fbpx

Kosmoenergetika pradedantiesiems. Atjauninimas ir seksualumo stiprinimas 2024-07-25

185.00240.00

NUOTOLINIS KOSMOENERGETIKOS SEMINARAS

MOTERŲ IR VYRŲ ATJAUNINIMAS, SEKSUALUMO DIDINIMAS

Kosmoenergetikos seminaras pradedantiesiems

 

Grupinio mokymosi nuotolinis seminaras, kuris vyks 2024 m. Liepos 25 d. 12 val.

Galima rinktis individualius mokymus – tuomet šis užsiėmimas ir iniciacijos vyks asmeniškai jums tinkamu suderintu laiku. Pasirinkimą matysite prie mygtuko „Į krepšelį”.

 

Būtina dalyvavimo sąlyga – įsisavintas Kosmoenergetikos Pradžiamokslio seminaras ir  energijos Farun-Buda, Firast ir Zevs. Šį seminarą rasite čia…

 

Seminaras, kurio metu mokysimės ir įsisavinsime energinės terapijos techniką padedančią atjauninti moters ir vyro organizmą, skatinančią regeneracijos ir greitesnio gijimo procesus. 

Įsisavintos energijos leis padidinti bet kokio organo energetinį potencialą, tonusą ir aktyvumą, greičiau ir efektyviau atstatyti organizmo bei atskirų organų funkcijas po traumų ar sužalojimų, panaikinti bėrimus ir alergines organizmo reakcijas

 

Seminaro metu gilinsime anksčiau įgytas žinias ir gebėjimus..

 

Užsiėmimai vyks Zoom platformoje, dalyviai likus 24 val. iki užsiėmimo gaus vaizdo medžiagą, o ją įsisavinę online susitikimo metu užduos klausimus, bus aiškinamasi Kosmoenergetikos ypatumai ir vyks iniciacijos į tris įsisavinamas energijas.

Mokymų metu Vyks iniciacijos – suderinimai su Sinrach, Sinlach ir Sv,Muchamed energijomis, bus perduota energinė organizmo atjauninimo, seksualumo didinimo bei hormoninio fono reguliavimo darbo technika. 

 

Žinias bei įgūdžius perduoda ir įšventinimus į Kosmoso energijos kanalus atlieka Gydovė, psichoinformaciologė, Kosmoenergetikos mokytoja Elė Soul.

 

 

Saugus atsiskaitymas

Seminare:

 • Moters organizmo atjauninimas
 • Vyro organizmo atjauninimas
 • Seksualinės energijos didinimas
 • Žavesio ir patrauklumo didinimas
 • Lyties-reprodukcijos sistemos korekcija
 • Lyties organų energetinė korekcija, atstatymas ir funkcionalumo stiprinimas
 • Odos atjauninimas ir stangrinimas energijų pagalba
 • Kremų ir aliejų pakrovimas, atjauninančių programų įvedimas
 • Silpnesnių organizmo vietų stiprinimas ir energetinė pagalba
 • Žaizdų gijimo skatinimas
 • Alergijos ir galimybė jas įveikti energijų pagalba…

Seminaro metu mokysimės, įsisavinsime ir vyks iniciacijos į energijas Sinrach, Sinlach ir Sv.Muchamed

Mokymų metu įsisavinamos energijos Sinrach, Sinlach ir Sv.Muchamed padės norint atjauninti vyro bei moters organizmą, didinti patrauklumą ir žavesį, reguliuoti lyties – reprodukcijos sistemos darbą, įveikti problemas, atsirandančias lytinių santykių metu. Padės reguliuoti hormoninį foną, padidinti bet kokios pažeistos organizmo sistemos ar atskiro organo sveikimą ir funkcijų atstatymą.


DĖMESIO! – tai nuotolinis seminaras, – rūpinamės jūsų sveikata ir patogumu.

Iniciacijos ir atsakymai į klausimus, bei kodų perdavimas vyks online būdu Zoom platformoje. Vaizdo medžiagą dalyviai gaus  likus 24 val iki mokymų pradžios.

Mokytis patogu ir saugu: dalyviai gaus visą reikiamą informaciją, taip pat nuotoliniu būdu vyks iniciacijos į energijas ir energijos kodų perdavimas.

Mokymų vaizdo medžiaga bus pasiekiama 7 paras laiko , t.y. bus galimybė iš naujo peržiūrėti užsiėmimo mokymų įrašus ir jeigu tik reikia, prisiminti, pasikartoti ar pasižymėti svarbius mokymo metu perduotus dalykus.

 

Gal būt tai pats tinkamiausias ir laisviausias laikas tobulėjimui ir noriems pokyčiams? Prisijunk ir atrask savo hobį su Kosmoenergetika!

 


Dėmesio, tai ne gydymas, ne sveikatos priežiūros ar sveikatinimo veikla, o visiškai alternatyvus darbas su energijomis. Turintiems sveikatos problemų rekomenduojame kreiptis į medikus…

Mokymai

Grupiniai mokymai, Individualūs mokymai

0
  0
  Krepšelis
  Jūsų krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę
  Kosmoenergetika pradedantiesiems. Atjauninimas ir seksualumo stiprinimas 2024-07-25
  185.00240.00Pasirinkti savybes