fbpx

Rugpjūčio 21-27 d. energijų horoskopai

ENERGIJŲ HOROSKOPAI

Energijų horoskopai mums padeda lengviau orientuotis energijų pasaulyje, pasiruošti pokyčiams ir veikti tikslingiau.     

Pirmąją savaitės pusę leiskime sau pailsėti, neskubėkime, nekelkime vėjo ir neerzinkime asmenų, kurie turi priimti mums aktualius sprendimus. Geriausia daryti tai, kas nekliūva, kam nereikia daug pastangų, kas nereikalauja veiksmų suderinimo su kitais asmenimis.

Tai bus laikas, skirtas savistabai, geresniam, gilesniam integravimuisi į jus supančią terpę, kolektyvą ar grupę. Jeigu jaučiate dirgiklius, kažkas erzina, klostosi nepalankiai, komplikuotai su pernelyg daug kliūčių – gal būt atėjo laikas pokyčiams.

\"\"

Savaitės eigoje nuotaikos ir energinis fonas keisis, atsiras drąsos žvelgti pirmyn, svajoti, kurti planus ir žengti bent mažą žingsnelį link savo svajonių išsipildymo.

Šios savaitės energijos gali iššaukti beveik be priežasties kylantį kraujo spaudimą, fiziškai juntamus atskirų kūno vietų suvaržymus. Stipriau pasijus netinkamas mitybos režimas ar mūsų organizmo netoleruojami maisto produktai. Pavalgę dažniau jausime sunkumą, virškinimo proceso trikdžius, kartais – lengvą pykinimą.

Pravartu atkreipti savo dėmesį į bet kokį santykį su vandeniu, – geriamo vandens naudojimą, prausimąsi, pramogas ar sportą vandens baseinuose bei atviruose vandens telkiniuose. Aplinkoje esantis vanduo, taip pat ir lietus bei virš galvos kabantys lietaus debesys savyje sukaups itin didelį informacinį potencialą ir atspindės žmonių nepasitenkinimą, niūras nuotaikas, nuovargį, norą priešintis primetamoms taisyklėms. Neapsigaukime, nes iki šiol buvusi įprasta sąveika su vandeniu taps kiek kitokia. Visiškai iki šiol saugiuose dalykuose atrasime, pastebėsime, pajusime grėsmės ir pavojaus signalus. Reikėtų imtis didesnio atsargumo. Sąveika su vandeniu turės galią iškelti į paviršių, sustiprinti mumyse slypinčias emocijas ir jausmus, taip pat per vandenį mums bus perduodamos jame sukauptos žmonių masės nuotaikos, emocijos ir būsenos.

Žinome, kad vanduo yra geras informacijos laidininkas, jis puikiai priima ir kaupia informaciją. Ši savybė dar labiau sustiprės šią savaitę, – vanduo įgaus didesnę informacinę talpą, – pripildytas negatyvia energija vanduo taps nuodu, žalojančiu ir ardančiu mūsų organizmą tiek fiziniame lygmenyje, tiek psichiniame lygmenyje.

 
aut. Eglė Gleščinskienė
kosmoenergetika.lt 

ŠVIESOS KŪNO VALYMAS – ENERGINĖS SESIJOS

\"\"

0
    0
    Krepšelis
    Jūsų krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę