fbpx

Knyga “Mirties laikas arba 8 minutės”. Mistinis romanas

15.25

Knygos autorė: Elė Soul

Knygos pavadinimas: Mirties laikas arba 8 minutės

Metai : 2020 m.
Leidėjas: Elesoul
Puslapiai: 284 psl.
ISBN: 9786098248074
Formatas: 14,5 x 21 x 2,4 cm, minkšti viršeliai
Kalba: Lietuvių

 

Knyga “Mirties laikas arba 8 minutės” – tai įtraukiantis romanas apie meilę, žmones jungiančius ryšius, sielų bendravimą ir gyvenimo bei mirties ribą įveikiančias žinutes.

 

Pagrindinė knygos veikėja −  ypatingų aiškiaregystės galių turinti moteris − susiduria su drastišku mirusiųjų kišimusi į gyvųjų pasaulį. Ji padeda narplioti niekaip nenutrūkstantį Donatos ir anapilin išėjusios jos mamos ryšį, kuris veda į dukters gimimo paslaptį. Ją tenka iki galo atskleisti, norint kenčiančią Donatą išvaduoti nuo traukiančių pragaro pančių.

 

Kaip mirusieji veikia gyvuosius? Ar jie ilgisi ir padeda likusiems žemėje, o gal trukdo, jausdami pavydą ir kančią dėl to, kad yra atskirti?

Kokia šios knygos siunčiama žinutė? Kas tos 8-ios minutės ir kaip jos susijusios su gyvenimu ir mirtimi?

 

Šiuos ir kitus atsakymus, be abejo, pateiks naujoji Elė Soul knyga „Mirties laikas arba 8 minutės“.

 

Saugus atsiskaitymas

Tai trečioji autorės, kuri yra informacinių technologijų specialistė, besidominti visokio pobūdžio informacijos įtaka žmogaus gyvenimui ir būčiai, jo jausmams ir emocijoms bei pasirinkimams, knyga. Elė Soul − ir mistinio pasaulio žinovė, savo darbuose analizuojanti žmonių sąsajas su įvairiomis antgamtinėmis jėgomis bei būties formomis, gerbėjų vadinama sielų gydove.

 

Kas sieja mylimuosius kurių vienas yra įprastame gyvųjų pasaulyje, o kitas – anapusiniame?

Ar išėjusieji mus stebi?

Ar išėjusieji džiaugiasi dėl permainų mūsų gyvenime? Dėl naujų besimezgančių santykių? O gal trukdo, matydami, jog jų vietą pakeičia kiti žmonės, įgaunantis svarbą mūsų gyvenime?

 

Pagrindinė knygos veikėja −  ypatingų aiškiaregystės galių turinti moteris − padeda narplioti niekaip nenutrūkstantį Donatos ir anapilin išėjusios jos mamos ryšį, kuris veda į dukters gimimo paslaptį. Užduotis, pasirodo, nėra lengva, istorijoje įsipainiojusios galingos jėgos ir pati mama, kuri savo paslapties neskuba atskleisti. Ją tenka iki galo narplioti aiškiaregei, norint kenčiančią Donatą išvaduoti iš traukiančių pragaro pančių.

Egzistenciniai gyvenimo ir mirties, meilės ir griežtų sociumo taisyklių bei žmones vieną su kitu jungiančių ryšių klausimai skatina skaitytoją atkreipti dėmesį į savo pasirinkimus bei vertybes, nusimesti įvaizdžio kaukes ir pabūti akistatoje su savimi.

 

Pati aiškiaregė ne tik padeda Donatai ar kitiems pas ją ateinantiems žmonėms, tačiau ir pati išgyvena nežemišką aistrą sielos draugui, kuris yra anapus. Du žmones jungiantis ryšys yra ypač stiprus, padedantis išvengti moters žūties. Aiškiaregė įsisuka ir į žemiškų jausmų sūkurius, jaučia trauką nuo pirmos akimirkos ją sužavėjusiam vyrui. Kaip susiklostys besimezganti žemiška pažintis ir kur nuneš sunkiai suvaldomi aistrų vėjai bei kokį pasirinkimą priims aiškiaregė, išgyvendama dvilypius jausmus?

 

Knygos pavadinimas intriguoja ir skatina ją paimti į rankas. Norisi sužinoti, ką autorė turi galvoje minėdama mirties laiką – ar tai virsmo laikas, perėjimas tarp gyvenimo ir mirties, ar kokia kita šiuos skirtingus pasaulius skirianti riba. Gal tai paskutinės galimybės sugrįžti į gyvenimą laikas, patiriant akistatą su mirtimi? Kas tos aštuonios minutės ir kodėl jos siejamos su mirtimi?

 

Ši knyga − tai įtraukiantis romanas, kuriame atskleidžiama ypatinga meilės galia, padedanti nutiesti tiltą tarp gyvųjų ir mirusiųjų pasaulių. Padedanti iš naujo patikėti savimi ir, veikiant su meilės galia, priimti gyvenimą, įsiklausant į tikruosius, įprastai slepiamus savo norus ir svajones. Tai gyvybės eliksyras vienatvę, kančią ar išsiskyrimą su mylimaisiais patiriančioms širdims…

0
    0
    Krepšelis
    Jūsų krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę
    Knyga “Mirties laikas arba 8 minutės”. Mistinis romanas
    15.25