Būrimas Taro kortomis – Koks man bus šis mėnuo?

 

Keičiantis mėnesiui, tam tikram gyvenimo etapui, sezonui, išgyvenant svarbius pasikeitimus šeimoje ar veikloje, labai norisi pažvelgti į ateitį – tam tinka Būrimas Taro kortomis – arba Taro pranašavimas.

Taro semantinė būrimo sistema yra labai plačiai paplitusi visame pasaulyje ir ypač mėgstama tų, kas stengiasi suprasti nutinkančių įvykių priežastis, stebi aplinkos ženklus, ugdo įvairius gebėjimus ir nori pakeisti savo gyvenimą į sėkmingesnį, prisiimdami sau atsakomybę už iki tol atliktus pasirinkimus, sprendimus ir priemones su kuriomis veikė.

 

Taro būrimas arba dėstymas naudojant Taro kortas – tai įdomus, suteikiantis informacijos ir žinių metodas. Juk visuomet įdomu savo situaciją pamatyti “kitų akimis”, gauti įžvalgas, suprasti, kur link suka ateities scenarijus..

Siūlome Taro būrimą prasidedančiam mėnesiui. Būrimas “Koks man bus šis mėnuo?” 

 

Šis Taro būrimas labai tinka prasidedant mėnesiui.

 

Kad būrimas būtų teisingas:

  • Atsipalaiduokite, giliai įkvėpkite ir iškvėpkite
  • Pasistenkite nurimti ir negalvokite apie jokius rūpesčius ar reikalus
  • Nurimę sau mintyse užduokite klausimą “Koks man bus šis mėnuo?”
  • Pasižiūrėkite į šių užverstų kortų paveikslėlį ir intuityviai išsirinkite vieną kortą. Ar tai bus pirma, antra, ar … penkta korta.
  • Pasižymėkite savo pasirinkimą, jo jau nebegalite keisti, nes būtent ta korta tiksliausiai atspindės mėnesio tendencijas.

Dabar, kai jūs jau turite išsirinkę savo kortą, belieka sužinoti Taro jums siunčiamą atsakymą, sužinoti ką tai reiškia ir ką ši Taro korta kalba apie jūsų galimybes ir kliūtis.

 

Taro atsakymas visuomet susijęs su informacija, kuri jau yra jūsų pasąmonėje, tačiau ji dar nėra pasiekiama, tai reiškia, kad sąmoningai prie jos mes negalime prisiliesti, sąmoningai to nežinome, tai dar neapšveista mūsų sąmonės šviesa. Taro kortos ir specifiniai Taro sistemos įrankiai padeda gauti šią informaciją ir žvilgtelėti į dar tik besiformuojančią ateitį.


Taro kortų atsakymai

 

Atsakymas – tai jūsų pasirinkta korta, perskaitykite šios kortos siunčiamą jums žinią…

 

1-ji korta SAULĖ 

Tai energijos ir šviesos korta. Ši korta pranašauja ryškų ir pripildytą energijos mėnesį. Būsite matomas, girdimas ir įdomus kitiems. Kartu tai ir atvirumo naujoms galimybėms metas, atgimimas po buvusių nesėkmių ir išbandymų.

Mėnesio laikotarpyje išaiškės svarbūs iki šiol slėpti ar visaip supainioti dalykai. Teks pripažinti sau, o vėliau ir kitiems savo pasirinkimus, o tai bus didelis žingsnis link iškeltų tikslų realizacijos. Tikėtinas prestižo ir socialinio statuso augimas. Daugiau dėmesio gali pareikalauti vaikai, – veikite atvirai, tuomet sulauksite pagalbos ir sėkmingai išspręsite kilusias problemas.


2- ji korta FORTŪNOS RATAS

Tai likimo permainų ir neapibrėžtumo korta. Fortūnos ratas niekada nėra stabilus, jis nuolat sukasi, juda, o tai reiškia, kad iš bet kokių gerovės aukštumų likimas mus gali nublokšti žemyn, o iš bedugnės galime būti kilstelėti aukštyn. Jeigu Fortūna palanki – žmogui sekasi ir jį dažniau aplanko sėkmė, lydi palankūs sprendimai ir aplinkybės. Jeigu Fortūna rūstauja –  galime tikėti nemalonų dalykų, nesėkmių, praradimų tiek fizine, tiek emocine prasme.

Ši korta rodo, kad mėnuo jums bus netolygus. Pajutę jėgų antplūdį, pasitikėjimą ir palankias aplinkybių sroves, veikite ir imkitės savo užmojų įgyvendinimo. Pastebėję, kad koks nors reikalas stringa, nebevarkite, luktelėkite, pailsėkite, užsiimkite kitais reikalais, laukdami palankaus likimo jums skirto laiko. 


3-ji korta PASAULIS

Labai tikėtina, kad būtent šį mėnesį pagaliau atrasite savo vietą. Viduje jausite augančią harmoniją ir ramybę. Po ilgų paieškų ir nerimo, laukia laiminga pabaiga. Tai ciklo arba kažkokio užsitęsusio dalyko pabaiga, kuri ateis su nauju jūsų požiūriu ir sąmoningumu. Jūs pasielgsite drąsiai, tuo patvirtindamas savo pasirinkimą.

Svarbiausias mėnesio atradimas – savo vietos radimas, savęs įprasminimas, savęs pažinimas ir veikimas pagal savo norus ir sumanymus. Sėkmingas laikas, galima tolimesnė kelionė.


4 -korta MAGAS

Šį mėnesį teks gerokai paplušėti, tačiau pasinaudodami sukauptomis žiniomis ir gebėjimais, puikiai su viskuo susitvarkysite. Bus daugiau bendravimo, o jūsų aplinkoje – daugiau žmonių, susitikimų ir bendrų reikalų. Nusimato įdomus laikas, kuomet gali tekti pasigilinti į naujus dalykus, sudalyvauti mokymuose ir kelti profesionalumą. Jūs daugiau rodysite inciatyvos ir ji bus priimta aplinkinių.

Tai laikas, kuomet kursite tolimesnius planus, kils nauji sumanymai. Asmeninių santykių srityje – susižavėjimo augimas ir prisirišimas. Elgsitės kūrybiškai, tad net kasdieniuose dalykuose atsiras daugiau žavesio.


5- korta SAIKAS

Nusimato stabilus mėnuo, jums pavyks suvaldyti savo emocijas ir išlaikyti vidinę ramybę ir pusiausvyrą, nežiūrint to, kas vyks aplink. Gali tekti atlikti monotoniškus, kantrybės reikalaujančius darbus, tačiau tai suteiks atsvarą. Taro rodo, kad tai tinkamas laikas atsigręžti į save, įsiklausyti į savo poreikius ir pasistengti išlaikyti jausmų ir proto balansą. Bet kokiu atveju tęskite tai, ką darėte iki šiol, dabar jums netinkamas metas atlikti drastiškus pokyčius. Tegul viskas klostosi savo tempu ir savo ritmu, jeigu sugebėsite išlaikyti šią pusiausvyrą, patirsite, kad tai jus stiprina, padeda sutelkti energiją ir pasijusti geriau.


Jeigu norite:

  • Išmokti skaityti Taro kortas,
  • Atlikti Taro būrimus
  • Gauti Taro įžvalgų
  • Ugdyti intuiciją
  • Praskleisti ateities šydą…

Kviečiame į Nuotolinius Taro kursus. Taro kursuose jūs sužinosite būrimo pradmenis, mokysitės Taro kortų reikšmių, pažinsite Taro archetipus, atliksite dėstymus ir įgysite įdomų laisvalaikio užsiėmimą…

Dabar šiems Taro kursams (1 ir 2 moduliai) taikoma DIDELĖ NUOLAIDA. Junkitės į mokymus, pasinaudokite šia galimybe ir išmokite skaityti Taro kortas.

Kursus veda gydovė, knygų autorė, energijų pasaulio specialistė Elė Soul. Daugiau apie kursus skaitykite čia…