fbpx

Magistrinis Kosmoenergetikos kanalų blokas

MAGISTRINIS BLOKAS

Kanalas Ass
Blokuojantis dažnis Eskoba\"\"
Paskirtis

Naudojamas prieš išorinį energetinį poveikį. Nukenksmina agresorių, šis praranda savo jėgą.

Kanalas Astralnyj parašok (Астральный порошок)
Blokuojantis dažnis Muan
Paskirtis 

Tai valantis ir atstatantis organų darbą kanalas. Universalus, tinka bet kokiems susirgimams. Valo ir atstato pažeistų organų darbą tuomet, kai nepadeda kiti kanalai. Ypač gerai veikia prieš vėžinius susirgimus. Sustabdo uždegimų ir vėžinių susirgimų progresavimą, sumažina sergančiųjų kančias, net visiškai beviltiškų ir labai sunkiai sergančių ligonių.

Kanalas Dchanvantari (Gydantis Dievus)
Blokuojantis dažnis Esanab
Paskirtis 

Naudojamas tik sau arba kitam Magistrui esant bet kokiems susirgimams. Negalima dirbti su šiuo kanalu neduodant aiškios veiksmo programos arba nuostatos! Nenaudojamas žmonėms, kurie nėra Kosmoenergetikos Magistrai! 

Kanalas Lei- Gunn
Blokuojantis dažnis Letra
Paskirtis 

Suteikia galimybę išeiti į kosminius lygmenis ir judėti paraleliniuose pasauliuose. Sąlygoja psichinių sutrikimų korekciją.

Kanalas Mektabu
Blokuojantis dažnis Envio
Paskirtis 

Magistrų apsaugos kanalas. Stipriai sutankina energetinį lauką (biolauką).

Kanalas Nalli
Blokuojantis dažnis Esanab
Paskirtis 

Naudojamas astralinėms kelionėms. Gerai dirba poroje su kanalu Lei- Gunn. Sveikatos srityje veikia viską, kas susiję su seksualiniu potraukiu ir fiziniu jo patenkinimu. Šalina impotencijos priežastis, normalizuoja prostatos veiklą ir pan.

Kanalas Nirvana
Blokuojantis dažnis Muan
Paskirtis 

Skirtas vėžinių susirgimų naikinimui (išskyrus 4 stadijos skrandžio). Naikina bet kokius gerybinius ir piktybinius darinius (auglius, cistas, miomas ir pan.)

Kanalas Pardžanja
Blokuojantis dažnis Letra
Paskirtis 

Naudojamas žemutiniuose lygmenyse apsaugai nuo blogio jėgų, gerai nuima „kapinių magiją“. Tinka kovai su vėžiu (iki 4 stadijos).

Kanalas Pirva
Blokuojantis dažnis Esanab
Paskirtis 

Taikomas magijos ir bet kokių priešiškų veiksmų poveikiui pašalinti. Tinka virškinamojo trakto susirgimų ir ligų korekcijai.

Kanalas Tu
Blokuojantis dažnis Eskoba
Paskirtis

Apsauga, energetinio matymo vystymas, kontaktai su paraleliniu pasauliu. Šio kanalo energiją taikyti tik sau.

Kanalas Ulgen
Blokuojantis dažnis Eskoba
Paskirtis 

Apsauga nuo nenorimų kontaktų, įkyrių žmonių.

Kanalas Šiva
Blokuojantis dažnis Muan
Paskirtis 

Atminties stiprinimas ir plėtimas, intelekto augimas, potraukio žinioms ir kūrybai didinimas. Darbas su širdies- kraujagyslių sistema. Gerai pašalina burtus, bet kokį maginį poveikį ir programas (meilės magiją, ritualinę magiją, magiją atliktą naudojant kraują, plaukus ir pan.)

Kanalas Indra
Blokuojantis dažnis Eskoba
Paskirtis 

Naudojamas žemutiniuose lygmenyse apsaugai nuo blogio jėgų ir apsaugai nuo energetinių esybių astralinių kelionių metu.

