fbpx

5 – ji Magijos pamoka. Liuminatrono energijos ir praktika

62.92

ANGELŲ IR ŠVIESOS PAGALBININKŲ MAGIJOS pamoka (2 modulis, 5 pamoka).

 • Angelų pagalba krizių įveikimui
 • Liuminatronas – šviesos nešėjas
 • Gimimo ir mirties virsmo palydovai
 • Praktika su angelo Liuminatrono energija
 • Namų darbai naujų žinių įtvirtinimui.

Video pamoka, MP4 formatu. Pamokos trukmė 1 val. 6 min.

Saugus atsiskaitymas

Mokymus veda gydovė, įvairių energinio poveikio metodikų autorė ir mokytoja Elė Soul – Eglė Gleščinskienė. Tai pamoka iš Magijos kurso Angelų ir šviesos pagalbininkų magija.

Ši pamoka skirta asmenims, besidomintiems dvasiniu pasauliu, kuris yra šalia mūsų, norintiems aktyvuoti intuityvius gebėjimus ir plėsti akiratį. Patirdami krizes mes galime prašyti angelų pagalbos. Jeigu krizė gili, stipri ir mums sunku ją įveikti, galime į pagalbą pasitelkti Angelą Liuminatroną. Mokysimės šio Angelo iškvietimo, kaip jį atpažinti bei sąveikos su juo. Liuminatronas yra šviesos nešėjas, tad prisilietimas prie šių energijų yra transformuojantis. Įsisavinsime techniką, kaip su šio Angelo pagalba ir jį supančiomis energijomis atlikti savo energinės struktūros gydymą bei korekciją, o jeigu yra poreikis – ir padėti kitiems.

Kad geriau suvokti perduodamą informaciją, rekomenduojama įsisavinti prieš tai einančias pamokas.

Besilaukiančioms moterims, nepilnamečiams ir asmenims turintiems psichinių negalavimų ši pamoka nerekomenduojama.

Dėmesio! – Po įsigijimo video pamoka bus pasiekiama 1 savaitę laiko, tad asmeninį savo laiką planuokite taip, kad spėtumėte peržiūrėti ir įsisavinti visą pamokos informaciją.

 

Pamoka ir joje pateikiama informacija yra skirta tik asmeniniam naudojimui. Gautą pamokos medžiagą viešinti, ja dalintis su kitais, kopijuoti, įrašinėti, skelbti internete ar naudoti savo vedamuose mokymuose – draudžiama. Tai intelektualinė nuosavybė saugoma Autorių ir gretutinių teisių įstatymu.

0
  0
  Krepšelis
  Jūsų krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę
  5 – ji Magijos pamoka. Liuminatrono energijos ir praktika
  62.92