fbpx

Kosmoenergetika pažengusiems. Moters seksualumas ir intuicija 2024-04-29

165.00220.00

NUOTOLINIS KOSMOENERGETIKOS SEMINARAS

ENERGINIS SKAUSMO KONTROLĖS MECHANIZMAS. MOTERS PATRAUKLUMO, SEKSUALUMO IR INTUICIJOS STIPRINIMAS

Kosmoenergetikos seminaras pažengusiems

Grupinio mokymosi nuotolinis seminaras, kuris vyks 2024 m. Balandžio 29 d. 11 val.

Galima rinktis individualius mokymus – tuomet šis užsiėmimas ir iniciacijos vyks asmeniškai jums tinkamu suderintu laiku. Pasirinkimą matysite prie mygtuko „Į krepšelį”.

Būtina dalyvavimo sąlyga – įsisavintas Kosmoenergetikos Maginio bloko seminaras “Magijos panaikinimas”  ir tam naudojamos energijos Mama ir 1- Magičeskij.

Moters patrauklumas, žavesys, intuicija ir fiziologiniai kūno parametrai, tiesiogiai susiję su energijomis, kurias moteris įsileidžia į save, su kuriomis sąveikauja ir kurias emanuoja į aplinką.

Kosmoenergetikoje yra energijos, kurios padeda harmonizuoti ir, jei yra poreikis, stiprinti intuityvųjį moters kūną ir intuicijos reiškimąsi kasdieniniame gyvenime. Jų sąveikoje moteris atskleidžia savo magiškąjį lygmenį, geriau jaučia ir supranta, kuria tinkamus, norimus kontaktus su gamta, aplinka ir žmonėmis.

Energinėmis priemonėmis galime prisiliesti prie skausmo vibracijų ir jas keisti. Energinė anestezija –  skausmo slopinamas be medikamentų, veikiant skausmo židinį ir jo priežastį energinėmis priemonėmis.

Užsiėmimai vyks Zoom platformoje, papildomai dalyviai likus 24 val. iki užsiėmimo gaus vaizdo medžiagą, o ją įsisavinę online būdu užduos klausimus, bus aiškinamasi Kosmoenergetikos ypatumai ir vyks iniciacijos į dvi įsisavinamas energijas.

Mokymų metu Vyks iniciacijos – suderinimai su Gekata ir Lunnyj svet energijomis

Žinias bei įgūdžius perduoda ir įšventinimus į Kosmoso energijos kanalus atlieka Gydovė, psichoinformaciologė, Kosmoenergetikos mokytoja Elė Soul.

Saugus atsiskaitymas

Kosmoenergetikos metodas turi ypatingą, išskirtinę energiją Gekata, kuri padeda norima kryptimi keisti moters vibracijas, įtakojant ne tik fiziologinius kūno parametrus, tačiau ir patį elgesį, savybes ir pasąmonines programas. Taip pat ši energija padeda harmonizuoti ir, jei yra poreikis, stipinti intuityvųjį moters kūną ir intuicijos reiškimąsi kasdieniniame gyvenime. Moteris atskleidžia savo magiškąjį lygmenį, geriau jaučia ir supranta, kuria tinkamus, norimus kontaktus su gamta, aplinka ir žmonėmis.

Egzistuoja energinės priemonės padedančios prisiliesti prie skausmo vibracijų ir jas keisti. Energinė anestezija –  skausmo slopinamas be medikamentų, veikiant skausmo židinį ir jo priežastį energinėmis priemonėmis.

Seminare:

 • Energetinis skausmo kontrolės mechanizmas
 • Skausmo šalinimo technika
 • Ribinis skausmo slenkstis
 • Skausmo sustabdymas šoko, avarijos ar traumos atveju
 • Iniciacija į Kosmoso energijos kanalą Lunnyj svet
 • Moters žavesys ir patrauklumas
 • Trūkstamų moteriškumo savybių sukūrimas ir programavimas
 • Moters seksualumo ir vaisingumo didinimas
 • Iniciacija į energiją Gekata
 • Energinės moters vibracijos ir norimų santykių su partneriu kūrimas.

Seminaro metu mokysimės ir įsisavinsime kanalus – Lunnyj svet ir Gekata

Teorinės žinios, praktiniai mokymai ir Iniciacijos į šių kanalų energiją.


DĖMESIO! – tai nuotolinis seminaras, – rūpinamės jūsų sveikata ir patogumu.

Iniciacijos ir atsakymai į klausimus, bei kodų perdavimas vyks online būdu Zoom platformoje. Vaizdo medžiagą dalyviai gaus  likus 24 val iki mokymų pradžios.

Mokytis patogu ir saugu: dalyviai gaus visą reikiamą informaciją, taip pat nuotoliniu būdu vyks iniciacijos į energijas ir energijos kodų perdavimas.

Mokymų vaizdo medžiaga bus pasiekiama 7 paras laiko , t.y. bus galimybė iš naujo peržiūrėti užsiėmimo mokymų įrašus ir jeigu tik reikia, prisiminti, pasikartoti ar pasižymėti svarbius mokymo metu perduotus dalykus.

Mokymų metu bus galimybė gauti patarimus, kaip ir kokias energijas taikyti esant tam tikroms problemoms.

Gal būt tai pats tinkamiausias ir laisviausias laikas tobulėjimui ir noriems pokyčiams? Prisijunk ir atrask savo hobį su Kosmoenergetika!

Dėmesio, tai ne gydymas, ne sveikatos priežiūros ar sveikatinimo veikla, o visiškai alternatyvus darbas su energijomis. Turintiems sveikatos problemų rekomenduojame kreiptis į medikus…

Mokymai

Grupiniai mokymai, Individualūs mokymai

0
  0
  Krepšelis
  Jūsų krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę
  Kosmoenergetika pažengusiems. Moters seksualumas ir intuicija 2024-04-29
  165.00220.00Pasirinkti savybes