Karminis laikas ir intuicija

2024 m. Vasario 7 d. 20 val. kviečiame į nemokamą Online webinarą – „Karminis laikas ir intuicija”

Karminis laikas reiškia kad galime tikėtis ne tik savo ar giminės uždirbtos karmos realizacijos, tačiau ir valstybės, šalies visos aplinkos karmos realizacijos.

Tad kai aplink kyla daugybė grėsmių ir iššūkių, kaip orientuotis, kaip veikti?
Mūsų intuicija gali būti patikimas gidus, padedantis pajusti ir suprasti, kas mums gali nutikti. Mokymasis pasitikėti savo intuicija ir įsiklausyti į savo vidinius jausmus gali padėti pajusti karminius ryšius ir išvengti galimų grėsmių.

O kaip gi vystyti intuiciją? Kaip mums gauti reikiamus atsakymus?
Jei tik galite dalyvaukite online režimu renginio metu, užduokite klausimus, dalinkitės savo patirtimis, sudalyvaukite
SUSIJUNGIMO SU SAVO DVASIA meditacijoje.

Registracija į šį webinarą čia:
https://kosmoenergetika.lt/registracija

Jei norite gilesnių Intuicijos lavinimo žinių ir praktikų – kviečiame į INTUICIJOS LAVINIMO KURSUS, kurie prasidės Kovo 6 d. 19 val. 

Išankstinei rezervacijai taikomos nuolaidos:
Iki Vasario 16 d. – 50% nuolaida nuo pradinės kurso kainos.
Nuo Vasario 17 iki 27 d. – 25% nuolaida nuo pradinės kurso kainos.
Nuo Vasario 28 iki Kovo 3 d. – 10% nuolaida.
Dalyvių skaičius kursuose ribotas, užsipildžius vietoms, kiti dalyviai nebebus registruojami.
Kursų registracijos nuoroda čia INTUICIJOS KURSAI

Kiekvienas iš mūsų turėtų ugdyti savo intuiciją, nes ji yra neatsiejama mūsų proto ir širdies sąveikos dalis. Vystydami intuiciją, mes mokomės pasitikėti savo vidiniais jausmais ir intuityviai jausti gyvenimo kryptį. Tai ne tik padeda spręsti kasdieninius iššūkius, bet ir atveria duris į gilesnį savęs pažinimą, leidžia atrasti naujas perspektyvas ir kurti prasmingesnį gyvenimo kelionę.

Mokytis klausytis ir sekti savo intuiciją yra kelias į pilnavertį ir harmoningą egzistavimą, kur kiekvienas sprendimas ir veiksmas yra atliekamas su pasitikėjimu ir darna.

INTUICIJOS LAVINIMAS – tai 5-kių Online užsiėmimų Intuicijos lavinimo kursai, kurių metu sužinosite daugybę dalykų apie Intuiciją, jos kalbą, signalus, trukdžius, atpažinimo būdus, sužinosite apie teisingus ir klaidinančius kūno signalus, patirsite įvairias Intuicijos aktyvavimo praktikas, atliksite namų darbus ir užduotis, sąlygojančias palaipsnį intuicijos atsivėrimą.

Pirkinių krepšelis