fbpx
Akcija!

Knygų rinkinys

Original price was: 27.35€.Current price is: 16.00€.

Įsigykite du naujausius Elė Soul romanus – „Aiškiaregė” ir „Mirties laikas arba 8 minutės” kartu, patirkite skaitymo malonumą nerdami į jausmų verpetus, neįtikėtinas istorijas bei mistines patirtis, sielų ryšius, kurių nesugeba ištrinti laikas ir atskirtis.

 

Knygų autorė: Elė Soul

Knygų komplektas

 

Knygos pavadinimas: Aiškiaregė

Metai: 2019 m.
Puslapiai: 252 psl.
ISBN: 9786098248029
Formatas: 14,5 x 21,0 x 2,1 cm, minkšti viršeliai
Kalba: Lietuvių 

 

Knyga „Aiškiaregė” – tai romanas apie ypatingų gebėjimų turinčią moterį – Aiškiaregę, kuri savo kabinete priima žmones ir padeda jiems įveikti itin sudėtingus iššūkius. Dažnai tai skausmo, kančios, beprasmybės, ligų ar vienatvės varginami žmonės, bandantys rasti išeitį, kuomet niekas nebenori ar nebegali jiems padėti.

 

Knygos pavadinimas: Mirties laikas arba 8 minutės

Metai : 2020 m.
Puslapiai: 284 psl.
ISBN: 9786098248074
Formatas: 14,5 x 21 x 2,4 cm, minkšti viršeliai
Kalba: Lietuvių

 

Knyga “Mirties laikas arba 8 minutės” – tai įtraukiantis romanas apie meilę, žmones jungiančius ryšius, sielų bendravimą ir gyvenimo bei mirties ribą įveikiančias žinutes.

Pagrindinė knygos veikėja −  ypatingų aiškiaregystės galių turinti moteris − susiduria su drastišku mirusiųjų kišimusi į gyvųjų pasaulį. Ji padeda narplioti niekaip nenutrūkstantį Donatos ir anapilin išėjusios jos mamos ryšį, kuris veda į dukters gimimo paslaptį. Ją tenka iki galo atskleisti, norint kenčiančią Donatą išvaduoti nuo traukiančių pragaro pančių.

 

Pasinerkite į mistinius, įtraukiančius, nešančius meilės ir šviesos dovanas Elė Soul romanus ir patirsite, nuostabią pažinimo kelionę, kurioje jus lydės Energijų specialistė ir gydovė bei Magijos kursų mokytoja.

 

 

 

Saugus atsiskaitymas

AIŠKIAREGĖ palies jautriausias jūsų Sielos stygas, nes tai istorija apie augančią ir visa apimančią Meilę. Apie širdies šauksmą ir bandymus tam šauksmui atsispirti, apie išskirtinius žmogaus gebėjimus, kurie ne visada neša vien džiaugsmą, bet gali tapti ir sunkia našta.

 

Knygos AIŠKIAREGĖ autorė kviečia leistis į pažintinę kelionę į mus supančią aplinką. Tai romanas apie ypatingų gebėjimų turinčią moterį – Aiškiaregę.

 

Elė Soul − ir mistinio pasaulio žinovė, savo darbuose analizuojanti žmonių sąsajas su įvairiomis antgamtinėmis jėgomis bei būties formomis, gerbėjų vadinama sielų gydove.

 

Kas sieja mylimuosius kurių vienas yra įprastame gyvųjų pasaulyje, o kitas – anapusiniame?

Ar išėjusieji mus stebi?

Ar išėjusieji džiaugiasi dėl permainų mūsų gyvenime? Dėl naujų besimezgančių santykių? O gal trukdo, matydami, jog jų vietą pakeičia kiti žmonės, įgaunantis svarbą mūsų gyvenime?

Mirties laikas arba 8 minutės – tai įtraukiantis romanas apie meilę, žmones jungiančius ryšius, sielų bendravimą ir gyvenimo bei mirties ribą įveikiančias žinutes.

Pagrindinė knygos veikėja −  ypatingų aiškiaregystės galių turinti moteris − padeda narplioti niekaip nenutrūkstantį Donatos ir anapilin išėjusios jos mamos ryšį, kuris veda į dukters gimimo paslaptį. Užduotis, pasirodo, nėra lengva, istorijoje įsipainiojusios galingos jėgos ir pati mama, kuri savo paslapties neskuba atskleisti. Ją tenka iki galo narplioti aiškiaregei, norint kenčiančią Donatą išvaduoti iš traukiančių pragaro pančių.

 

Abi knygos − tai įtraukiantys romanai, kuriuose atskleidžiama ypatinga meilės galia, padedanti nutiesti tiltą tarp gyvųjų ir mirusiųjų pasaulių. Padedanti iš naujo patikėti savimi ir, veikiant su meilės galia, priimti gyvenimą, įsiklausant į tikruosius, įprastai slepiamus savo norus ir svajones. Tai gyvybės eliksyras vienatvę, kančią ar išsiskyrimą su mylimaisiais patiriančioms širdims…

0
    0
    Krepšelis
    Jūsų krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę
    Knygų rinkinys
    Original price was: 27.35€.Current price is: 16.00€.