fbpx
Akcija!

MAGIJOS KURSAI (2 Modulis)- ANGELŲ IR ŠVIESOS PAGALBININKŲ MAGIJA 2024-07-23

Original price was: 444.00€.Current price is: 264.00€.

Nuotoliniai kursai –

ANGELŲ IR ŠVIESOS PAGALBININKŲ MAGIJA

Kursų pradžia 2024 m. Liepos 23 d. 19 val.

ĮDOMU, AKTUALU, VERTINGA!!!

Tai Nuotolinių mokymų kursas grupėje, užsiėmimai – pamokos vyks du mėnesius kartą per savaitę (viso 7 užsiėmimai).

Tai nuotolinių užsiėmimų kursas, kuriame susipažinsite su Magijos pagrindais, atliksite šviesos praktikas, o sumanymus realizuoti padės Šviesos pagalbininkai. Šis kursas kels tavo vibracijas, nes su kiekviena praktika prisiliesi prie aukštų vibracijų energinių srautų, plės sąmonės ribas, suteiks žinių apie energines praktikas ir patarimų, kaip įveikti gyvenimo kliūtis ir sunkumus, padėti sau ar kitiems.

 • Čia sužinosite, kokie šviesos pagalbininkai mums gali padėti, įsisavinsite galios simbolius, sužinosite, kaip jie aktyvuojami.
 • Sužinosite namų energijų perkeitimo techniką.
 • Susipažinsite su technika, kaip nuskaityti reikiamus Akašos kronikų įrašus.
 • Susipažinsite su ugnies stichijos ypatumais bei sąveika su šios stichijos energija.
 • Įsisavinsite praktiką su Liuminatrono energija.

Pasinaudokite galimybe auginti savo dvasinius gebėjimus mokydamiesi iš profesionalų.

Saugus atsiskaitymas

Nuotoliniai Magijos kursai – Angelų ir šviesos pagalbininkų magija – tai įdomus kursas saviugdai, geresniam pasaulio ir veikiančių jėgų pažinimui, savo energinių vibracijų kėlimui, sąveikai su šviesos pagalbininkais Angelais bei kitomis Šviesos energijomis.

Kursų dalyviai gaus namų užduotis, kurias bus skatinami atlikti gautų žinių įtvirtinimui bei įgūdžių stiprinimui. Bus peržiūrimi namų darbai, komentuojami, taisomos klaidos (jeigu tokių pasitaikys). Profesionaliai kiekvienas grupės dalyvis tobulės, plės žinių akiratį, susipažins su maginio darbo technikomis, prisileis prie Šviesos vibracijų energijų ir sąveikoje su jomis atliks praktikas.

Užsiėmimai vys Facebook platformoje, specialiai tam skirtoje mokymų grupėje. Nauja kiekvienos pamokos medžiaga bus įkeliama antradienį 19 val. Pamoką bus galima peržiūrėti, įsisavinti ir namų darbus atlikti iš karto arba sau palankiu, laisvu laiku, – grupėje liks pamokų įrašai.

Visa mokymo medžiaga grupėje bus iki kursų pabaigos ir dar mėnesį laiko, kad dalyviai galėtų pasikartoti praktikas ar gautą informaciją.

Šis kursas apima 7 pamokas, kurių metu gausite teorines su Šviesos pagalbininkais, Angelais, Arkangelais, Dvasiniais vadovais ir Magijos pasauliu susijusias žinias.

Dalyviai gaus praktines užduotis ir įvairius pratimus įgūdžių įtvirtinimui. Bus perduota ypatingų Energinių praktikų ir Magijos ritualų technika. 

Tai antrasis Magijos kursų modulis (2 modulis) –  Angelų ir šviesos pagalbininkų Magija. 

Šį kursą galima įsisavinti ir neišklausius 1-modulio Magijos kurso (buitinė magija), tačiau norint tai padaryti, galima mokytis ir įsisavinti šį kursą NUOTOLINIS MAGIJOS KURSAS – BUITINĖ MAGIJA.

Šio Magijos kurso Pamokų temos:

 1. Dvasinis pasaulis ir jo hierarchija. Meditacijos praktika ir savo esamų trukdžių peržiūra.
 2. Angelų apsauga. Angelų apsaugos ženklas. Namų energijos perkeitimas su Angelų energijomis.
 3. Savo kūno matymas ir energinis gydymas. Energinis Akašos kronikų sveikatos įrašų naudojimo ženklas. Energinė praktika.
 4. Energinės praktikos naudojant ugnies stichiją. Vaško hologramos.
 5. Energinis gydymas ir pagalba krizių įveikimui. Liuminatrono energijos ir praktika.
 6. Žmogaus Šviesoraščio perkodavimo ritualas.
 7. Akašos įrašų skaitymas. Intuicijos aktyvavimas ir Chamalielio ženklas. Nuotolinė žmogaus ligų ir būvio diagnostika.
 • Studentai, kad geriau įsisavintų mokymų medžiagą, gaus rekomendacines namų darbų užduotis, kurios bus tikrinamos.
 • Diskusijos įsisavinamais klausimais, bei namų darbų tikrinimas ir aiškinimas irgi vyks mokymų grupėje.
 • Paprastai mokymų metu ne tik gauname žinių ir įgūdžių, bet ir susipažįstame su bendraminčiais, su panašiais dalykais besidominčiais žmonėmis ir atrandame naujus draugus. Tai didelis privalumas.

Magijos kursus veda Elė Soul – Eglė Gleščinskienė, projekto Dvasinis kelias vadovė, Rytų medicinos tarptautinės klasės Reiki Meistrė, I kategorijos Liaudies žiniuonė, turinti Praktinės šiuolaikinės parapsichologijos ekstrasenso kvalifikaciją. Žmogaus Energinių centrų (čakrų ir rezonatorių) derinimo technikų “Ugnies gėlelė”, “Šviesos rankos”, “Pakal Votan” rezonansinio – vibracinio metodo taikymo pacientų energetinei korekcijai bei vidinei harmonijai pasiekti specialistė, Kosmoenergetikos Mokytoja ir įvairių mokymų programų, skirtų žmogaus gebėjimų ugdymui, intuicijos aktyvavimui, darbo su energijomis ir Šviesos pagalbininkais autorė. Thetahealing® (Teta gydymo) metodo instruktorė- mokytoja, ThetaHealing Institute of Knowledge®, USA komandos atstovė.

 

Elė Soul daugeliui pažįstama ne tik kaip profesionali, ilgametę patirtį Energinės medicinos srityje turinti specialistė, bet ir kaip knygų “Langas tarp pasaulių”, “Aiškiaregė” , “Mirties laikas arba 8 minutės” ir „Atvira širdis” autorė, charizmatiška rašytoja, skaitytojams pasakojanti apie žmogaus galimybes, sąmonės atvėrimą bei virsmą į galios, grožio, meilės ir kūrybos Žmogų.. Daugiau informacijos apie autorės knygas ieškokite čia…

0
  0
  Krepšelis
  Jūsų krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę
  MAGIJOS KURSAI (2 Modulis)- ANGELŲ IR ŠVIESOS PAGALBININKŲ MAGIJA 2024-07-23
  Original price was: 444.00€.Current price is: 264.00€.