ENERGIJŲ HOROSKOPAI

 

Kas yra Energijų Horoskopai? Kodėl svarbu žinoti mus supančių Energijų ypatumus? Ar toks horoskopas rodo astrologinius – žemės ir planetų sąveikos ypatumus ar vis dėl to gali aprašyti ir kitų mus įtakojančių veiksnių tendencijas?

Energijų horoskopas aprašo besikeičiančių aplinkos energijų sąveiką su žmogumi. Tai tiksliau nei astrologija, nes neapsiriboja vien dangaus kūnų sąveika, o apima daugybę įvairių rūšių energijų, pasiekiančių mus ir iš žemės, supančios gamtos ar miestų, iš kosmoso ir kitų nepažintų pasaulių. Ši energijų visuma turi mums didelę įtaką, nes mes patys esame energija, tiesa, turinti skirtingą dažninį diapazoną.

Pasitikime naujas energijas, žinodami kokios jos, gebėdami pastebėti stabdančius ir kliūtis sukuriančius dalykus, rinkdamiesi tinkamą laiką svarbių sprendimų priėmimui…

 

Norėsime atrasti būtinąją, trūkstamą šiai akimirkai gyvenimo dėlionės dalelę,- dažniau kapstysimės savo prisiminimuose, analizuosime patirtį, ieškosime sąryšio tarp mums nutinkančių įvykių, žmonių, esančių šalia ir pasirinkimų. Jausis nuovargis, apatija, trokšime pabūti tyloje, ramybėje, vienumoje sudėlioti taškus ir pasverti atliktus darbus.

Taip puikus laikas meditacijai, maldai, atsiprašymams tų, kuriuos įskaudinome ar apgavome, kuriems, dėl mūsų kaltės, nutiko kažkas blogo. Aktyvuosis karma – tai karminių procesų metas, tad susidūrę su kliūtimis, prisiminkime kokias jas statėme kitiems, prisiminkime kam nepadėjome, ką apleidome ar įsigudrinome aplenkti, atimdami pelnytai to žmogaus užtarnautą atpildą.

 

Dabar labai tinkamas laikas sustoti, grįžti prie šių žmonių ir apie tai su jais pakalbėti. Gal būt nuveikti ką nors gero, kam neradote laiko visus metus. Jeigu negalime tiesiogiai kontaktuoti su žmonėmis, gal būt padės malda, meditacija, nuotolinis atsiprašymas ar kiti geri darbai, kuriais galime prisidėti prie kitų žmonių gerovės. 

Tokio pobūdžio veiksmai padės jums pasijusti geriau, nusimesti nematomą „naštą“, užbaigti ilgai vilkintą etapą, suprasti dalykus, kurie glūdi viduje, kurie jus stabdo ar trukdo judėti pirmyn.

 

Silpnesnė ir lengviau pažeidžiama bus endokrininė sistema, taip pat žarnynas ir inkstai. Pasistenkime neapkrauti savo organizmo dideliu maisto kiekiu, valgykime geriau dažniau, bet mažesnėmis porcijomis, mažiau maišykime produktus. Alkoholis nepalankiai veiks visą organizmą, inkstai gali patirti išaugusias apkrovas, sunkiau vyks organizmo valymo procesai, tad galime jaustis apsunkę, nebe susidorojantys su į kūną patekusiu maistu, o vėliau – ir su erzinančiomis, sutrikusio virškinimo iššauktomis, emocijomis.

Jeigu norime – leiskime sau pabūti vienumoje, tyloje, jeigu jaučiame poreikį – pasiimkime atostogų, pasitraukime nuo reikalų, atidėkime svarbų laukiantį sprendimą. Elkimės apgalvotai ir lėtai,- taip ne tik rasime geriausią išeitį, bet būsime atsakingesni, ramesni ir sveikesni.

 

aut. Eglė Gleščinskienė                      https://kosmoenergetika.lt/

 2021 m. Lapkričio 27 d. Kosmoenergetikos mokymų pradžios seminaras

Kurso tikslas – besimokančiojo sąmonės pokyčiai, naujų žinių ir gebėjimų įvaldymas, rezonavimas – sąveika su žmogų supančiomis energijomis ir visos Visatos kuriančiąja jėga.
Teirautis kosmoenergetika@gmail.com