fbpx

BŪRIMAS – ASMENINIŲ SANTYKIŲ ATEITIS!

Nori pažvelgti į savo asmeninių santykių ateitį ir sužinoti ko tikėtis artimiausią mėnesį?

Tuomet tavęs laukia TARO BŪRIMAS – kviečiame į šią santykių analizės kelionę.
 • Žemiau matomame paveikslėlyje rasi penkias paslaptingas Taro kortas.
 • Atsipalaiduok, minutėlei užsimerk susitelkdamas į savo klausimą.
 • Galvok apie tau rūpimus santykius, atsimerk ir intuityviai rinkis kortą, kuri tave labiausiai vilioja? Kuri traukia tavo akių žvilgsnį? Kuri iš jų pasiglemžia tavo dėmesį arba jauti, kad yra tau skirta?
 • Užsirašyk savo pasirinktos kortos numerį.
 • Peržiūrėk atsakymus, ko gali tikėtis savo santykiuose – kokios emocijos, jausmai, tikėtini pasikeitimai, galimi trukdžiai ar netikėta pagalba ateis.

Jei jauti, kad norėtum geriau pažinti Taro kortas ir išmokti skaityti jų paslėptą žinią, kviečiame registruotis į Taro kursus, su labai didele, net 47% nuolaida.
Kursai prasidės jau Spalio 11! Visi dalyviai dovanų gaus Taro kortų kaladę, todėl į Taro pasaulį galėsite nerti visu pajėgumu.
Nesvarbu ar esi pradedantysis ar patyręs Taro žinovas, šie kursai tau padės giliau suprasti ir pajusti kortų energiją!

O dabar nerk į magišką Taro pasaulį ir atrask, ką jis kalba apie tavo asmeninius santykius!

Štai laukiami santykių atsakymai:

1 – ji korta. XV arkanas – Velnias santykiuose:

Kai \”Velnias\” pasirodo tavo asmeninių santykių kontekste, tai rodo gilias, dažnai nesąmoningas jėgas veikiančias tavo gyvenime.

Emocijos ir jausmai: Jausiesi pririštas ar prikaustytas prie kažko be aiškios priežasties. Tai gali būti nepaaiškinama trauka arba priklausomybė nuo kito asmens, kuri nėra sveika.

Tikėtini pasikeitimai: Gali patirti didesnį intymumą su partneriu, bet ne visada teigiamą. Kartais tai gali reikšti pernelyg didelį prisirišimą ar nepageidaujamą įsitraukimą.

Galimi trukdžiai: Nesveika priklausomybė, pavyzdžiui, nuo partnerio dėmesio, nuo santykių dramatiškumo arba netinkamo elgesio santykiuose, kurį gali būti sunku atpažinti ir nutraukti.

Netikėta pagalba: Kartais \”Velnias\” gali parodyti, kad esi stipresnis už savo baimes ar troškimus. Galbūt kažkas naujas į tavo gyvenimą atneš tai, ko reikia, kad atpažintum ir įveiktum šias vidines kliūtis. Arba gali atsirasti žmogus, kuris padės tau suvokti savo vertę ir laisvės svarbą.

Rekomendacija: Ši korta ragina pažvelgti į savo vidų, susimąstyti apie tai, kuo esate prikaustyti, ir ieškoti būdų, kaip išsilaisvinti. Tavo santykiuose, tai gali būti laikas permąstyti, kas yra sveika ir kas ne, daryti pasirinkimus, kurie atitiktų tavo tikruosius poreikius ir norus.


2 – ji korta. XVII arkanas – Žvaigždė santykiuose:

Kai \”Žvaigždė\” šviečia tavo asmeninių santykių danguje, tai žada šviesos, vilties ir atsinaujinimo laiką.

Emocijos ir jausmai: Pajusite gaivumą, harmoniją ir viltį savo santykiuose. Tai laikotarpis, kai jausitės įkvėpti ir pilni pozityvios energijos. Jūsų širdis gali būti atvira naujiems santykiams, permainoms ir galimybėms.