Kanalas Perun
Blokuojantis dažnis Agua
Paskirtis 

Veikia ir apsaugai, ir puolimui. Tinka sunkiai sergančių asmenų valymui ir visokių energetinių esybių (sutvėrimų) išvarymui, net jeigu jie labai stiprūs ir kitais kanalais neišvaromi. Naudojamas maginiam kažkokio asmens blokavimui („mediumo“, burtininko, mago), kuris bando prisijungti ir kažkaip paveikti. Tinka kvėpavimo sistemos susirgimų korekcijai.

Kanalas Glaich
Blokuojantis dažnis Nube
Paskirtis 

Sunaikinimas jau pamirštų, kadaise sukurtų ir išsigimusių fantomų, apsauga nuo energetinių sutvėrimų. Labai stiprus ir veiksmingas, neturintis kitų panašių KEN analogų patalpų valymas.

Kanalas Vudu
Blokuojantis dažnis Mundo
Paskirtis 

Žmogaus, kuriam yra atveriamas šis kanalas, priimamų sprendimų korekcijai ir pakeitimui. Prišaukia energetinius sutvėrimus (esybes).

Kanalas Pan
Blokuojantis dažnis Pikaro
Paskirtis 

Suteikia pirmumą ginčuose, derybose, sandėriuose, aukcionuose ir pan. Galima įtakoti svarbių dokumentų pasirašymą, susitarti, įkalbėti, įvykdyti naudingą sandėrį.

Kanalas Sulija
Blokuojantis dažnis Vida
Paskirtis 

Žalojantis, kenkiantis kanalas. Pritraukia į žmogaus kokoną purviną, kenkiančią energiją ir energetinius Sutvėrimus. Prasideda lėtas ir nuoseklus kūno irimas- skausmai, silpnumas ir pan. Tai priešiška energija ir naudojama tik kraštutiniu atveju.

Kanal Fantomnych operacij (Канал Фантомных Операций)
Blokuojantis dažnis Tonto
Paskirtis 

Skirtas veiksmams su energetiniu dvyniu  ar dvyniais. Magistro Fantomas gali būti naudojamas įvairiais tikslais. Visos tokio pobūdžio operacijos pareikalauja ypač daug energijos- šis kanalas padeda išsaugoti asmeninę energiją ir veikti efektyviau. 

Kanalas Ukko
Blokuojantis dažnis Eskoba
Paskirtis 

Kanalo Tu analogas. 

Kanalas Aiske
Blokuojantis dažnis Eskoba
Paskirtis 

Kanalo Tu analogas. 

Kanalas Toka-Ton
Blokuojantis dažnis Violensija
Paskirtis 

Galingas Meilės kanalas, neturintis jokių panašių KEN analogų. Naudojamas kaip harmonizuojantis. Nuima agresiją, stresus. Žmogus, esantis kanalo veikimo zonoje, iššaukia priešingos lyties asmenų simpatijas ir potraukį.

Kanalas Sirius
Blokuojantis dažnis Kallar
Paskirtis 

Kosminis informacinis kanalas. Atsako į bet kokius klausimus, sąlygoja aiškiaregystės vystymą. Tinka naudoti atliekant diagnostiką.

Kanalas Miluti
Blokuojantis dažnis Kallar
Paskirtis 

Kanalo Sirius analogas. Gerai dirba poroje su kanalo Sirius energija. Informacija priimama įvairių nuorodų, atsirandančių vaizdinių, aiškiaregystės, aiškiagirdystės ir aiškaus žinojimo būdu. 

Kanalas Dista
Blokuojantis dažnis Nadi
Paskirtis 

Žalojantis, kenkiantis kanalas. Naudojamas energetinių Esybių ir kitų priešininkų sunaikinimui. Dirbti taip pat, kaip su kanalu Sulija. 

Kanalas Takke
Blokuojantis dažnis Nada
Paskirtis 

Kanalo Dista analogas. Dirbti taip pat, kaip su kanalu Sulija.

Kosmoenergetikos mokymai šiuo metu vyksta čia..

Teirautis el.paštu kosmoenergetika@gmail.com

0
    0
    Krepšelis
    Jūsų krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę