fbpx
Akcija!

Sielų reikalai: Sielos šeima, Sielų kvietimas ir palydos 2024-04-24

102.00

SIELOS REIKALAI: SIELOS ŠEIMA, SIELOS KVIETIMAS IR PALYDOS

ONLINE KURSAI

online 3-jų užsiėmimų renginys su Meditacijos ir energinio poveikio specialiste, gydove ir rašytoja Ele Soul

Užsiėmimų pradžia 2024 m. Balandžio 24 d. 19 val.

 

Tai dvasinių ryšių atskleidimo ir įtvirtinimo laikas, kuomet kaip niekad stipriai galime veikti Dvasiniame pasaulyje. Kyla klausimas ar mums artimas Sielos ryšys, ar suprantami Sielos reikalai, ar gebame į savo gyvenimą prisišaukti norimas Sielas ir palydėti iš jo pasiklydusias? Ar palaikome ryšį su savo Sielos šeima? Reikiamu metu galime kreiptis ir sulaukti jos pagalbos?

Tam aktualu žinoti Sielų ryšio ir sąveikos ypatumus, mokėti praktikas, galinčias padėti išsilaisvinti iš energiją eikvojančių prisikabinusių pasiklydusių Sielų, gebėti sukurti ir palaikyti ryšį su Sielos šeima ir gauti pagalbą, žinoti kaip kviesti Sielą įkūnijimui ir suprasti savo įtaką šioms ir panašioms dvasinio pasaulio jėgoms.

Balandžio 24 d. 19 val. junkimės į 3-jų užsiėmimų Sielos reikalų kursus ir ženkime žingsnį į savęs pažinimo, dvasinių ryšių išgryninimo ir susijungimo su Sielos šeima gelmes. 

Leiskime sau atkurti ryšį su Sielos šeima, išmokime laisvintis iš mus įtakojančių ir energiją eikvojančių pasiklydusių Sielų, patirkime ir išgryninkime ryšį su savo Aukščiausiuoju AŠ, sudalyvaukime išlaisvinimo nuo nekrotinių ryšių Energinėje sesijoje.

 

Saugus atsiskaitymas

Ženkime į kokybišką naują savo gyvenimo būtį – priimkime savo Dvasinę pusę, savo Dvasios kelią, Sielos kelią!

SIELOS REIKALAI: Sielos šeima, Sielų kvietimas ir palydos – tai 3-jų Online užsiėmimų kursai, kurių metu sužinosite daugybę dalykų apie sielos šeimą ir jos atstovus, ryšio kūrimą su Sielos šeima, galimą pagalbą sveikatos, kūrybos, veiklos, dvasinio tobulėjimo ir saviraiškos srityse. Suprasite, kas yra pasiklydusios sielos, kokia jų sąveikos su mumis forma, kokia energija ir kaip galime jausti pasiklydusios sielos buvimą šalia. 

Mokysimės kaip pakviesti Sielą įkūnijimui, kokias sielas galime pritraukti ir kas tam gali sutrukdyti.

Užsiėmimų metu bus ir praktinė dalis:

 • Sužinosite ir mokysitės kaip atlikti išlaisvinančias nuo pasiklydusios sielos apeigas – meditacijas.
 • Vyks savo Energinės struktūros susigražinimo nuo įsiskverbusių ir kenkiančių esybių praktika.
 • Dalyvausite Susijungimo su savo Aukščiausiuoju AŠ praktikoje.
 • Vyks Meditacija, susijungimo su savo Sielos šeima praktika.
 • Sveikatos Šviesos kodų priėmimo ir dvasinio gydymo praktika.
 • Prisijungsite prie Pasiklydusių Sielų išlaisvinimo praktikos.
 • Patirsite Energinę sesiją – išlaisvinimą nuo pasiklydusių sielų ir nekrotinių ryšių nutraukimą.

Kaip vyks užsiėmimai?

Užsiėmimai vyks kartą per savaitę Online režimu tam skirtoje Facebook grupėje. Rekomendacija dalyvauti kiekviename užsiėmime tuo laiku, kai jis vyksta. Nesant galimybės, dalyvis galės peržiūrėti užsiėmimo įrašą, visi mokymų įrašai liks grupėje iki užsiėmimų pabaigos ir dar vieną mėnesį jiems pasibaigus.

Užsiėmimai vyks trečiadienio vakarais, nuo 19 iki maždaug 20.15 val. Viso bus 3 užsiėmimai. Pirmasis užsiėmimas – Balandžio 24 d. Tai online renginys, kuris vyks tam skirtoje Facebook grupėje, į ją dalyviai bus pakviesti jungtis po registracijos ir apmokėjimo.

Po kiekvieno užsiėmimo grupėje liks vaizdo įrašas, įrašai liks iki užsiėmimų pabaigos + 4 savaitės jiems pasibaigus.

Užsiėmimus ves gydovė ir rašytoja, meditacijos ir energinio poveikio specialistė Elė Soul (Eglė Gleščinskienė).

Jeigu jums aktualu daugiau sužinoti apie Sielų reikalus, suprasti savo gyvenime esančių trukdžių priežastis, mokytis Sielų bendravimo ypatumų, susijungti su savo Sielos šeima, žinoti kaip ir reikiamu metu gauti Sielos šeimos pagalbą bei vystyti intuityvius gebėjimus,- šie kursai kaip tik jums.

Kad geriau susipažintumėte su mokytoja, kviečiame skaityti neseniai pasirodžiusius Elė Soul romanus apie intuityvių gebėjimų vystymą, meilę, sielų bendravimą, ryšį su mirusiais ir išlaisvinimą nuo apsėdusių dvasių knygas „Aiškiaregė“, „Mirties laikas arba 8 minutės“, „Atvira širdis”.

Knygas rasite čia… 

0
  0
  Krepšelis
  Jūsų krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę
  Sielų reikalai: Sielos šeima, Sielų kvietimas ir palydos 2024-04-24
  102.00