ENERGIJŲ HOROSKOPAI

Energijų horoskopai mums padeda lengviau orientuotis energijų pasaulyje, pasiruošti pokyčiams ir veikti tikslingiau.    

Prieš mus atsiveria karminis koridorius – transformacijos laikas, kuris palies veiklą, kasdienius užsiėmimus ir įtakos pasirinkimus, dažniausiai atnešdamas naujas kliūtis arba išryškindamas neužbaigtas, mūsų dėmesio reikalaujančias gyvenimo sritis.

Gali tekti pakovoti už savo vertybes – ta kova nebus lengva ir greita, o rezultatų teks palaukti, kad ir kaip seks mūsų kantrybė.

.

Šios savaitės energijos, nešančios pasikeitimus, palies fizinę mūsų gyvenimo sritį, taip pat emocinę bei Dvasinę. Galime patirti staigius, netikėtai atsirandančius ir intensyviai besivystančius negalavimus, problemas, kurios prašysis greito gydymo ir pagalbos. Emociškai būsime lengviau pažeidžiami, pasiduodantys įvairioms provokacijoms, nestabilūs. Išaugs avarijų, traumų ir kitokio pobūdžio sužeidimų tikimybė. Taip pat šiuo metu truks pasitikėjimo veikiančia sistema, valdžia, tais, kurie paprastai mumis rūpindavosi ir stengdavosi užtikrinti saugumą.

 

Kiekviename mūsų šią savaitę stipriau reikšis pirmapradė, žemų instinktų sąmonė – suvaldyti savo pasąmoninius troškimus ar norus bus ypač sunku. Prieš bet ką sakydami, darydami ar rinkdamiesi, turėtume pasistengti atgauti vidinę pusiausvyrą, nurimti tiek, kad kvėpavimas taptų tolygus, ramus ir tik tuomet veikti.

 

Šią savaitę stipriau nei ankstesniu metu realizuosis mūsų ketinimai, blogi palinkėjimai. Kažkada anksčiau išreikštas noras, kad kažkas nukentėtų, dabar gali būti įgyvendintas visiškai be jokių papildomų mūsų pastangų. Negatyvas, susikaupusios nuoskaudos ir visa destruktyvi energija, kuri ilgai tvenkėsi, dabar pasiekusi kritinę masę turės tendenciją veikti, griauti, transformuoti.

 

Vis dėl to šios energijos turės ir pozityviąją pusę – jų pagalba iš savo gyvenimo ir aplinkos galėsime lengviau pašalinti tai, kas mums nebereikalinga, kas tempia atgal ir trukdo tobulėti, priežastis dėl ko sergame ar kankinamės. Galime pasidaryti sau daugiau erdvės, atsisakyti nereikalingų, slegiančių, eikvojančių santykių, pasitraukti iš darbo ar veiklos, kur nevertinamos mūsų pastangos, kur jaučiame spaudimą ar prievartą. Lengviau bus keisti savo gyvenimą ir ne po truputį, žingsnelis po žingsnelio, o drastiškai.

 

Mus pasiekiančios energijos gali išbalansuoti nusistovėjusį gyvenimo ritmą ar santykius, – bus sunkiau išlaikyti draugiškumą, išlikti mandagiems ir taktiškiems. Tačiau vis dėl to, jeigu jaučiame, kad kažkokia nemaloni situacija bręsta ir mus traukia, stenkimės pažvelgti teisiai į mus varginančios problemos ar blogybių esmę ir, kaip tai bebūtų sunku ar skausminga, imkimės ją spręsti ir taisyti. Širdis bus mūsų kelrodis vedlys ir, jei aplinkoje vykstant neįprastiems dalykams viduje jausime atspirties tašką, žinosime, kad vyksta tai kas ir turi vykti. Emocijos ar protas mus blaškys, o širdis padės išlaikyti susikaupimą.

Palankiai veiks žalia spalva,- nuolat turėkime savo aplinkoje šios spalvos daiktų, rinkimės rūbus su kažkokias žalios spalvos akcentais, panašius aksesuarus. Jeigu turime, su savimi nešiokimės avantiūrino arba malachito akmenėlį ar papuošalą. Šių kristalų vibracijos padės gražinti meilę sau ir kitiems, nepasiduoti žemiesiems instinktams, susivaldyti kylant pykčiui, tvenkiantis nemaloniai situacijai.

 

aut. Eglė Gleščinskienė                                                  www.kosmoenergetika.lt

Norite gauti energijų horoskopus pirmieji?LAPKRIČIO 16 d. – PRASIDEDA NUOTOLINIAI TARO KURSAI – IŠMOK BURTI, PAŽINK SAVE
Teirautis kosmoenergetika@gmail.com