fbpx

ENERGIJŲ HOROSKOPAI – 2024 Balandžio 1-7 d.

Energijų horoskopai mums padeda lengviau orientuotis energijų pasaulyje, pasiruošti pokyčiams ir veikti tikslingiau.   

Balandžio 1-7 d. Energijų horoskopas

Šią savaitę mus pasieks galingos energijos, kurios neš pokyčius ir transformaciją visose gyvenimo srityse. Tai laikotarpis, kai mūsų dvasinis ir materialinis pasauliai susilies, stipriai pajusime minčių ir norų įtaką aplink besivystantiems procesams ir tai suteiks įžvalgas augimui bei naujų perspektyvų atradimui. Ši savaitė gali būti kupina iššūkių ir atsivėrimų, skatins mus peržiūrėti savo vertybes, tikslus ir santykius.

Nuotaika ir Asmeninės Savybės

Gali būti jaučiamas stiprus vidinis potraukis ieškoti gilesnių atsakymų į gyvenimo klausimus, noras augti ir tobulėti. Ši savaitė gali sukelti stiprius emocinius išgyvenimus, susidursime su didžiausiomis savo baimėmis ir abejonėmis, tai gali tapti mūsų kančios ir nerimo priežastimi, arba – mūsų augimo šaltiniu.

Karjera ir Profesiniai Tikslai

Karjeros srityje šią savaitę užvaldys stiprus poreikis peržiūrėti savo profesinę kryptį ir galbūt imtis drąsių pokyčių. Tai gali būti puikus metas inovacijoms, kūrybingumui ir naujų projektų iniciatyvai, ypač tiems, kurie siejasi su asmeninio augimo ir saviraiškos temomis. Reikia būti atsargiems ir neskubėti priimti skubotų sprendimų.

Santykiai ir Socialinis Gyvenimas

Santykiuose ši savaitė sąlygos naujus iššūkius, kurie reikalauja sąžiningumo, atvirumo ir pasiryžimo spręsti ilgalaikes problemas. Tai laikas, kai galime atrasti naujas bendravimo ir tarpusavio supratimo formas, padedančias gilinti ir stiprinti ryšius su artimaisiais.

Sveikata ir Gerovė

Sveikatos ir gerovės srityje šią savaitę svarbu atkreipti dėmesį į savo kūno ir proto poreikius, įsiklausyti į kūno siunčiamus signalus, stengtis ieškoti subalansuoto gyvenimo būdo. Gali kilti poreikis peržiūrėti savo įpročius, rinktis sveikesnį gyvenimo būdą, atsisakyti žalingų įpročių .

 

Tai puikus metas eksperimentuoti su naujomis sveikatingumo praktikomis, kurios gali padėti atkurti energiją ir gyvybingumą.

Kūrybiškumas ir Dvasingumas

Kūrybinėje ir dvasinėje srityse ši savaitė skatins mus ieškoti naujų išraiškos būdų ir gilintis į savo vidų. Tai gali būti puikus metas pagaliau išgirsti tikruosius savo norus, kuriuos iki šiol gožė baimė ir įpročiai, praktikuoti meditaciją ar užsiimti kūryba, kuri padeda atskleisti vidinį potencialą ir gyvenimo prasmę.

Ši savaitė yra tarsi kelionė per vidines audras ir išbandymus, kurių metu galime atrasti savo tikrąją jėgą ir išmintį.

Nors iššūkiai gali atrodyti sunkūs, jie suteiks progą augti, keistis ir atrasti gyvenimo džiaugsmą naujais būdais. Tai laikotarpis, kuris mokys mus būti stipriais, lanksčiais ir atvirais gyvenimo pamokoms. Per šiuos išbandymus galime atrasti savo vidinę jėgą ir išmintį, – tai yra būtina norint tobulėti ir siekti sėkmės visose gyvenimo srityse.

Taigi šią savaitę:

 • Nuotaika ir asmeninės savybės: Daugelį lydės stipri vidinė motyvacija ieškoti prasmės ir gilintis į asmeninį augimą sąlygojančius veiksnius. Emocinės patirtys gali būti intensyvios, bet jos atneš svarbias pamokas.
 • Karjera ir profesiniai tikslai: Metas drąsiems pokyčiams ir kūrybingumui. Inovacijos ir nauji projektai gali atnešti ne tik profesinę, bet ir asmeninę sėkmę.
 • Santykiai ir socialinis gyvenimas: Santykiuose iškils sąžiningumo ir atvirumo svarba. Tai proga stiprinti ryšius, spręsti senas problemas ir kurti gilesnį ryšį su aplinkiniais.
 • Sveikata ir gerovė: Svarbu rasti pusiausvyrą tarp aktyvumo ir poilsio, atsižvelgti į savo fizinę ir emocinę sveikatą. Naujos sveikatingumo praktikos gali atnešti teigiamų pokyčių.
 • Kūrybiškumas ir dvasingumas: Tai puikus metas kūrybinėms išraiškoms ir dvasiniam augimui. Savęs pažinimas per kūrybą ir meditaciją gali padėti atskleisti gyvenimo prasmę ir vidinę harmoniją.

NEW! – Balandžio 24 d. visiškai naujas Online kursas Sielų reikalai: Sielos šeima, kvietimas ir palydos.

Išankstinė registracija pirmiesiems dalyviams – net su 50% nuolaida! Tik iki Balandžio 12 d.! 

Daugiau informacijos ir registracija čia…

Visada kartu – kosmoenergetika.lt

0
  0
  Krepšelis
  Jūsų krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę