Pagalba Verslui

KAIP PRITRAUKTI NORIMĄ VERSLO SĖKMĘ?

KAIP ENERGIJŲ PAGALBA SUMAŽINTI IR VISAI PANAIKINTI TRUKDŽIUS?

KAIP PAMATYTI PERSPEKTYVAS IŠ ANKSTO, KUOMET JOS TIK FORMUOJASI?

Verslo sėkmė labai priklauso nuo svarbių įvykių vyksmo laiko: reikšmingas dalykinių partnerių, akcininkų susirinkimas, įmonės įkūrimas, sprendimo plėtrai priėmimas, sutarčių pasirašymas, investicijos ir kiti panašūs didelę reikšmę tolesnei įmonės veiklai turintys įvykiai, vykstantys tam tikru laiku, savyje neša užprogramuotas augimo, plėtros, o gal net nuostolių, nesutarimų, barnių ir net bankroto programas. Todėl labai svarbu parinkti tinkamą būsimų įvykių laiką, pagal mūsų norimus ir turimus tikslus.

 • Padedame parinkti tinkamą įvykių laiką, kad šie vystytųsi ir turėtų norimą augimo, ar kaip tik priešingai, mažėjimo tendenciją.
 • Konsultuojame dėl tinkamo investicijų laiko.
 • Peržiūrime ir nusakome įmonės ar verslininko ateities prognozes būsimam laikotarpiui.
 

Norint  padidinti verslo sėkmę, įgyti pranašumą ir energetinį potencialą prieš konkurentus, kartais tikslinga naudoti sėkmę pritraukiančius asmeninius ar įmonės talismanus.  Kad padidinti verslininko ar verslo įmonės apsaugą- amuletus.

 • Konsultuojame dėl talismanų ir amuletų parinkimo, į juos įvedame parinktas programas, kad Amuletai ir Talismanai padėtų siekti norimo tikslo. Pakrauname juos reikiamo potencialo energija.

Šitaip paruošti talismanai ar amuletai veikia kaip astralinių sūkurių generatoriai, pritraukiantys būtent tuos, pagal įvestą programą, norimus pokyčius. Tai realizuojasi sėkmingais sandoriais, verslo konkurencingumo didėjimu, įmonės augimu ir ją lydinčia visapusiška sėkme. Amuletai ar talismanai pakraunami naudojant maginius ritualus ir veiksmus, sujungiami su atitinkamos reikalingos energijos srauto kanalais. Tai profesionalus ir aukštos kvalifikacijos specialisto darbas ir jis sąlygoja bei padeda mums pasiekti svarbius, kartais esminius verslo pokyčius. Tai magija verslui ir sėkmei.

   Užsakymus verslo konsultacijoms ir paslaugoms priima portalo Kosmoenergetika.lt specialistai – profesionalai:

 • Psichoinformaciologė, Tarptautinio lygio prognostikė (verslo, veiklos, verslo situacijos, įmonės vadovo ir kitų specialistų ateities tendencijų nuskaitymas, ateities prognozių nuskaitymas ir jų keitimas, jeigu to reikia) Kosmoenergetikos Magistrė Eglė – Elė Soul:
 1. Energinio poveikio mokymas (energinis poveikis versle)
 2. Energinė pagalba sau, kai verslas, santykiai versle patiria sunkumus, kai žalojama žmogaus psichika, prasideda ligos ir negalavimai
 3. Energinio poveikio neutralizavimas (kenksmingų programų verslui, veiklai, sveikatai pašalinimas)
 4. Verslo energinių programų perkeitimas (nebereikalingų, pasenusių, nebenaudingų programų užbaigimas, naujų programų užkrovimas ir įtvirtinimas)
 5. Energinio tonuso ir gyvybingumo didinimas (jėgų ir galios didinimas, galimybė veikti su aukštesniu energiniu potencialu)
 6. Amuletų ir Talismanų verslui paruošimas, pakrovimas, suderinimas, specialių programų juose integravimas ir užtvirtinimas. Poveikio zonų nustatymas
 7. Taip pat Kosmoenergetikos ir Zoroastrizmo mokymas, Konsultacijos, Energetiniai seansai, giluminiai įvykių ir situacijų, patirčių kasinėjimai, kančios ir sunkumo, nesėkmių priežasčių radimas ir neutralizavimas.
 
Kreiptis galima:  el. paštu:  kosmoenergetika@gmail.com
Telefonu:   +37061803054
Daugiau informacijos:    www.elesoul.lt
***
 • Kosmoenergetas, Psichoinformaciologas, Tarpusavio santykių harmonizavimo specialistas Sigitas: 
 1. Kosmoenergetikos mokymas
 2. Verslo ir asmeninės Konsultacijos
 3. Magijos versle, santykiuose, veikloje panaikinimas
 4. Amuletų ir Talismanų verslui paruošimas, pakrovimas, suderinimas, specialių programų juose integravimas ir užtvirtinimas. Poveikio zonų nustatymas
 5. Energetinė pagalba, Energetiniai seansai (tiesioginiai ir distanciniai).
Kreiptis galima:  el. paštu:     kosmoenergetika.tau@gmail.com
Telefonu:                            +37064879096
Daugiau informacijos:          kosmoenergetika-tau.blogspot.com/     

____________________________________________