fbpx

7 – ji Magijos pamoka. Akašos įrašų skaitymas

67.76

ANGELŲ IR ŠVIESOS PAGALBININKŲ MAGIJOS kurso pamoka (2 modulis, 7 pamoka).

 • Akašos kronikų ypatumai
 • Angelo Camalielio ženklas ir jo naudojimas.
 • Ritualas – žmogaus ligų ir būvio diagnostika per atstumą.
 • Meditacija įėjimui į Akašos įrašų lauką.
 • Namų darbai naujų žinių įtvirtinimui.

Video pamoka, MP4 formatu. Pamokos trukmė 53 min.

Saugus atsiskaitymas

Mokymus veda gydovė, įvairių energinio poveikio metodikų autorė ir mokytoja Elė Soul – Eglė Gleščinskienė. Tai pamoka iš Magijos kurso Angelų ir šviesos pagalbininkų magija.

 

Ši pamoka skirta asmenims, besidomintiems dvasiniu pasauliu, kuris yra šalia mūsų, norintiems aktyvuoti intuityvius gebėjimus ir plėsti akiratį. 

Šioje pamokoje kalbėsime apie Akašos įrašų kronikas ir ten esančių įrašų skaitymą. Sužinosite apie ten saugomos informacijos ypatumus ir tai, kas gali padėti aktyvuoti jūsų Intuiciją.  

 

Kuo mums gali padėti Angelas Chamalielis, kokia jo sąveika su informacijos saugyklomis? Įsisavinsite Angelo Chamalielio ženklą ir praktiką, pritraukiančią norimos informacijos srautus.

Mokysitės atlikti ritualą – Nuotolinė žmogaus ligų ir būvio diagnostika. Gausite namų darbų užduotis, kad geriau įsisavintumėte pateiktą medžiagą.

 

Kad geriau suvokti perduodamą informaciją, rekomenduojama įsisavinti prieš tai einančias pamokas.

 

Besilaukiančioms moterims, nepilnamečiams ir asmenims turintiems psichinių negalavimų ši pamoka nerekomenduojama.

 

Dėmesio! – Po įsigijimo video pamoka bus pasiekiama 1 savaitę laiko, tad asmeninį savo laiką planuokite taip, kad spėtumėte peržiūrėti ir įsisavinti visą pamokos informaciją.

 

Pamoka ir joje pateikiama informacija yra skirta tik asmeniniam naudojimui. Gautą pamokos medžiagą viešinti, ja dalintis su kitais, kopijuoti, įrašinėti, skelbti internete ar naudoti savo vedamuose mokymuose – draudžiama. Tai intelektualinė nuosavybė saugoma Autorių ir gretutinių teisių įstatymu.


Svarbu: tai ne gydymas, ne sveikatos priežiūros ar sveikatinimo veikla, o saviugdos kursas. Turintiems sveikatos problemų rekomenduojame kreiptis į medikus…

0
  0
  Krepšelis
  Jūsų krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę
  7 – ji Magijos pamoka. Akašos įrašų skaitymas
  67.76