fbpx
Akcija!

Angelų terapijos užsiėmimų ciklas 2024-09-04

Original price was: 390.00€.Current price is: 245.00€.

ANGELŲ KURSAI – DARBO SU SAVO ŠVIESOS KŪNU UŽSIĖMIMAI +DOVANA „Šviesos kanalas ir jo valymas. Įsižeminimas” vaizdo įrašas, kurio vertė 32,67 Eur. 

Pradžia 2024 m. Rugsėjo 4 d. 20 val.

 • sužinosite apie energinius pokyčius aplinkoje, kurie įtakoja mūsų savijautą, gyvybinį tonusą ir emocines būkles.
 • Sužinosite, kaip susiderinti su aplinkos energijomis, kad pasiektume harmoniją ir jaustumės geriau.
 • Sudalyvausite Susiderinimo su Žemės ir Visatos energijomis meditacijoje.

Kiekvienas Angelų terapijos užsiėmimas pripildys jūsų gyvenimą nauju suvokimu ir kokybe. Padės išeiti už įprasto, žmogaus palaikomo pasaulio suvokimo ir galiojančių dėsnių ribų. Padės kitaip pažvelgti į iškylančias problemas ir sunkumus, kiekvienam dalyviui atvers galimybes nuo kažko išsilaisvinti, o turėtas problemas perkeisti į aukštesnes, pozityvias, kuriančias ir atstatančias energijas, sustiprinti su tuo susijusius asmeninius gebėjimus..

Užsiėmimai vyks kartą per savaitę Rugsėjo- Spalio mėnesiais – viso bus 8 užsiėmimai + 9-tasis ypatingasis užsiėmimas- staigmena.


Kiekvieno webinaro metu žinias perduos ir su jumis dirbs Kosmoenergetikos Mokytoja, psichoinformaciologė

Gydovė Elė Soul – Eglė Gleščinskienė

Saugus atsiskaitymas

ANGELŲ KURSAI – DARBO SU SAVO ŠVIESOS KŪNU UŽSIĖMIMAI

Nuo Rugsėjo mėnesio kas savaitę, kiekvieną trečiadienį, bus organizuojami Angelų terapijos ir darbo su savo šviesos kūnu užsiėmimai (webinarai). Tai grupinės distancinės terapijos vakarai, kurių metu vyks aktyvūs visų dalyvaujančiųjų asmenų šviesos kūnų valymo seansai, sąveika su Angelais ir Arkangelais.

Pirmoje kiekvieno webinaro dalyje dirbsime pagal Angelų terapijos pradininkės, psichologijos mokslų daktarės Doreen Virtue bei Drunvalo Melhisedeko metodikas. Užsiėmimo metu bus iššaukiama pasirinkto Arkangelo arba Arkangelų grupės ir Šviesos Dievybių energija, kuri sąlygos negatyvių energijų, kenksmingos informacijos ir žalingų programų (priklausomybė, baimė, gėla, skurdas, skausmas, vienatvė ir kt.) valymąsi. Taip pat plės kiekvieno dalyvio sampratą apie subtilias veikiančias jėgas, skatins pažvelgti ir pajusti ypatingą Šviesos pagalbininkų- Angelų ir Arkangelų pagalbą.

Kita užsiėmimo dalis – Šviesos kūno valymas aktyviu Kosmoenergetiniu kanalu. Bus atveriamas pasirinktas Kosmoso energijos kanalas, kurio srautas bus nukreipiamas dalyvaujančių asmenų energetinio lauko valymui. Vyks neigiamo energetinio poveikio, neigiamų aplinkos bei neharmoningų santykių priežasčių neutralizavimo procesai, kenksmingos energijos ir informacijos šalinimas iš žmogaus sąmoningos ir nesąmoningos Esybės dalies- iš visos energetinės struktūros.

KIEKVIENO UŽSIĖMIMO PLANAS:

 • Susiderinimas su aplinkos energijomis.
 • Praktika su pasirinkto Arkangelo energija pagal Doreen Virtue „Angelų medicina“ ir Drunvalo Melhisedeko, metodikas.
 • Pasirinkto Arkangelo iškvietimas, darbas su jo energija (priėmimas, nukreipimas negatyvios informacijos ir energijos naikinimui bei užpildymui gydančia, harmonizuojančia Dieviška Meile ir šviesa).
 • Šviesos kūno valymas aktyviu Kosmoenergetiniu kanalu.
 • Aptarimas

Kiekvieno webinaro metu žinias perduos ir su jumis dirbs Kosmoenergetikos Mokytoja, psichoinformaciologė, Gydovė Elė Soul – Eglė Gleščinskienė

Tai – autorinė Eglės Gleščinskienės mokymų ir transformacinio kelio, darbo su Angelais ir Šviesos esybėmis programa

ORGANIZACINIAI DALYKAI:

 • Užsiėmimai vyks kartą per savaitę.
 • Angelų terapijos užsiėmimų ciklas vyks Rugsėjo- Spalio mėnesiais – viso bus 8 užsiėmimai + 9-tasis ypatingasis užsiėmimas – staigmena.
 • Kiekvieno webinaro metu bus kviečiamas konkretus Angelas, Arkangelas arba jų grupė ir Šviesos Dievybių energija, bus dirbama su dalyvių problemomis (fiziniame, emociniame, mentaliniame, dvasiniame ir kituose lygmenyse) bus analizuojamos atskiros emocinės sąsajos ir priežastys. Dalyviai patirs unikalų Angelų prisilietimą, Šviesos dievybių pagalbą ir energinę terapiją. Gaus namų užduotis,- kad geriau įsisavintų išgirstą medžiagą, tobulėtų, mokytųsi ir kartu judėtų Dvasinio tobulėjimo keliu.
 • Rekomenduojama dalyvauti visuose užsiėmimo ciklo renginiuose, jeigu tiesiogiai kažkuriame webinare dalyvauti negalėsite, tuomet peržiūrėsite grupėje likusį webinaro įrašą. Nuosekliai dalyvaujant pasiekiamas didžiausias efektyvumas.
 • Užsiėmimai vyks uždaroje Facebook grupėje, į kurią dalyviai bus įtraukti prieš prasidedant užsiėmimų ciklui.

Specialaus pasirengimo nereikia, tinka ieškantiems, smalsiems, laimingiems ir nusivylusiems, kenčiantiems ir liūdintiems, prispaustiems bėdų ar atrandantiems išeitis. Tinka ir bet kokias dvasines praktikas ar sistemas taikantiems asmenims, ieškantiems būdų ir priemonių, kaip palengvinti dvasinio tobulėjimo eigą, atgaivinti ar keisti santykius ir išsilaisvinti iš persekiojančių sunkumų.

Tai webinarai – užsiėmimai kurių transliacija vyks internetu specialiai tam skirtoje Facebook grupėje (niekur važiuoti nereikės, turėdami internetą jūs prisijungsite ir dalyvausite, išgirsite informaciją, atliksite praktikas ir t.t. ). Pasirūpinkite, kad tuo metu būtų kokybiškas interneto ryšys, o jūs pats – ramioje, patogioje, jums komfortiškoje vietoje ir aplinkoje, kad turėtumėte galimybę atsipalaiduoti ir jums niekas netrukdytų.

UŽSIĖMIMŲ CIKLO TEMOS:

 • 1 užsiėmimas– Į pagalbą kviesime Arkangelą Raguelį santykių harmonizavimui su artimaisiais ir mylimais žmonėmis. Išsilaisvinimo nuo slegiančių prisirišimų ir būtį nuodijančių minčių, darbo su šiuo Arkangelu praktika. Jausmų skaistinimas. Terapija su Anael Meilės ir harmonijos Kosmoso kanalu.
 • 2 užsiėmimas – Gydančios Arkangelo Rafaelio energijos priėmimas, vidinės harmonijos ir energetinio balanso kūrimas. Kūno (visų lygmenų) ir likimo “gydymas”. Darbas su Kosmoenergetiniu kanalu Farun-Buda.
 • 3 užsiėmimas – Stiprus valantis aspektas Arkangelo Mykolo mums perduodamoje išsilaisvinimo nuo negatyvios informacijos ir energijos praktikoje. Gyvybingumo stiprinimas, apsaugos nuo negatyvių reiškinių kūrimas. Darbas su Kosmoenergetinaisi kanalais Firast ir Zevs.
 • 4 užsiėmimas – Susipažinsime ir veiksime su Arkangelo Azraelio energija (psichoemocinio kūno valymas ir korekcija, psichoemocinės būsenos harmonizavimas, susitaikymas su netektimis ir praradimais, atleidimas už patirtą skausmą, išdavystę ir kitus mums kenkiančius kitų asmenų poelgius). Išsilaisvinimas nuo prisirišimų prie mirusiųjų pasaulio. Emocinės apsaugos stabilizavimas. Darbas su Kosmoenergetiniais kanalais Firast ir Zevs.
 • 5 užsiėmimas – Kviesime Arkangelo Mykolo energiją (negatyvo valymui, prisijungimų prie vampyrų nutraukimui, kenksmingų energetinių struktūrų bei mirusiųjų šalinimui). Energetinių blokų deginimas, kenksmingų programų naikinimas. Antroje užsiėmimo dalyje- praktika su Kosmoenergetiniu kanalu Mama.
 • 6 užsiėmimas – Angelų ženklai, kaip suprasti siunčiamas žinutes. Kviesime Arkangelą Urielį dvasinio ir materialinio balanso sukūrimui ir palaikymui. Finansinės gerovės praktika su Arkangelo Urielio pagalba. Terapija su Kosmoenergetikos Agni energijos kanalu.
 • 7 užsiėmimas – Gydysime savo sužeistą ir kenčiančią dvasią, apsupsime ją Meilės Arkangelo Čamuelio energija. Kliūčių harmoningiems santykiams naikinimas, norimos partnerystės kūrimas. Nepasitikėjimo ar nusivylimo meile programų paleidimas. Meilės energijos priėmimas, atsivėrimas džiaugsmui ir palaimai. Antroje dalyje- praktika su Anael Kosmoso kanalu.
 • 8 užsiėmimas – Gydysime savo sužeistą ir kenčiančią dvasią, vyks intensyvus grožio, harmonijos ir subtilios dermės su aplinka kūrimas su Arkangelo Jofielio energija. Būties tempo mažinimas, atsivėrimas pajautai, kūrybai, dermei. Švarių, harmoningų, kūrybinių minčių stiprinimas, kūrybinių projektų generavimas. Viduje slypinčio Kūrėjo žadinimas. Praktika su Meilės ir harmonijos Kosmoso kanalu Anael.
 • 9 užsiėmimas – Užsiėmimas- siurprizas.

Kiekvieno webinaro metu vyks intensyvus darbas Fiziniame, Sielos ir Dvasios planuose. Bus kviečiamas konkretus Angelas, Arkangelas arba jų grupė ir Šviesos Dievybių energija, bus dirbama su dalyvių problemomis (fiziniame, emociniame, mentaliniame, dvasiniame ir kituose lygmenyse), analizuojamos atskiros emocinės sąsajos ir priežastys.

Dalyviai patirs unikalų Angelų prisilietimą, Šviesos dievybių pagalbą ir energinę terapiją.

Gydovė Eglė įves jus į aukštų vibracijų erdvę, kurioje vyks unikali dalyvių pažintis su Šviesos energijomis ir jų pagalbininkai. Bus naudojami tam reikalingi sąmonės “instrumentai” ir technikos, dalyviai patirs savitas Angelų energijas ir jų poveikį.

Šie užsiėmimai labai tinka visiems asmenims, kurie:

 • Nori patirti stebuklingą Angelų prisilietimą,
 • Artimiau, giliau pajusti ypatingą Šviesos energijų darbą,
 • Trokšta šviesos, gėrio kūrybos ir meilės,
 • Nori pradėti naują savo gyvenimo etapą, kupiną meilės ir šviesos energijų,
 • Jaučiasi nusivylę, išsekę,
 • Išvarginti rutinos,
 • Sunkiai randa gyvenimo prasmę ar kryptį,
 • Patiria bendravimo sunkumus,
 • Jaučia įvairius trukdžius savo gyvenime,
 • Nori pažvelgti į bet kokių įvykių priežastis,
 • Trokšta pajusti ir priimti gyvenimo džiaugsmą ir galimybes.

Kiekvienas webinaras pripildys jūsų gyvenimą nauju suvokimu ir kokybe. Padės išeiti už įprasto, žmogaus palaikomo pasaulio suvokimo ir galiojančių dėsnių ribų. Padės kitaip pažvelgti į iškylančias problemas ir sunkumus, kiekvienam dalyviui atvers galimybes nuo kažko išsilaisvinti, o turėtas problemas perkeisti į aukštesnes, pozityvias, kuriančias ir atstatančias energijas, sustiprinti su tuo susijusius asmeninius gebėjimus..

Tai žinių, asmeninio darbo, transformacijų, sąlyčio su Angelais ir Šviesos energijomis bei energinio persikeitimo ciklai, kurie palaipsniui dalyvį ves į vis gilesnį suvokimą, į vis aukštesnes energines vibracijas, išsilaisvinimą ir tai lydinčius sprendimus..


KĄ TAI MAN SUTEIKS?

 • Geriau suprasite savo problemas
 • Lavinsite intuiciją
 • Atrasite naujus draugus
 • Mokysitės atsiverti Šviesos energijoms ir jus pasiekiančiai pagalbai
 • Aktyvuosite intuityviuosius gebėjimus
 • Klausysitės, mokysitės priimti ir pritaikyti savo gyvenime informaciją iš subtiliųjų lygmenų
 • Įžengsite į palaipsninį priežasčių suvokimo kelią
 • Sąveikausite ir patirsite unikalias Šviesos pagalbininkų energines vibracijas
 • Ardysite savo gyvenimo užtvaras ir kliūtis
 • Šalinsite energinius blokus, ribojančius jūsų gebėjimą džiaugtis, patirti sėkmę, priimti ir dalinti meilę.
 • Ir visa tai- kiekvieno užsiėmimo metu…!
 • Ir dar daugiau… Jūs atrasite save kitame- meilės ir darnos, gerovės ir šviesos kontekste!!!

Kiekvienas webinaras prasidės 20 val. Tad prieš tai rekomenduojama nusiraminti, atsipalaiduoti, susikurti sau patogią aplinką (galima uždegti žvakes, naudoti smilkalus, įsijungti mėgstamą muziką..) Pamedituokite ir šios sesijos laukite ramybės būsenoje.

UŽSIĖMIMŲ LAIKAS:

Rugsėjo ir Spalio mėn. trečiadienio vakarais 20 val.

Paaiškinimai dėl prisijungimo:

Dalyvis turi pasirūpinti internetu ir priemone, kuria jungsis prie interneto (kompiuteriu, planšete ar mobiliu telefonu). Darbas vyksta internetu – niekur vykti nereikia. 20 val. (Lietuvos laiku) – kiekvieno užsiėmimo pradžia. Jeigu jūs esate kitoje šalyje, persiskaičiuokite pagal tos šalies laiką, kada jums prasidės webinaras.

Kiekvienas oline užsiėmimas (tiesioginė transliacija) vyks internetu facebook platformoje, specialiai tam skirtoje uždaroje grupėje. Užsiėmimų grupėje dalyviai galės diskutuoti, bus užduodami namų darbai, dalijamasi kita aktualia informacija. Bus saugojami webinarų įrašai, tad jeigu užsiėmimo metu negalėsite sudalyvauti, vėliau peržiūrėsite įrašą. Jei bus poreikis, bet kurį užsiėmimą bus galima pažiūrėti pakartotinai (įrašai bus grupėje dar savaitę laiko po paskutinio užsiėmimo – t.y. iki Lapkričio 7 d. 24 val.).

Facebook grupė, kurioje vyks mokymai bus aktyvi iki užsiėmimų pabaigos, po to bus uždaroma, tad užsiėmimų įrašai bei kita informacija bus saugoma šioje grupėje tik tuo metu. Vėliau informacija nebus pasiekiama.

Kiekvienas užsiėmimas gali tęstis 1- 1,5 val. (priklausomai nuo temos, dalyvių pasirengimo ir Šviesos pagalbininkų darbo bei intencijų)… Pokyčiai, energijos, perkeitimo procesas gali jaustis iki kito webinaro…

Su užsiregistravusiais dalyviais bendraus ir užsiėmimus ves gydovė Elė Soul – Eglė Gleščinskienė, projekto Dvasinis kelias vadovė, Rytų medicinos tarptautinės klasės Reiki Meistrė, I kategorijos Liaudies žiniuonė, turinti Praktinės šiuolaikinės parapsichologijos ekstrasenso kvalifikaciją. Žmogaus Energinių centrų (čakrų ir rezonatorių) derinimo technikų “Ugnies gėlelė”, “Šviesos rankos”, “Pakal Votan” rezonansinio-vibracinio metodo taikymo pacientų energetinei korekcijai bei vidinei harmonijai pasiekti specialistė, Kosmoenergetikos Mokytoja ir mokymų programos Aukso Amžiaus Kosmoenergetika autorė. Angelų medicinos terapijos specialistė, mokymų programos Angelų terapija- Angelų medicina autorė. Thetahealing® (Teta gydymo) metodo instruktorė- mokytoja, ThetaHealing Institute of Knowledge®, USA komandos atstovė.

Elė Soul – Eglė Gleščinskienė daugeliui pažįstama ne tik kaip profesionali, ilgametę patirtį Energinės medicinos srityje turinti specialistė, bet ir kaip knygų “Langas tarp pasaulių“, “Aiškiaregė“ ir “Mirties laikas arba 8 minutės“ autorė, charizmatiška rašytoja, skaitytojams pasakojanti apie žmogaus galimybes, sąmonės atvėrimą bei virsmą į galios, grožio, meilės ir kūrybos Žmogų..

Angelų medicinos užsiėmimai – tai autorinė Kosmoenergetikos Mokytojos, gydovės Elės Soul – Eglės Gleščinskienės mokymų ir transformacinio kelio, darbo su Angelais ir Šviesos kūnu programa

0
  0
  Krepšelis
  Jūsų krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę
  Angelų terapijos užsiėmimų ciklas 2024-09-04
  Original price was: 390.00€.Current price is: 245.00€.