fbpx

3 – ji Magijos pamoka. Energinis matymas. Akašos įrašai

71.39

ANGELŲ IR ŠVIESOS PAGALBININKŲ MAGIJOS pamoka (2 modulis, 3 pamoka)

 • Savo kūno matymas ir energinis gydymas.
 • Energinis Akašos kronikų sveikatos įrašų naudojimo ženklas.
 • Sąmonės sutelkimas.
 • Savo energinio kūno peržiūros praktika.
 • Praktika, padedanti sveikti ar sumažinti skausmą.
 • Energinė ligos perkėlimo praktika.

Video pamoka, MP4 formatu. Pamokos trukmė 1 val.

Saugus atsiskaitymas

Mokymus veda gydovė, įvairių energinio poveikio metodikų autorė ir mokytoja Elė Soul – Eglė Gleščinskienė. Tai pamoka iš Magijos kurso Angelų ir šviesos pagalbininkų magija.

Ši pamoka skirta asmenims, besidomintiems dvasiniu pasauliu, kuris yra šalia mūsų, norintiems aktyvuoti intuityvius gebėjimus ir plėsti akiratį. Mokysitės, kaip sąmonę sutelkti į savo paties kūną ir veikti per ketvirtą lygmenį, kad sąveikautumėme su savo kūnu laike. Tam gali prireikti ir prisiminti praeitį arba ateitį. Įsisavinsime ir naudosime specialų Angelų ženklą, kuriuo kartu gaunamas Visatos leidimas peržiūrėti ir spręsti savo kūno problemas. Mokysimės, kaip su tokiu ženklu dirbti. Sveikatos įrašų ieškosime Akašos kronikose. Sužinosite, kaip susijungti su Kosmine sąmone, kuomet tampa įmanoma atlikti sąmonės šuolius iš esamų vibracijų, iš esamo lygmens į aukštesnį, kad priimti ir suvokti subtilesnių lygmenų informaciją.

Kad geriau suvokti perduodamą informaciją, rekomenduojama įsisavinti ir prieš tai einančias pamokas.

Besilaukiančioms moterims, nepilnamečiams ir asmenims turintiems psichinių negalavimų ši pamoka nerekomenduojama.

Dėmesio! – Po įsigijimo video pamoka bus pasiekiama 1 savaitę laiko, tad asmeninį savo laiką planuokite taip, kad spėtumėte peržiūrėti ir įsisavinti visą pamokos informaciją.

 

Pamoka ir joje pateikiama informacija yra skirta tik asmeniniam naudojimui. Gautą pamokos medžiagą viešinti, ja dalintis su kitais, kopijuoti, įrašinėti, skelbti internete ar naudoti savo vedamuose mokymuose – draudžiama. Tai intelektualinė nuosavybė saugoma Autorių ir gretutinių teisių įstatymu.

0
  0
  Krepšelis
  Jūsų krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę
  3 – ji Magijos pamoka. Energinis matymas. Akašos įrašai
  71.39