Tikėtini pasikeitimai: Galimybė pradėti naujus arba atnaujinti esamus santykius, kurie yra pagrįsti abipusiu pasitikėjimu ir supratimu. Tai gali būti ir metas, kai atrandate naujus būdus bendrauti bei dalintis savo jausmais su partneriu.

Galimi trukdžiai: Nepaisant šios kortos teigiamų vibracijų, gali kilti pavojus per daug pasitikėti ir nekreipti dėmesio į smulkias detales, kurios gali sukelti nesusipratimus.

Netikėta pagalba: Senas draugas ar pažįstamas gali pasirodyti jūsų gyvenime kaip šviesos šaltinis, padėsiantis jums suvokti tai, ko jūs tikrai ieškote savo santykiuose, arba patarti, kaip įveikti esamus iššūkius.

Rekomendacija: \”Žvaigždė\” skatina pasitikėti savimi, klausytis savo širdies ir eiti pirmyn, turint viltį ir tikėjimą, kad viskas vyks geriausiu būdu. Tai puikus metas pamėginti naujas veiklas su partneriu, atnaujinti ryšius ir pažvelgti į ateitį su optimizmu.


3 – ji korta. XI – Taro korta \”Jėga\”

Kai „Jėga” atsiranda jūsų gyvenimo takelyje, ji simbolizuoja vidinę stiprybę, drąsą ir valią. Štai ką ši korta gali reikšti jūsų asmeniniuose santykiuose.

Emocijos ir jausmai: Jūsų vidinė stiprybė taps matoma ir pajusite didesnį pasitikėjimą savimi. Jums gali atrodyti, kad galite įveikti bet kokį iššūkį, kurį jums siunčia gyvenimas. Tai yra laikotarpis, kai jūs sugebėsite kontroliuoti savo instinktus ir geidulius, susitelkdami į tai, kas yra geriausia jums ir jūsų partneriui. Taip pat jausite ir didesnę emocijų pusiausvyrą, gebėsite mylėti atvirai, bet kartu neprarandant savęs. Tai gali būti laikotarpis, kai jūs ir jūsų partneris atverčiate naujus gyvenimo džiaugsmo puslapius, priimdami vienas kitą tokiais, kokie esate.

Tikėtini pasikeitimai: Galbūt atradote stiprybę, kurios nežinojote, kad turite, ir tai leis jums priimti arba priartėti prie esminių sprendimų savo asmeniniame gyvenime. Tai gali reikšti permainas santykiuose, tokias kaip perkelti santykius į kitą lygį, arba sprendimą, kad laikas judėti pirmyn.

Galimi trukdžiai: Jei nesugebėsite tinkamai kontroliuoti naujai atrastos vidinės jėgos, tai gali sukelti konfliktus santykiuose. Būtina rasti pusiausvyrą tarp savo stiprybės ir jautrumo, kad nebūtų pakenkta jūsų mylimam žmogui.

Netikėta pagalba: Jūs galite pastebėti, kad jūsų draugai, šeima ar net nepažįstami žmonės siūlo jums paramą ar patarimus, kurie padės jums įveikti sunkesnius laikotarpius. Jūsų vidinė jėga gali taip pat pritraukti naujus žmones į jūsų gyvenimą, kurie padės jums augti ir vystytis.

Rekomendacija: \”Jėga\” yra apie vidinę stiprybę ir sugebėjimą tvarkytis su iššūkiais, kuriuos mums siunčia gyvenimas. Ši korta skatina mus pasitikėti savimi ir moko mylėti kitus visa širdimi, besąlygiškai.


4 – ji korta. VIII – Taro korta „Teisingumas”

„Teisingumas” yra korta, simbolizuojanti pusiausvyrą, objektyvumą ir teisingą sprendimą. Štai ką ši korta gali reikšti jūsų asmeniniuose santykiuose.

 • Emocijos ir jausmai: Šiuo laikotarpiu jums gali atrodyti, kad viskas yra tarsi ant svarstyklių lėkščių, kur jūs stengiatės išlaikyti pusiausvyrą tarp savo norų ir poreikių bei partnerio lūkesčių. Jūs norėsite, kad santykiai būtų teisingi, lygūs ir sąžiningi. Galite jaustis motyvuoti spręsti senus nesutarimus arba ne iki galo išsiaiškintus jausmus, kuriuos anksčiau ignoravote. Gali būti, kad esate pasirengę ieškoti tiesos ir sąžiningumo santykiuose.
 • Tikėtini pasikeitimai: Šiuo laikotarpiu gali vykti svarbios diskusijos ar susitarimai, kurie gali reikalauti sąžiningumo ir atvirumo iš abiejų pusių. Tai gali būti susiję su finansais, vaikų auklėjimu ar kitais svarbiais klausimais.
 • Galimi trukdžiai: Jei nesugebėsite rasti teisingumo ir pusiausvyros santykiuose, tai gali sukelti konfliktą ar nesusipratimus. Svarbu, kad abu partneriai būtų pasirengę klausytis vienas kito ir rasti kompromisus.
 • Netikėta pagalba: Gali atsirasti išorinis tarpininkas arba patarėjas, kuris padės jums įveikti kai kuriuos iššūkius. Tai gali būti draugas, šeimos narys ar net profesionalus konsultantas, kuris padės jums pažvelgti į situaciją objektyviai.
 • Rekomendacija: \”Teisingumo\” korta skatina mus būti sąžiningiems su savimi ir su kitais. Ji moko mus, kad kiekvienas mūsų sprendimas turi pasekmes ir kad turime būti atsakingi už savo veiksmus. Taigi šis laikotarpis gali būti gilus, santykių apmąstymo bei sąmoningumo laikas.

5 – ji korta. 0 – Taro korta „Kvailys”

Korta \”Kvailys\” simbolizuoja naują pradžią, nekaltumą ir galimybę daryti klaidas, bet iš jų mokytis. Ji skatina mus priimti netikėtas gyvenimo galimybes arba progas be baimės. Štai ką ši korta gali reikšti jūsų asmeniniuose santykiuose.

 • Emocijos ir jausmai: Šiuo metu jūsų emocijos gali būti lengvai svyruojančios, pilnos entuziazmo ir smalsumo. Jus gali vilioti nauji potyriai ir jausmas, kad viskas yra įmanoma. Jausitės laisvi ir atviri pokyčiams. Galite jausti norą išbandyti naujus dalykus santykiuose, net jei tai reiškia, kad jūs paslysite ar padarysite klaidų. Tai yra laikas, kai jūsų niekas nebaugina ir jūs esate pasirengę rizikuoti dėl džiaugsmo ar naujų potyrių.
 • Tikėtini pasikeitimai: Gali prasidėti naujas etapas jūsų santykiuose. Tai gali reikšti naują draugystę, meilės santykių pradžią arba esamų santykių atnaujinimą. Taip pat tai gali būti laikas, kai jūs imate svarstyti, ko iš tikrųjų siekiate ir ką norite patirti savo santykiuose.
 • Galimi trukdžiai: Dėl jūsų spontaniškumo ir noro rizikuoti gali kilti nesusipratimai, didelis klaidų pavojus. Svarbu prisiminti, kad nors yra gerai būti atviram naujoms galimybėms, taip pat reikėtų klausytis savo intuicijos ir neignoruoti proto balso.
 • Netikėta pagalba: Jūsų spontaniškumas ir nekaltumas gali traukti kitus žmones, kurie suteiks jums reikiamą pagalbą ar patarimą. Gali atsirasti naujas draugas ar partneris, kuris įves jus į naują gyvenimo etapą.
 • Rekomendacija: „Kvailio” korta skatina mus žiūrėti į gyvenimą naiviu ir nekaltu žvilgsniu, priimti naujas galimybes ir mokytis iš savo patirčių. Tai yra laikas, kai turime būti drąsūs, klausyti savo širdies bei leisti sau plėsti gyvenimo akiratį, įveikti buvusias ribas..

Norėdami daugiau sužinoti apie Taro kortas ir mokytis Taro būrimo meno, apslankykite mūsų specialistų vedamuose Taro užsiėmimuose, informaciją rasite čia…

0
  0
  Krepšelis
  Jūsų krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę