fbpx
Akcija!

Paveikslas PASLAPČIŲ ANGELAS

35.00170.00

 

Paveikslas PASLAPČIŲ ANGELAS

Tai spaudinys ant kokybiškos foto drobės, atspaustas neblunkančiais, ekologiškais dažais.

Su porėmiu, paruoštas kabinimui ant sienos.

Paveikslai yra pristatomi tik Lietuvos teritorijoje.

Yra žinoma, kad Paslapčių angelas yra švelni ir paslaptinga būtybė, kuri lydi mus per gyvenimo paslaptis ir nežinomybes. Šis angelas moko mus suprasti, kad ne viskas gyvenime turi būti aišku ir atskleista. Jis suteikia mums drąsos tyrinėti paslaptis, siekti gyvenimo gilumos ir suprasti dalykus, kurie nematomi akimis, bet juntami širdimi. Paslapčių angelas moko mus gyventi kartu su nežinomybe ir mokytis iš jos. Jis padeda mums atrasti naujas galimybes ir įžvalgas, kurias paslėpė gyvenimo kelio vingiai. Šis angelas atveria mums duris į magijos ir stebuklų pasaulį, ragina mąstyti ne tik loginiais, bet ir intuityviais būdais. Tai yra angelas, kuris leidžia mums gyventi pilnavertį ir paslaptingą gyvenimą, nebijant nepažįstamo ir nežinomo.

Po užsakymo paveikslas bus išsiųstas per 5 darbo dienas.

Saugus atsiskaitymas

Jūsų pasirinktas paveikslas  tai spaudinys ant foto drobės, puikus meno kūrinys, kurio tekstūra puikiai atspindi kokybiškas spalvas. Kiekvienas spausdinimas atliktas su ekologiškais dažais, o gamintojas garantuoja ilgalaikį atsparumą išblukimui – net iki 80 metų!

Paveikslai yra pritvirtinti ant medinio porėmio, o didesnių išmatavimų porėmiai yra papildomai sutvirtinti mediniais skersiniais. Be to taip pat yra pritvirtintas metalinis troselis, tad įsigytą paveikslą lengvai ir patogiai galite iškarto tvirtinti prie sienos.

Pasirinkdami Angelų paveikslų tematiką, ne tik suteiksite jaukumo savo būstui ar darbo patalpoms, bet ir turėsite nepakartojamą interjero detalę, kuri padės jums kurti pageidaujamą emocinę atmosferą.

Šis Angelų paveikslas yra puiki dovana, jei norite nudžiuginti draugą, kolegą, mylimąjį ar artimą žmogų. Tai dovana, kuri ne tik nudžiugins, bet ir padovanos malonias emocijas, kaskart žiūrint į jį.

Tai yra daugiau nei paprastas paveikslas – tai meno kūrinys, kuris gyvens kartu su jumis ir praturtins jūsų gyvenimą!

Paveikslai su porėmiais (paruošti kabinimui ant sienos) pristatomi tik Lietuvos teritorijoje.

Į užsienį galime pristatyti tik spaudinį ant drobės be porėmio, susuktą į ruloną. Esant poreikiui kreiptis elesoul.lt@gmail.com

Pasirinkite paveikslo dydį:

20 x 20 cm, 30 × 30 cm, 40 × 40 cm, 50 ×50 cm, 60 × 60 cm, 70 ×70 cm, 80 × 80 cm, 100 ×100 cm

0
    0
    Krepšelis
    Jūsų krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę
    Paveikslas PASLAPČIŲ ANGELAS
    35.00170.00Pasirinkti savybes