fbpx

Kosmoenergetika pradedantiesiems. Kraujotakos ir širdies darbo korekcija 2024-07-04

185.00220.00

NUOTOLINIS KOSMOENERGETIKOS SEMINARAS

KRAUJOTAKOS SISTEMOS KOREKCIJA

Kosmoenergetikos seminaras pradedantiesiems

 

Grupinio mokymosi nuotolinis seminaras, kuris vyks 2024 m. Liepos 4 d. 11 val.

Galima rinktis individualius mokymus – tuomet šis užsiėmimas ir iniciacijos vyks asmeniškai jums tinkamu suderintu laiku. Pasirinkimą matysite prie mygtuko „Į krepšelį”.

 

Būtina dalyvavimo sąlyga – įsisavintas Kosmoenergetikos Pradžiamokslio seminaras ir  energijos Farun-Buda, Firast ir Zevs. Šį seminarą rasite čia…

 

Tai seminaras skirtas kraujotakos sistemos ir širdies darbo energinei korekcijai. Mokysimės kaip energiniu būdu išvalyti kraujotakos sistemą, šalint negalavimų ir ligų priežastis, kaip koreguot širdies darbą ir keisti kraujo parametrus.

Įsisavinsime tam skirtas energijas Kraon, Džilius ir Ninalis

 

Kraujotakos problemas spręsti, valyti kraują nuo įvairių infekcijų, atstatyti optimalius parametrus esant įvairioms lėtinėms ligoms galime energijomis Kraon arba Džilius, o širdies darbo sutrikimus šalinti galime su energijos Ninalis pagalba. Darbo ypatumai, kanalų derinimas, apribojimai ir visa kitą ką turime žinoti. Užsiėmimo metu vyks iniciacijos į įsisavinamas energijas.

 

Iniciacijos ir atsakymai į klausimus, bei kodų perdavimas vyks online būdu Zoom platformoje. Vaizdo medžiagą dalyviai gaus likus 24 val iki mokymų pradžios.

Mokymų metu Vyks iniciacijos – suderinimai su Kraon, Džilius ir Ninalis energijomis, bus perduota energinio darbo technika, skirta įveikti širdies ir kraujotakos sistemos negalavimus.

Žinias bei įgūdžius perduoda ir įšventinimus į Kosmoso energijos kanalus atlieka Gydovė, psichoinformaciologė, Kosmoenergetikos mokytoja Elė Soul.

 

 

Saugus atsiskaitymas

Seminare:

 • sužinosite apie subtilų energinį darbą su žmogaus kraujotakos sistema;
 • kalbėsime apie kraujotakos pažeidimų ir negalavimų energinės korekcijos metodus;
 • mokysimės šalinti kraujotakos sistemos negalavimus ir jų priežastis;
 • mokysimės valyti kraują;
 • keisti kraujo parametrus ir energetiškai koreguoti kilusius negalavimus;
 • mokysimės stiprinti ir atstatinėti širdį;
 • koreguoti širdies veiklą.

Kanalas Kraon – tinka naudoti esant bet kokioms kraujotakos sistemos ar kraujo problemoms. Valo kraują esant diabetui, geltai ir pan., teigiamai veikia blužnį ir kepenis. Normalizuoja kraujyje leukocitų ir bilirubino kiekį, šalina radioaktyvaus apšvitinimo pasekmes. Stiprina imuninę ir endokrininę sistemas.

 

Kanalas Džilius – naudojamas esant blogiems kraujo tyrimams ir nusilpus imunitetui, gali padėti esant bet kokiems kraujo susirgimams, įskaitant ir vėžį iki 2 stadijos.

 

Kanalas Ninalis – tinka širdies ir širdies kraujotakos ligų korekcijai, energetiniam atstatymui, profilaktikai. Širdies ritmo koregavimui, širdies stiprinimui.

 

Seminaro metu perduota technika gali padėti greičiau įveikti širdies ir visos kraujotakos sistemos negalavimus, šalinti traumų ar pažeidimų, ilgalaikių sutrikimų pasekmes, įveikti uždegiminius procesus. Sužinosite kaip su energijų pagalba koreguoti tokių jautrių organų, kaip širdis, darbą. Bus mokoma kaip saugoti širdį, didinti žmogaus energinį potencialą ir gyvybingumą.


DĖMESIO! – tai nuotolinis seminaras, – rūpinamės jūsų sveikata ir patogumu.

Iniciacijos ir atsakymai į klausimus, bei kodų perdavimas vyks online būdu Zoom platformoje. Vaizdo medžiagą dalyviai gaus likus 24 val iki mokymų pradžios.

Mokytis patogu ir saugu: dalyviai gaus visą reikiamą informaciją, taip pat nuotoliniu būdu vyks iniciacijos į energijas ir energijos kodų perdavimas.

Mokymų vaizdo medžiaga bus pasiekiama 7 paras laiko , t.y. bus galimybė iš naujo peržiūrėti užsiėmimo mokymų įrašus ir jeigu tik reikia, prisiminti, pasikartoti ar pasižymėti svarbius mokymo metu perduotus dalykus.

Mokymų metu bus galimybė gauti patarimus, kaip ir kokias energijas taikyti esant tam tikroms problemoms.

 

Gal būt tai pats tinkamiausias ir laisviausias laikas tobulėjimui ir noriems pokyčiams? Prisijunk ir atrask savo hobį su Kosmoenergetika!


Dėmesio, tai ne gydymas, ne sveikatos priežiūros ar sveikatinimo veikla, o visiškai alternatyvus darbas su energijomis. Turintiems sveikatos problemų rekomenduojame kreiptis į medikus…

Mokymai

Grupiniai mokymai, Individualūs mokymai

0
  0
  Krepšelis
  Jūsų krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę
  Kosmoenergetika pradedantiesiems. Kraujotakos ir širdies darbo korekcija 2024-07-04
  185.00220.00Pasirinkti savybes