2021 m. Rugsėjo 26 d. 10 – 13 val. – Nuotolinis mokymas!

 

SVORIO REGULIAVIMAS, IN-JAN BALANSAS

 Mokymai pažengusiems

 

Endokrininė sistema, Žmogaus kūno svorio reguliavimas

 

  • Endokrininės sistema ir jos reguliavimas
  • Sutrikusių endokrininės sistemos liaukų atstatymas ir energetinė korekcija
  • Medžiagų apykaitos procesų aktyvavimas
  • Svorio korekcija

Tata padeda koreguoti svorį. Galime mažinti viršsvorį, keisti mitybos įpročius ir režimą, gydyti endokrininės sistemos pažeidimus, atstatyti pažeistą hormonų pusiausvyrą, stiprinti gyvybinį tonusą, keisti organizmo parametrus. Su šia energija galime ir didinti svorį, reguliuoti medžiagų apykaitos procesus, energiškai koreguoti endokrininės sistemos liaukų darbą.

Energinio balanso atstatymas, IN-JAN korekcija, Sunkių negalavimų korekcija 

 

  • In-Jan energijos srautų subtiliuose žmogaus energetiniuose lygmenyse harmonizavimas
  • Ypač sunkių negalavimų ir ilgalaikių ligų pasekmių korekcija
  • Žmogaus energetinės sistemos energobalanso atstatymas

Agni-Chum padeda esant sunkiems atvejams, energiškai koreguojant įvairius susirgimus ir negalavimus. Stipriai valo nuo magijos, burtų, nužiūrėjimų, prakeiksmų  ir bet kokios neigiamos energijos. Sąlygoja išsilaisvinimą iš kenksmingų sutvėrimų (energetinių esybių).

Vyriškas šio kanalo aspektas (Agni) valo ir pripildo biolauką aktyvumo, judėjimo, veiklos energija, moteriškas (Chum)- sutraukia visą sunkią, kenksmingą energiją, panaikina agresiją. Šis kanalas atstato energetinę pusiausvyrą, energetinį In ir Jan balansą.

***

Mokysimės šių energijų pritaikymo technikų, įsisavinsime svorio kontrolės mechanizmą, mitybos reguliavimo programas. Įsisavinsime IN-JAN balansavimo tecniką, pažinsime kuriančiąją Vaiskiąją šviesą ir jos aspektus.

Įsisavinsime, vyks iniciacijos į energijas

TATA ir AGNI-CHUM

 

Žinias bei įgūdžius perduoda ir įšventinimus į Kosmoso energijos kanalus atlieka Kosmoenergetikos Mokytoja Eglė Gleščinskienė – Elė Soul, Pasaulinės Kosmohumanizmo nacijų lygos narė, psichoinformaciologė, knygų „Langas tarp pasaulių“, “Aiškiaregė” ir “Mirties laikas arba 8 minutės” autorė

 

DĖMESIO! – tai nuotolinis seminaras, – rūpinamės jūsų sveikata ir patogumu.

Seminaras bus transliuojamas specialiai tam sukurtoje Facebook grupėje. Mokytis patogu ir saugu: dalyviai gaus visą reikiamą informaciją, taip pat nuotoliniu būdu vyks iniciacijos į energijas ir energijos kodų perdavimas.

Dalyviai gaus teorinę vaizdo medžiagą ir ją įsisavins, po to online būdu vyks iniciacijos ir aiškinsimės iškilusius klausimus. Planuojamas online laikas nuo 12 iki 13 val.

3 paras laiko grupėje (skaičiuojant nuo pirmos mokymų dienos) bus galimybė iš naujo peržiūrėti užsiėmimo mokymų įrašus ir jeigu tik reikia, prisiminti, pasikartoti ar pasižymėti svarbius mokymo metu perduotus dalykus.

Mokymų metu bus galimybė gauti patarimus, kaip ir kokias energijas taikyti esant tam tikroms problemoms.

 

Gal būt tai pats tinkamiausias ir laisviausias laikas tobulėjimui ir noriems pokyčiams!

 

Visa informacija ir patikslinimai po registracijos

Seminaro kaina- 165 EUR.

_

Apsaugos kodas:
security code
Prašome įvesti apsaugos kodą:

Registruotis

 

 

Iškilus klausimams ar nepavykstant užsiregistruoti teirautis:  kosmoenergetika@gmail.com


Dėmesio- tai ne gydymas, ne sveikatos priežiūros ar sveikatinimo veikla, o visiškai alternatyvus darbas su energijomis. Turintiems sveikatos problemų rekomenduojame kreiptis į medikus…