fbpx
Akcija!

Paveikslas ŠVELNUMO ANGELAS

35.00170.00

 

Paveikslas ŠVELNUMO ANGELAS

Tai spaudinys ant kokybiškos foto drobės, atspaustas neblunkančiais, ekologiškais dažais.

Su porėmiu, paruoštas kabinimui ant sienos.

Paveikslai yra pristatomi tik Lietuvos teritorijoje.

Yra žinoma, kad Švelnumo angelas yra ramybės ir šilumos šaltinis. Jo buvimas pripildo mūsų širdį švelnumu ir paguoda, padeda išreikšti meilę ir supratimą. Šis angelas puoselėja mūsų santykius su kitais ir skatina geranoriškumą bei užuojautą. Jis yra mūsų širdies gynėjas, padedantis švelniai išreikšti jausmus ir aplinkinius priimti su atvirumu. Švelnumo angelas atveria kelią komunikacijai ir konfliktų sprendimui su švelnumu ir pagarba, o jo buvimas mums primena, kad kartais švelnumas yra galingiausia jėga.

Šis angelas suteikia vidinę taiką ir ramybę, o jo meilės energija puoselėja harmoniją mūsų gyvenime. Švelnumo angelas yra mūsų supratimo ir užuojautos šaltinis, kuris padeda kurti šiltus ir harmoningus santykius su kitais žmonėmis. Jo buvimas atneša švelnumą į mūsų gyvenimą ir moko priimti ir mylėti save bei kitus su visais jų privalumais ir trūkumais.

Po užsakymo paveikslas bus išsiųstas per 5 darbo dienas.

Saugus atsiskaitymas

Jūsų pasirinktas paveikslas  tai spaudinys ant foto drobės, puikus meno kūrinys, kurio tekstūra puikiai atspindi kokybiškas spalvas. Kiekvienas spausdinimas atliktas su ekologiškais dažais, o gamintojas garantuoja ilgalaikį atsparumą išblukimui – net iki 80 metų!

Paveikslai yra pritvirtinti ant medinio porėmio, o didesnių išmatavimų porėmiai yra papildomai sutvirtinti mediniais skersiniais. Be to taip pat yra pritvirtintas metalinis troselis, tad įsigytą paveikslą lengvai ir patogiai galite iškarto tvirtinti prie sienos.

Pasirinkdami Angelų paveikslų tematiką, ne tik suteiksite jaukumo savo būstui ar darbo patalpoms, bet ir turėsite nepakartojamą interjero detalę, kuri padės jums kurti pageidaujamą emocinę atmosferą.

Šis Angelų paveikslas yra puiki dovana, jei norite nudžiuginti draugą, kolegą, mylimąjį ar artimą žmogų. Tai dovana, kuri ne tik nudžiugins, bet ir padovanos malonias emocijas, kaskart žiūrint į jį.

Tai yra daugiau nei paprastas paveikslas – tai meno kūrinys, kuris gyvens kartu su jumis ir praturtins jūsų gyvenimą!

Paveikslai su porėmiais (paruošti kabinimui ant sienos) pristatomi tik Lietuvos teritorijoje.

Į užsienį galime pristatyti tik spaudinį ant drobės be porėmio, susuktą į ruloną. Esant poreikiui kreiptis elesoul.lt@gmail.com

Pasirinkite paveikslo dydį:

20 x 20 cm, 30 × 30 cm, 40 × 40 cm, 50 ×50 cm, 60 × 60 cm, 70 ×70 cm, 80 × 80 cm, 100 ×100 cm

0
    0
    Krepšelis
    Jūsų krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę
    Paveikslas ŠVELNUMO ANGELAS
    35.00170.00Pasirinkti savybes