fbpx

Knyga \”Mirties laikas arba 8 minutės\” jau prekyboje

Ar tikrai išėjus mylimiesiems liekame vieni?

 

Artėjant Vėlinių ir mirusiųjų pagerbimo šventėms, dalinamės informacija apie knygą \”Mirties laikas arba 8 minutės\” bei jos autorę Ele Soul. Knyga šiuo metu jau yra prekyboje ir sulaukia ypač didelio susidomėjimo. 

 

Psichologai seniai pastebėjo, jog rudenį, trumpėjant šviesiam paros metui ir artėjant šventėms, kurios mums kaip niekad stipriai primena apie išėjusius žmonesnorisi su kuo nors pasikalbėti apie išėjusiuosius, mus palikusius žmones, apie likusius emocinius ryšius ir gyvenimą su praradimo skausmu, bei vis dar tvyrančia išėjusiųjų įtaka.

 

Norisi pasidalinti įprastai slepiamais jausmais, padiskutuoti apie gyvųjų ir mirusiųjų sąsajas.

 

\"\"

 

Elės Soul knygos ir jose keliamos idėjos sulaukia didelio visuomenės susidomėjimo ir svarstymų. Tai trečioji autorės, kuri kartu yra ir informacinių technologijų specialistė bei \”Sielų gydovė\”, kaip kad ją vadina gerbėjai, knyga. Egzistenciniai gyvenimo ir mirties, meilės ir sociumo taisyklių, emocinių – vieną žmogų su kitu jungiančių ryšių knygose keliami klausimai, skatina atkreipti dėmesį į savo pasirinkimus bei vertybes, nusimesti įvaizdžių kaukes ir pabūti akistatoje su savimi. Kaip knyga gali veikti skaitytojus? Kokia jos siunčiama žinutė..? 

Šiuos ir kitus atsakymus, be abejo, pateiks naujoji Elė Soul knyga \”Mirties laikas arba 8 minutės\”.

 

Pajusime, kad intriguoja ir skatina paimti knygą į rankas, jau pats knygos pavadinimas. Norisi sužinoti, ką autorė turi galvoje, ar \”mirties laikas\” – tai virsmo laikas, perėjimas tarp gyvenimo ir mirties tarpsnis, o gal kokia kita gyvųjų ir mirusiųjų pasaulius skirianti laiko riba. Gal pokyčio, reikalingo sugražinti į gyvenimą, akistatą su mirtimi patiriantį žmogų, laiko žymė? Kas tos aštuonios minutės ir kodėl jos siejamos su mirtimi?

 

\”Mirties laikas arba 8 minutės\” – tai romanas, turintis kryptingą siužeto liniją, padedančią giliau ir išsamiau, konstruktyviau analizuoti gyvenimo bei kasdienių pasirinkimų svarbą, mokantis vertinti gyvenimo dovaną ir mylėti save, pripažįstant tikrąsias vertybes be apsimetinėjimo, be prisitaikymo pagal sociumo lūkesčius…

 

Norime pasidžiaugti, jog ši knyga skaitytojus pasieks kaip niekad laiku, pasaulyje vykstančių įvykių, esamų suvaržymų bei sudėtingų emocinių patirčių kontekste. Galbūt ji išties kam nors taps terapine priemone, padedančia atkurti vidinę pusiausvyrą ir darną, o taip pat susitelkti ties pagrindiniais klausimais, reikalaujančiais neatidėliotinų sprendimų. 


Pasižiūrėkime, ką apie savo knygą pasakoja pati autorė Elė Soul..

Tegul jūsų Siela pasveiksta! – Elė Soul
Naująją knygą galima užsisakyti čia, o taip pat jo ieškokite visuose knygynuose.
0
    0
    Krepšelis
    Jūsų krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę