fbpx
Akcija!

Knyga “Atvira širdis”. Širdžių novelės

Original price was: 19.50€.Current price is: 16.90€.

NAUJIENA!!! Gaukite knygą pirmieji! 

Knygos autorė: Elė Soul

Knygos pavadinimas: Atvira širdis

Metai : 2024 m.
Leidėjas: Elesoul
Puslapiai: 256 psl.
ISBN: 978-609-454-799-7
Formatas: 14,5 x 21 x 2,2 cm, minkšti viršeliai
Kalba: Lietuvių

Knyga “Atvira širdis” – tai Širdžių novelės, kuriose skaitytojas skatinamas išgirsti kitas širdis, įsiklausyti į jų siekius ir svajones, pajusti unikalų širdies ritmą ir pažvelgti į pasaulį kitomis akimis.

Ar norite sužinoti kaip knygos veikėjai bando gyventi atvira širdimi, kas jiems nutinka? Kaip jie jaučiasi? Kokiais jie tampa ir ką kalba jų širdys?

Kiekviena novelė – unikalus prisilietimas prie kitos mylinčios ir kenčiančios, ieškančios ir bijančios širdies.

Gyvenime įmanomas ir kitoks pasirinkimas nei daugelis esame įpratę – ta pasirinkimas širdimi. Kai likimas mus spaudžia į kampą, dažnai nieko kito nebelieka tik išdrįsti rinktis širdimi, atverti ją naujoms patirtims, naujiems jausmams, o kartu ir galimiems sužeidimams. Galime mylėti tik atvira širdimi, tad jei mums trūksta meilės – atverkime širdis. Galime kurti irgi tik atvira širdimi, tad jei trokštame būti kūrėjais, išdrįskime klausytis širdies, atsiduokime jos impulsams ir nesigręžiokime atgal.

Ar lengva gyventi atvira širdimi? Tai jums papasakos knygos personažai.

Šiuos ir kitus atsakymus sužinosite naujoje Elė Soul knygoje „Atvira širdis“.

Saugus atsiskaitymas

Kai atveriame širdį, leidžiame pasauliui pamatyti mūsų tikrąjį „aš“. Tai reiškia drąsą parodyti savo silpnumą, pasiduoti jausmams, leisti sau per meilę patirti gyvenimą.

Kiekviena knygos „Atvira širdis“ novelė – pasakojimas vyro išdavystę patyrusiai moteriai, sukurtas tam, kad ji atitoltų nuo savo skausmo, padedant novelių personažams įveiktų atstūmimo jausmą ir susigrąžintų viltį.

Atvira širdis reiškia pažeidžiamumą, ji atskleidžia mūsų vidinį pasaulį, o tai padaryti gali būti baisu, ypač tuomet, kai jau esame patyrę išdavystę ir kančią.

Knygos „Atvira širdis“ novelių veikėjai ieško būdų, kaip pasaulyje veikti harmoningai, kaip suklydus ir praradus ryšį su aplinkiniais ar net su pačiu savimi sugrįžti į ramybės kelią. Anksčiau ar vėliau kiekvienas pajunta, kad būtent širdis yra tikrasis vedlys, padedantis pajusti vienybę ir įžvelgti visame kame grožį.

Visas knygos noveles jungia bendras siekis išlaisvinti kenčiančius veikėjus, o kartu ir knygos skaitytojus iš patiriamo skausmo, padėti išgydyti sielos žaizdas ir išmokyti gyventi atvira širdimi. Kiekvienas iš mūsų gali sau leisti būti ta energijos gija, per kurią srūva atjautos, įkvėpimo ir kūrybos šaltinis.

 

Tai trečioji lietuvių rašytojos Elės Soul knyga, kviečianti į akistatą ne tik su kūrinių personažais, bet ir su pačiu savimi. Ankstesni autorės romanai „Aiškiaregė“ ir „Mirties laikas arba 8 minutės“ sulaukė ypač didelio skaitytojų susidomėjimo, tad plėtodama unikalias žmonių santykių, jausmų ir minčių sintezės, savistabos ir dvasinio augimo temas šioje knygoje autorė bando atskleisti ir skatina išgirsti širdies kalbos ypatumus.

Knygos ATVIRA ŠIRDIS ištrauką galite paskaityti čia…

Kviečiame pasižiūrėti vaizdo įrašus su Ele Soul, kuriuose autorė pasakoja ir atsako į klausimus apie jos knygas.

0
    0
    Krepšelis
    Jūsų krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę
    Knyga “Atvira širdis”. Širdžių novelės
    Original price was: 19.50€.Current price is: 16.90€.