, jungtis su žemutinio pasaulio elementais ar struktūromis. Gerai veikia nuiminėjant giminės prakeiksmus. Vartojamas esant išreikštai pacientų agresijai- ramina, harmonizuoja vidinę būseną, pašalina pyktį ir agresiją, stresus, koreguoja elgesį. Neša pasyvumo, ramybės energiją.

Kanalas Midi
Blokuojantis dažnis Imiš
Paskirtis 

Žemiškas kanalas, neša žemės planetos informaciją. Sąlygoja sąmonės valymąsi ir plėtimąsi, energetinio matymo atvėrimą, vysto energetinį žmogaus kūną aktyvizuodamas viršutiniųjų čakrų darbą. Padeda diagnozuoti susirgimus, suteikia informaciją apie tai, kokia korekcija, gydymas ar procedūros bei kiti veiksniai gali padėti. Atsako beveik į visus klausimus, suteikia informaciją apie praeitį, dabartį ir ateitį. Padeda rasti užmirštus ar pamestus daiktus, panaikina biolokacijos nukrypimus ir kliūtis, organizuoja susitikimus.

Kanalas Gektas
Blokuojantis dažnis Alvara
Paskirtis 

Galingas informacinis kanalas. Valo ir panaikina viską, kas trukdo priimti informaciją. Kanalas stipriai valo ir plečia sąmonę, sąlygoja kūrybinių gebėjimų vystymą. Veikdamas poroje su kanalu Midi atsako į bet kokius klausimus (atidaryti vienu metu).

Kanal osviaščenyja predmetov (Канал освящения предметов)
Blokuojantis dažnis Aparente
Paskirtis 

Puikiai valo bet kokius daiktus ir prekes nuo negatyvios energijos, užpildo juos švaria energija.  Naudojamas gyvenamųjų patalpų, ofisų, sandėlių, parduotuvių valymui. Suteikia galimybę gaminti ir pakrauti amuletus patiems įvairiausiems tikslams.

Kanalas Sutra-Karma
Blokuojantis dažnis Aparente
Paskirtis 

Karmos panaikinimas iki 7 kartos (atveriamas pacientui tik 1 kartą per metus). Kanalas nepanaikina karmos, užsidirbtos šiame gyvenime.

Kanalas Tata
Blokuojantis dažnis Aparente
Paskirtis 

Svorio mažinimas ir normalizavimas, odos patempimas, medžiagų apykaitos reguliavimas, hormoninio fono normalizavimas. Kanalo energija neleidžia sumažinti svorio žemiau vidutinės normos ribos, bet padeda pasiekti normą, jeigu svoris per didelis. Esant normaliam paciento svoriui, darbas vyksta su endokrinine sistema.

Kanalas Tor
Blokuojantis dažnis Aparente
Paskirtis 

Skausmo nuėmimas (išskyrus galvos skausmą), kenksmingos, blokuojančios energijos išskaidymas.

Kanalas Chutta
Blokuojantis dažnis Ebbi
Paskirtis

Naudojamas retais atvejais, kai darbas su kitais kanalais neatneša norimo efekto. Tinka bet kokiems negalavimams (kai sveikimo procesas užsitęsia) ir sudėtingoms situacijoms.

Kosmoenergetikos mokymai šiuo metu vyksta čia..

Teirautis el.paštu kosmoenergetika@gmail.com

0
    0
    Krepšelis
    Jūsų krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę