fbpx

2 – ji Magijos pamoka. Angelų apsauga

49.61

ANGELŲ IR ŠVIESOS PAGALBININKŲ MAGIJOS pamoka (2 modulis, 2 pamoka)

 • Angelų apsauga
 • Angelų apsaugos ženklas ir naudojami simboliai
 • Namų energijos perkeitimas su Angelų ženklu
 • Namų energijos perkeitimo ritualas

Video pamoka, MP4 formatu. Pamokos trukmė 1 val 05 min.

Saugus atsiskaitymas

 

Mokymus veda gydovė, įvairių energinio poveikio metodikų autorė ir mokytoja Elė Soul – Eglė Gleščinskienė. Tai pamoka iš Magijos kurso Angelų ir šviesos pagalbininkų magija.

Ši pamoka skirta asmenims, besidomintiems dvasiniu pasauliu, kuris yra šalia mūsų, norintiems aktyvuoti intuityvius gebėjimus ir plėsti akiratį. Sužinosite apie Angelų pasaulį ir atskiras šio pasaulio sritis, apie chaoso jėgas ir Angelų ženklą, padedantį atstatyti darną ir harmoniją. Išgirsite apie atskirus Angelų ženklo simbolius ir jų reikšmę, sužinosite, kaip šis ženklas yra kuriamas bei jo panaudojimą namų energijų perkeitimui. Gausite namų darbų užduotį žinių užtvirtinimui ir įgūdžių stiprinimui.

Besilaukiančioms moterims, nepilnamečiams ir asmenims turintiems psichinių negalavimų ši pamoka nerekomenduojama.

Dėmesio! – Po įsigijimo video pamoka bus pasiekiama 1 savaitę laiko, tad asmeninį savo laiką planuokite taip, kad spėtumėte peržiūrėti ir įsisavinti visą pamokos informaciją.

 

Pamoka ir joje pateikiama informacija yra skirta tik asmeniniam naudojimui. Gautą pamokos medžiagą viešinti, ja dalintis su kitais, kopijuoti, įrašinėti, skelbti internete ar naudoti savo vedamuose mokymuose – draudžiama. Tai intelektualinė nuosavybė saugoma Autorių ir gretutinių teisių įstatymu.

0
  0
  Krepšelis
  Jūsų krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę
  2 – ji Magijos pamoka. Angelų apsauga
  49.61