ENERGIJŲ HOROSKOPAS

 

 Mus sups sudėtingos energijos, kurios provokuos, palies mūsų jautriausias ir greitai pažeidžiamas vietas, tad baimė ir įtampa skleisis būtent iš ten. Vertėtų atsigręžti į šeimą ir daugiau laiko leisti su artimais žmonėmis, o jeigu likusios užspaustos nuoskaudos ar nesutarimai – bandyti juos išsiaiškinti, nebeatidėliojant ir nebetęsiant kivirčų grandinės tolyn.

   

Stebėsime situaciją, kuomet atsisakius savo užmojų ir planų, numojus ranka į iki šiol visas pastangas, laiką ir energiją suryjančius reikalus, atmetus ambicijas ir atvirai išsakant savo poziciją – rezultatai pranoks pačius geriausias lūkesčius.

Laikas suprasti, kad didžiausia vertybė yra ne mūsų pasiekimai ar finansinės pergalės, o ryšių su artimaisiais atkūrimas, palaikymas ir bendrystė šeimoje bei giminėje.

Turėtume sulaukti įvairių naujovių, netikėtumų. Bus daug ko atsisakoma. Didelė dalis jau įsitvirtinusių mūsų gyvenime dalykų bus atmesta ir trauksis iš įprastos aplinkos. Mus pasiekiančios energijos skatins visos nusistovėjusios mokslo ar žinių sistemos koncepcijos pokyčius, turėsime šansą, progą kažką išgirsti, suprasti, o gal ir išbandyti visiškai naujai.

 

Vyresnio amžiaus ir į konservatyvumą linkusiems asmenims tai bus pakankami didelis iššūkis. Tai kas sena ir įprasta jiems vis dar atrodys teisinga ir saugu, o ateinančios naujovės – visiškai neištyrinėtos, per daug drastiškos ir gal būt pavojingos. Jiems norėsis visa tai, kas nauja ir intensyviai braunasi į gyvenimą, atmesti…

 

Šios savaitės energijos po truputį ves mus į pereinamąją būseną, daug kas taps abejotina, nebeaišku, o iki šiol buvusių autoritetų nuomonės išsiskirs. Kils klausimai kuo vadovautis, kaip veikti, kur yra tiesa, kas gera, o kas bloga. Štai tokioje klausimų ir svarstymų maišalynėje vis dėl to teks veikti, judėti pirmyn ir stipriai rizikuoti.

Šią savaitę lengviau bus vaikams, jie lengviau priims naujas gyvenimo ir būties taisykles. Vaikai šią savaitę bus potencialūs laimėtojai, kurie rizikuos ir gaus trokštamą prizą, apdovanojimus, meilės atsaką.

Šios savaitės energijos intensyviai veiks mūsų endokrininę sistemą, netikėti hormonų pasikeitimai ir juos lydintys fizinio kūno bei emocijų pokyčiai, gali tapti išbandymu tiems, kas iki šiol jau turėjo panašių problemų.

Puoštis tiks rožinio kvarco papuošalais. Šią savaitę jie turės itin stiprią meilės energijos galią, padės išsklaidyti pesimizmą, pamiršti nuoskaudas, elgtis tolerantiškai ir į save priimti visa kas pozityvu ir gera.

 
aut. Eglė Gleščinskienė
https://kosmoenergetika.lt/

Kaip tau gali padėti ANGELŲ TERAPIJA- sužinok! ANGELŲ TERAPIJOS UŽSIĖMIMAI